:: 26 Mart 2019 Salı

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BİZİM İŞİMİZ HİZMET,SEVDAMIZ MERSİN

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve İyi Parti Mersin Büyükşehir Belediye başkan adayı Burhanettin Kocamaz Böğrüeğri, Boztepe, Tepetaşpınar, Dorak, Kaklıktaşı, Pirömerli, Belen, Karadiken,Çakırlı,Ulaş ve Takbaş mahallelerini ziyaret etti.
BİZİM İŞİMİZ HİZMET,SEVDAMIZ MERSİN
14 Ocak 2019
Pazartesi 10:25

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve İyi Parti Mersin Büyükşehir Belediye başkan adayı Burhanettin Kocamaz, Böğrüeğri, Boztepe, Tepetaşpınar, Dorak, Kaklıktaşı, Pirömerli, Belen, Karadiken,Çakırlı,Ulaş ve Takbaş mahallelerini ziyaret etti.

Başkan Kocamaz’a ziyaretlerinde İyi Parti Mersin İl Teşkilatı Başkanı Servet Koca ve İyi Parti ilçe başkanı Danyal Mercan,bazı belediye meclis üyeleri de  eşlik etti.

 

Kocamaz,ziyaretlerinde özetle şu ifadelere yer verdi:

“Tarsus’un en güneyinden en kuzeyine, doğusundan batısına kadar herkese eşit hizmet vermeye çalıştık. 1994’den 2014’e kadar 20 yıl Tarsus’ta 2014 30 Mart’ından bu yana da Mersin’de hizmet ettik.  Mersin’in köylerinde ve ilçelerde yapılması gereken birçok hizmetler yapılmamıştı. Biz Mersin’e tarafsız hizmet vermek için çaba harcadık.

Şu an Mersin’de  barış, huzur ve bir hoşgörü ortamı var. Bundan mutlu olduk. Geçmişte Mersin’in adı hep olumsuzluklarla idrak edilirken bugün Mersin güzel  sözlerle ifade ediliyor. 5 yıldır Mersin’in bugüne kadar çözülememiş sorunlarını çözdük. 95 yıllık Cumhuriyet döneminde çözülememiş sorunlara el atıp çözüyoruz. Vatandaşların memnuniyeti de artıyor. Bu huzur ve barış ortamının yeni dönemde de devam etmesini istiyor ve diliyorum. Geçmişte bize oy vermeyen birçok kişi bile yeni dönem için bize destek vereceklerini ifade ediyorlar. Biz bir araya gelebilirsek, bütünleşirsek başaramayacağımız hiçbir şey yoktur.

Mersin’in alanı çok büyük, hatta İstanbul’un üç katı kadar alanımız var.. Mezarlıklarımız bile çok. Mersin genelinde  3850 tane mezarlığımız var. Geçmişte merkezdeki 4 ilçeye hizmet eden Mersin Büyükşehir Belediyesi 509 köy ve mahalleden oluşan  yerleşim alanına 40 eski beldeye, 15 bin 830 km alana hizmet veriyor. Mersin’de yaklaşık 1 milyon 800 bin insan yaşıyor. Şu anda barış ve huzur var, kardeşlik var, hizmet var. Vatandaşlarda bundan dolayı çok mutlu.

Biz 1994 yılında vatandaşa nasıl güvendiysek bugünde güveniyoruz. Bizim sevdamız sizlere hizmet, bizim sevdamız Mersin. Allah bu sevdadan bizi ayırmasın. Vatandaş 31 Mart’ta sandığın başına kararlı bir şekilde gidecek ve Türkiye’de yeni bir destan yazacaktır. Türkiye’nin bütün dikkati 31 Mart gecesi Mersin’de olacaktır. Mersin’den Türkiye’ye güzel bir mesaj verin.

2014 yılında Mersin’de yaşayan herkes Mutlu olacak. Sadece Mut’ta yaşayanlar mutluyum demeyecek Mersin’de yaşayan herkes mutluyum diyecek dedik. Vatandaşın bizi sahiplenmesiyle bizim yaptığımızı hizmetlerle vatandaşın mutluluğu arttı.

Ben 50 yıldır bir davanın içindeydim 25  yılda bil fiil vatandaşa da belediyede hizmet ettim.Yeni dönemde vatandaşımız bize mutlaka bir şekilde aday olmamız gerektiğini ifade etti. Bizi arayanlar yeniden aday olmamız gerektiğini ifade etti.. Vatandaştan ve partilerden gelen tekliflerle yeniden aday oldum.”

Yeni dönemde de  seçimi kazanarak  bütün yerleşim alanlarına hizmet vermeye devam edeceğiz. Bu zorlu yolda Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Hiçbir seçim kolay değil. Ama sizler olduğunuz sürece  Mersin ve Mersinliye sahip çıktığınız sürece Atatürk’ün Söylediği gibi, çıkın Torosların tepesine orada bir Yörük çadırı varsa ve hala dumanı tütüyorsa, bu milletin sırtını  kimse yere getiremez. Atatürk’ün söylediği gibi bizimde sırtımızı kimse yere getiremeyecektir”

 

 

Paylaş:  Facebook Twitter Google
BAŞKAN TUNA ''BİZ BU MİLLETİN TA KENDİSİYİZ''
SİYASET

25 Mart 2019 Pazartesi 09:13

BAŞKAN TUNA ''BİZ BU MİLLETİN TA KENDİSİYİZ''

Cumhur İttifakı MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna,Tarsus'ta iş adamı, esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor
09:13
Gazetemizi ziyaret eden Bozdoğan ''Halkın yoğun teveccühü ile karşılaşıyoruz''
SİYASET

25 Mart 2019 Pazartesi 09:08

Gazetemizi ziyaret eden Bozdoğan ''Halkın yoğun teveccühü ile karşılaşıyoruz''

CHP Tarsus Belediye başkan adayı Dr.Haluk Bozdoğan, gazetemize nezaket ziyaretinde bulunarak, halkın gösterdiği teveccühe teşekkür etti
09:08
BAŞKAN ADAYI BOZDOĞAN TARSUS'UN EN BÜYÜK HALAYINI 1 NİSAN'DA SİZLERLE BİRLİKTE ÇEKECEĞİZ
SİYASET

25 Mart 2019 Pazartesi 09:01

BAŞKAN ADAYI BOZDOĞAN TARSUS'UN EN BÜYÜK HALAYINI 1 NİSAN'DA SİZLERLE BİRLİKTE ÇEKECEĞİZ

CHP Tarsus Belediye Başkan Adayı Dr. Haluk Bozdoğan'ın mahallerde düzenlenen toplantılara binlerin katılımıyla miting havasında geçiyor
09:01
ESİN ERKOÇ, TÜM TARSUSUN SESİ OLDUK
SİYASET

25 Mart 2019 Pazartesi 08:58

ESİN ERKOÇ, TÜM TARSUSUN SESİ OLDUK

İYİ Parti Tarsus Belediye Başkan Adayı Mimar Esin Erkoç, beraberinde İlçe teşkilatı yöneticileri, meclis üyesi adayları ile birlikte Organize Sanayi bölgesindeki bazı firmaları işçilerle buluştu.
08:58
EMRAH OKSAL'DAN CUMHUR İTTİFAKINA DESTEK
SİYASET

25 Mart 2019 Pazartesi 08:52

EMRAH OKSAL'DAN CUMHUR İTTİFAKINA DESTEK

CHP eski Mersin il Genel meclis üyelerinden Emrah Oksal ile babası CHP Tarsus eski ilçe başkanlarından Mehmet Oksal, düzenlenen bir toplantıyla CHP'den istifa ettiklerini kamuoyuna duyurdu
08:52
AYFER YILMAZ'' BU SEÇİMDE MERSİN'İN GELECEĞİNİ OYLAYACAĞIZ''
SİYASET

25 Mart 2019 Pazartesi 08:51

AYFER YILMAZ'' BU SEÇİMDE MERSİN'İN GELECEĞİNİ OYLAYACAĞIZ''

Demokrat Parti(DP) Mersin Büyükşehir Belediye başkan adayı Ayfer Yılmaz “Bu seçim Mersin'imiz adına son derece önemli bir seçim. ‘'dedi.
08:51
VAHAP SEÇER,ESNAFLARLA BULUŞTU
SİYASET

23 Mart 2019 Cumartesi 10:29

VAHAP SEÇER,ESNAFLARLA BULUŞTU

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer, Zafer Çarşısı'nı da ziyaret etti ve esnafın çayını içti.
10:29
BAŞKAN TUNA; 114 İDDİALI PROJEYLE GELİYOR
SİYASET

23 Mart 2019 Cumartesi 10:25

BAŞKAN TUNA; 114 İDDİALI PROJEYLE GELİYOR

Cumhur İttifakı MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Mersin'i geleceğe taşıyacak 114 projesini kamuoyuna tanıttı.
10:25
BOZDOĞAN KÖYLERDE ÜRETİCİ KOOPERATİFLERİ KURACAĞIZ
SİYASET

23 Mart 2019 Cumartesi 10:08

BOZDOĞAN KÖYLERDE ÜRETİCİ KOOPERATİFLERİ KURACAĞIZ

CHP Tarsus Belediye Başkan Adayı Dr.Haluk Bozdoğan'ın Bahşiş Mahallesi'nde gerçekleştirdiği toplantı olumsuz hava şartlarına rağmen yoğun katılım gösterildi.
10:08
MHP Tarsus Belediyesi Meclis üyesi Mustafa Yavuz
SİYASET

22 Mart 2019 Cuma 09:33

MHP Tarsus Belediyesi Meclis üyesi Mustafa Yavuz

MHP Tarsus Belediyesi Meclis üyesi Mustafa Yavuz, ‘'Huzurun ve hizmetlerin devamı için ''Tarsus'ta Şevket Can'ı Mersin'de Hamit Tuna'yı seçmeliyiz.''dedi
09:33