:: 27 Mart 2019 Çarşamba

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ak Parti Mahalle Komisyon Başkanlarıyla Biraraya Geldi

Ak parti Tarsus ilçe Teşkilatı'nca Mahalle komisyon başkanlarıyla seçim sonrası istişare ve değerlendirme toplantımızı gerçekleştirildi.
Ak Parti Mahalle Komisyon Başkanlarıyla Biraraya Geldi
09 Temmuz 2018
Pazartesi 10:03

 

Ak parti Tarsus ilçe Teşkilatı’nca  Mahalle komisyon başkanlarıyla  seçim sonrası istişare ve değerlendirme toplantımızı gerçekleştirildi.

 

Ak Parti Tarsus ilçe başkanı İbrahim Gül, mahalle komisyon başkanları ve basın ile bir araya gelerek  24 Haziran erken genel  seçimlerini değerlendirdi.

Adile Onbaşı  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama otelinde yapılan toplantıda konuşan Gül “Gece gündüz çalıştık. Hakikaten çalmadık kapı sıkmadık el bırakmadık. 129 Köyü ve kent merkezindeki mahalleleri karış karış gezdik. Hepimiz el ele gönül gönüle verdik. 24 Haziran seçimlerinde  Türkiye’de büyük bir başarıya imza attık. Özellikle Ak Parti olarak Türkiye’de bir tarih yazdık. Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir sözünün  karşılığını bulduğu vesayet odaklarının yetkilerinin son bulduğu ve  yeniden milletimiz tarafından seçmen Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde yeni bir  sayfa ve yeni bir dönem açtık. Yeni bir tarih yazdık. Hayırlı uğurlu olsun. Hepinizi kutluyorum

Öncelikle bu seçimlerin kazanmasında tüm teşkilat başkanlarıma ve yöneticilerine, Kadın ve gençlik kollarına, mahalle komisyon başkanlarıma çok teşekkür ediyorum.”

Sözlerine devamla muhalefeti eleştiren İbrahim Gül bu konuda da şunları söyledi:

“Muhalefet seçimler öncesinde hep yalan söyledi. Onlar ya yatırımları durduracaktı, ya sarayı yıkacağız dedi, terör örgütüne destek verenlere özgürlük istediler. Oyları birinden alıp diğerine kaydırdılar. Tek dertleri Türkiye’nin önünü kesmek, Recep Tayyip Erdoğan’ın önünü kesmek ve  indirmekti. Onların projesi tutsaydı bugün ülkemizde kaos olacaktı. Onlar artık kara kara düşünüyor. Biz bu ülkeyi liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile nereden nereye getirdik, halkımız gördü. Bundan sonra  ülkemizi daha da ileriye götüreceğiz. Türkiye lider ülke olacak ve büyümeye devam edecek dedik. Milletimizde hamdolsun yüzde 52.59 ile reisimize oy ve yetki verdi, durmak yok yola devam dedi.

Biz bu çalışmaları yaparken kapı kapı gezdik. Başta dış güçler olmak üzere ellerinden  geleni yaptılar oyun üzerine oyun kurdular. Dış basında RTE ye diktatör diyerek iftira attılar. Muhalefet ile bir araya gelip  ülkede kaos yaratmaya çalıştılar. Dövizle oynadılar. Mazot ve benzinle oynadılar. Dolar ve Euro yükseldikçe akaryakıt fiyatları artacak ve kaos olacak dediler. Bu oyunu gördük ve fiyatları sabitledik. Sonra patates ve soğan üzerine oyun oynamaya kalktılar. Bu millet gerçeği gördü. Bu millet oynanan oyunların farkına  vardı. Ne dış güçlerin oyunlarına kandı, nede muhalefeti dinlemedi. Bize inandı ve güvendi. Bugün yüzde 52.59 ile yolumuza devam ediyoruz. Bizlere inanan ve güvenen, yolumuza devam etmemiz için yetki veren herkese teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun”

 

TARSUS DEĞERLENDİRMESİ

Ak Parti Tarsus ilçe başkanı İbrahim Gül , 24 Haziran genel seçimlerinin bölgemiz ve Tarsus’taki yansımasını da ele alarak “Tarsus halkı bu seçimlerde yeni bir sayfa açtı, tarih yazdı” dedi.

Gül sözlerini şöyle sürdürdü:

“Tarsus’ta da bir tarih yazdık. Tarsus ilk  78 bin 319 oy vererek bizi Tarsus’ta birinci parti yaptı. Özellikle Tarsus’un 129 köyü ve merkezdeki mahallelerle toplam 179 mahallenin 126’sında bir birinci olduk. Aldığımız rakamlar bizi sevindirdi. Reisimizin gelip burada attığı temellerin karşılığını ve hizmetlerin karşılığın halkımız sandıkta  verdi. Bu nedenle Tarsus halkına bir kez daha teşekkür ediyorum.

Birileri baktılar ki,  Reisin önünü kesemiyorlar. Bari Milletvekilliği seçiminde  Ak Partinin önünü keselim dediler. Milletvekilliğinde birilerinin barajı geçmesi içi insanlara, seçmenlerine  başka partiye oy verdirttiler. Biz milletvekilliğinde 80 mahallede yine birinci geldik. Bu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Biz bu işi tek başına yapmadık. Teşkilatımızla yan yana geldik. Mahalle komisyon başkanlarımızla  yan yana geldik. Tarsus’ta iki başarıya imza attık. Seçimden önce   genel başkanımıza 8 saat içinde dev bir miting yaptık.. Ve genel başkanımız Reisimiz Tarsus’a gelerek halkla buluştu, hizmetlerimizi anlattı , bizlerin gücüne güç kattı. Halkımızda Reisimize ve partimize beklenen oyları verdi. Bizleri Türkiye genelinde birinci yaptı. Bu nedenle bu başarıda katkısı olan, imzası olan, alın teri olan herkese teşekkür ediyorum. Allah herkesten razı olsun diyorum. Durmak yok, yola devam” diye konuştu.

 

 

Paylaş:  Facebook Twitter Google
BAŞKAN TUNA ''BİZ BU MİLLETİN TA KENDİSİYİZ''
SİYASET

25 Mart 2019 Pazartesi 09:13

BAŞKAN TUNA ''BİZ BU MİLLETİN TA KENDİSİYİZ''

Cumhur İttifakı MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna,Tarsus'ta iş adamı, esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor
09:13
Gazetemizi ziyaret eden Bozdoğan ''Halkın yoğun teveccühü ile karşılaşıyoruz''
SİYASET

25 Mart 2019 Pazartesi 09:08

Gazetemizi ziyaret eden Bozdoğan ''Halkın yoğun teveccühü ile karşılaşıyoruz''

CHP Tarsus Belediye başkan adayı Dr.Haluk Bozdoğan, gazetemize nezaket ziyaretinde bulunarak, halkın gösterdiği teveccühe teşekkür etti
09:08
BAŞKAN ADAYI BOZDOĞAN TARSUS'UN EN BÜYÜK HALAYINI 1 NİSAN'DA SİZLERLE BİRLİKTE ÇEKECEĞİZ
SİYASET

25 Mart 2019 Pazartesi 09:01

BAŞKAN ADAYI BOZDOĞAN TARSUS'UN EN BÜYÜK HALAYINI 1 NİSAN'DA SİZLERLE BİRLİKTE ÇEKECEĞİZ

CHP Tarsus Belediye Başkan Adayı Dr. Haluk Bozdoğan'ın mahallerde düzenlenen toplantılara binlerin katılımıyla miting havasında geçiyor
09:01
ESİN ERKOÇ, TÜM TARSUSUN SESİ OLDUK
SİYASET

25 Mart 2019 Pazartesi 08:58

ESİN ERKOÇ, TÜM TARSUSUN SESİ OLDUK

İYİ Parti Tarsus Belediye Başkan Adayı Mimar Esin Erkoç, beraberinde İlçe teşkilatı yöneticileri, meclis üyesi adayları ile birlikte Organize Sanayi bölgesindeki bazı firmaları işçilerle buluştu.
08:58
EMRAH OKSAL'DAN CUMHUR İTTİFAKINA DESTEK
SİYASET

25 Mart 2019 Pazartesi 08:52

EMRAH OKSAL'DAN CUMHUR İTTİFAKINA DESTEK

CHP eski Mersin il Genel meclis üyelerinden Emrah Oksal ile babası CHP Tarsus eski ilçe başkanlarından Mehmet Oksal, düzenlenen bir toplantıyla CHP'den istifa ettiklerini kamuoyuna duyurdu
08:52
AYFER YILMAZ'' BU SEÇİMDE MERSİN'İN GELECEĞİNİ OYLAYACAĞIZ''
SİYASET

25 Mart 2019 Pazartesi 08:51

AYFER YILMAZ'' BU SEÇİMDE MERSİN'İN GELECEĞİNİ OYLAYACAĞIZ''

Demokrat Parti(DP) Mersin Büyükşehir Belediye başkan adayı Ayfer Yılmaz “Bu seçim Mersin'imiz adına son derece önemli bir seçim. ‘'dedi.
08:51
VAHAP SEÇER,ESNAFLARLA BULUŞTU
SİYASET

23 Mart 2019 Cumartesi 10:29

VAHAP SEÇER,ESNAFLARLA BULUŞTU

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer, Zafer Çarşısı'nı da ziyaret etti ve esnafın çayını içti.
10:29
BAŞKAN TUNA; 114 İDDİALI PROJEYLE GELİYOR
SİYASET

23 Mart 2019 Cumartesi 10:25

BAŞKAN TUNA; 114 İDDİALI PROJEYLE GELİYOR

Cumhur İttifakı MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Mersin'i geleceğe taşıyacak 114 projesini kamuoyuna tanıttı.
10:25
BOZDOĞAN KÖYLERDE ÜRETİCİ KOOPERATİFLERİ KURACAĞIZ
SİYASET

23 Mart 2019 Cumartesi 10:08

BOZDOĞAN KÖYLERDE ÜRETİCİ KOOPERATİFLERİ KURACAĞIZ

CHP Tarsus Belediye Başkan Adayı Dr.Haluk Bozdoğan'ın Bahşiş Mahallesi'nde gerçekleştirdiği toplantı olumsuz hava şartlarına rağmen yoğun katılım gösterildi.
10:08
MHP Tarsus Belediyesi Meclis üyesi Mustafa Yavuz
SİYASET

22 Mart 2019 Cuma 09:33

MHP Tarsus Belediyesi Meclis üyesi Mustafa Yavuz

MHP Tarsus Belediyesi Meclis üyesi Mustafa Yavuz, ‘'Huzurun ve hizmetlerin devamı için ''Tarsus'ta Şevket Can'ı Mersin'de Hamit Tuna'yı seçmeliyiz.''dedi
09:33