:: 26 Eylül 2018 Çarşamba

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ak Parti Mahalle Komisyon Başkanlarıyla Biraraya Geldi

Ak parti Tarsus ilçe Teşkilatı'nca Mahalle komisyon başkanlarıyla seçim sonrası istişare ve değerlendirme toplantımızı gerçekleştirildi.
Ak Parti Mahalle Komisyon Başkanlarıyla Biraraya Geldi
09 Temmuz 2018
Pazartesi 10:03

 

Ak parti Tarsus ilçe Teşkilatı’nca  Mahalle komisyon başkanlarıyla  seçim sonrası istişare ve değerlendirme toplantımızı gerçekleştirildi.

 

Ak Parti Tarsus ilçe başkanı İbrahim Gül, mahalle komisyon başkanları ve basın ile bir araya gelerek  24 Haziran erken genel  seçimlerini değerlendirdi.

Adile Onbaşı  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama otelinde yapılan toplantıda konuşan Gül “Gece gündüz çalıştık. Hakikaten çalmadık kapı sıkmadık el bırakmadık. 129 Köyü ve kent merkezindeki mahalleleri karış karış gezdik. Hepimiz el ele gönül gönüle verdik. 24 Haziran seçimlerinde  Türkiye’de büyük bir başarıya imza attık. Özellikle Ak Parti olarak Türkiye’de bir tarih yazdık. Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir sözünün  karşılığını bulduğu vesayet odaklarının yetkilerinin son bulduğu ve  yeniden milletimiz tarafından seçmen Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde yeni bir  sayfa ve yeni bir dönem açtık. Yeni bir tarih yazdık. Hayırlı uğurlu olsun. Hepinizi kutluyorum

Öncelikle bu seçimlerin kazanmasında tüm teşkilat başkanlarıma ve yöneticilerine, Kadın ve gençlik kollarına, mahalle komisyon başkanlarıma çok teşekkür ediyorum.”

Sözlerine devamla muhalefeti eleştiren İbrahim Gül bu konuda da şunları söyledi:

“Muhalefet seçimler öncesinde hep yalan söyledi. Onlar ya yatırımları durduracaktı, ya sarayı yıkacağız dedi, terör örgütüne destek verenlere özgürlük istediler. Oyları birinden alıp diğerine kaydırdılar. Tek dertleri Türkiye’nin önünü kesmek, Recep Tayyip Erdoğan’ın önünü kesmek ve  indirmekti. Onların projesi tutsaydı bugün ülkemizde kaos olacaktı. Onlar artık kara kara düşünüyor. Biz bu ülkeyi liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile nereden nereye getirdik, halkımız gördü. Bundan sonra  ülkemizi daha da ileriye götüreceğiz. Türkiye lider ülke olacak ve büyümeye devam edecek dedik. Milletimizde hamdolsun yüzde 52.59 ile reisimize oy ve yetki verdi, durmak yok yola devam dedi.

Biz bu çalışmaları yaparken kapı kapı gezdik. Başta dış güçler olmak üzere ellerinden  geleni yaptılar oyun üzerine oyun kurdular. Dış basında RTE ye diktatör diyerek iftira attılar. Muhalefet ile bir araya gelip  ülkede kaos yaratmaya çalıştılar. Dövizle oynadılar. Mazot ve benzinle oynadılar. Dolar ve Euro yükseldikçe akaryakıt fiyatları artacak ve kaos olacak dediler. Bu oyunu gördük ve fiyatları sabitledik. Sonra patates ve soğan üzerine oyun oynamaya kalktılar. Bu millet gerçeği gördü. Bu millet oynanan oyunların farkına  vardı. Ne dış güçlerin oyunlarına kandı, nede muhalefeti dinlemedi. Bize inandı ve güvendi. Bugün yüzde 52.59 ile yolumuza devam ediyoruz. Bizlere inanan ve güvenen, yolumuza devam etmemiz için yetki veren herkese teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun”

 

TARSUS DEĞERLENDİRMESİ

Ak Parti Tarsus ilçe başkanı İbrahim Gül , 24 Haziran genel seçimlerinin bölgemiz ve Tarsus’taki yansımasını da ele alarak “Tarsus halkı bu seçimlerde yeni bir sayfa açtı, tarih yazdı” dedi.

Gül sözlerini şöyle sürdürdü:

“Tarsus’ta da bir tarih yazdık. Tarsus ilk  78 bin 319 oy vererek bizi Tarsus’ta birinci parti yaptı. Özellikle Tarsus’un 129 köyü ve merkezdeki mahallelerle toplam 179 mahallenin 126’sında bir birinci olduk. Aldığımız rakamlar bizi sevindirdi. Reisimizin gelip burada attığı temellerin karşılığını ve hizmetlerin karşılığın halkımız sandıkta  verdi. Bu nedenle Tarsus halkına bir kez daha teşekkür ediyorum.

Birileri baktılar ki,  Reisin önünü kesemiyorlar. Bari Milletvekilliği seçiminde  Ak Partinin önünü keselim dediler. Milletvekilliğinde birilerinin barajı geçmesi içi insanlara, seçmenlerine  başka partiye oy verdirttiler. Biz milletvekilliğinde 80 mahallede yine birinci geldik. Bu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Biz bu işi tek başına yapmadık. Teşkilatımızla yan yana geldik. Mahalle komisyon başkanlarımızla  yan yana geldik. Tarsus’ta iki başarıya imza attık. Seçimden önce   genel başkanımıza 8 saat içinde dev bir miting yaptık.. Ve genel başkanımız Reisimiz Tarsus’a gelerek halkla buluştu, hizmetlerimizi anlattı , bizlerin gücüne güç kattı. Halkımızda Reisimize ve partimize beklenen oyları verdi. Bizleri Türkiye genelinde birinci yaptı. Bu nedenle bu başarıda katkısı olan, imzası olan, alın teri olan herkese teşekkür ediyorum. Allah herkesten razı olsun diyorum. Durmak yok, yola devam” diye konuştu.

 

 

Paylaş:  Facebook Twitter Google
CHP Tarsus belediye başkan aday adayı Vedat Günyar
SİYASET

18 Eylül 2018 Salı 09:51

CHP Tarsus belediye başkan aday adayı Vedat Günyar

CHP Tarsus belediye başkan aday adayı Vedat Günyar, kente hayat verecek projelerle göreve talip olduğunu bildirdi.
09:51
İYİ Parti Tarsus ilçe başkanı Tekin Çelik
SİYASET

18 Eylül 2018 Salı 09:00

İYİ Parti Tarsus ilçe başkanı Tekin Çelik

İYİ Parti Tarsus ilçe başkanı Tekin Çelik,yazılı bir açıklama yaparak, Yerel seçimlerle ilgili İyi Parti Türkiye genelinde çok iddialı olarak sahaya iniyor... Bu konuda sloganımız ''İyi Belediyecilik Türkiye'ye örnek olacak.''dedi.
09:00
Büyükşehir Adayı Başkan Tuna'dan, İl ve İlçe Teşkilatlarına Ziyaret
SİYASET

18 Eylül 2018 Salı 08:42

Büyükşehir Adayı Başkan Tuna'dan, İl ve İlçe Teşkilatlarına Ziyaret

MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, siyasi gelişmelerle ilgili istişarede bulunmak üzere Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin İl ve İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti.
08:42
KUYUCUOĞLU İLÇE ÖRGÜTLERİNİ ZİYARET ETTİ
SİYASET

15 Eylül 2018 Cumartesi 13:16

KUYUCUOĞLU İLÇE ÖRGÜTLERİNİ ZİYARET ETTİ

CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Serdal Kuyucuoğlu, partisinin Akdeniz ve Mezitli ilçe örgütlerini ziyaret ederek partililerle yerel seçimler üzerine sohbet etti
13:16
AK PARTİ'Lİ ÇOPUR'DAN ESNAF GEZİSİ
SİYASET

11 Eylül 2018 Salı 08:36

AK PARTİ'Lİ ÇOPUR'DAN ESNAF GEZİSİ

Ak Parti Tarsus Belediye Başkan A.Adayı Rüştü Çopur esnaf ziyaretlerine Eshab-ı Kehf'ten başladı.
08:36
Gül ve Avazer Ekspres'te Buluştu
SİYASET

06 Eylül 2018 Perşembe 13:23

Gül ve Avazer Ekspres'te Buluştu

Ak Parti Tarsus ilçe başkanı İbrahim Gül ile Ak parti Belediye meclis üyesi Necati Avazer, gazetemize ayrı ayrı ziyaretlerinde Ekspres'te buluştular.
13:23
CHP'de adı öne çıkan Vahap Seçer
SİYASET

04 Eylül 2018 Salı 09:06

CHP'de adı öne çıkan Vahap Seçer

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı için çalışmalarını sürdüren ve CHP'de adı öne çıkan Vahap Seçer, Mersin'i en iyi tanıyan, kentin dinamiklerini en iyi bilen, enerjik bir belediye başkanı adayıyla CHP'nin Mersin'de seçimi kazanacağını söyledi
09:06
Tarsus CHP'de Bayramlaşma
SİYASET

27 Ağustos 2018 Pazartesi 08:53

Tarsus CHP'de Bayramlaşma

CHP Tarsus İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma proğramında halk, partililer ve teşkilat yöneticileri bayramlaştı.
08:53
MHP'de Bayramlaşma
SİYASET

27 Ağustos 2018 Pazartesi 08:52

MHP'de Bayramlaşma

MHP Tarsus İlçe Teşkilatında Kurban Bayramı nedeniyle bayramın birinci günü bayramlaşma töreni düzenlendi
08:52
CHP 27. Dönem Mersin Milletvekilleri
SİYASET

16 Ağustos 2018 Perşembe 08:48

CHP 27. Dönem Mersin Milletvekilleri

CHP 27. Dönem Mersin Milletvekilleri, Mersin Valisi Ali İhsan Su'yu ziyaret etti
08:48
CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ BAŞARIR'DAN TSO'YA ZİYARET
SİYASET

14 Ağustos 2018 Salı 07:57

CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ BAŞARIR'DAN TSO'YA ZİYARET

CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır,beraberinde CHP İlçe başkanı Ali İlk ile beraber Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Koçak ile görüştü.
07:57
CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın Ziyareti
SİYASET

08 Ağustos 2018 Çarşamba 09:25

CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın Ziyareti

CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır ile CHP Tarsus İlçe Başkanı Ali İlk, Belediye Meclis üyesi Ali Boltaç ve beraberindeki heyet, Tarsus Ticaret Borsası'nı ziyaret etti.
09:25
Ak Parti Tarsus ilçe başkanı İbrahim Gül
SİYASET

07 Ağustos 2018 Salı 08:56

Ak Parti Tarsus ilçe başkanı İbrahim Gül

Ak Parti Tarsus ilçe başkanı İbrahim Gül, ABD'nin Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yönelik yaptırım kararına ilişkin, ‘'15 temmuz darbe girişiminden sonra tutuklanan İzmir'deki papaz brunson yargının tutukluluk halinin ev hapsinde devam etmesi kararı ABD yetkililerini rahatsız etmiştir .''dedi.
08:56