::
16 Temmuz 2024 Salı

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çelebi Hava Servisi A.Ş'den TSO Başkanı Koçak'a ziyaret

Çelebi Hava Servisi A.Ş'den TSO Başkanı Koçak'a ziyaret
Haber Giriş:
18 Mart 2024 Pazartesi 08:50

Çukurova Uluslararası Havalimanı’nın yer hizmetlerini verecek olan Çelebi Hava Servisi A.Ş’nin Doğu Bölge Direktörü Tahir Ersin Demirdağ ile İnsan Kaynakları Müdürü Gökçe Kulaksızoğlu ve Hatay İstasyon Müdürü Berkay Aktaş Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.

Ziyarette Tarsus TSO Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi Koçak’tan Tarsus ekonomi üzerine bilgi alan Çelebi A.Ş yöneticileri, istihdam yapılanmalarında Tarsus ve yöre insanından istifade etmek istediklerini vurgulayarak, iş gücü alımı ve eğitiminde Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası ile işbirliği içinde olmak istediklerini ifade ettiler.

Başkan Koçak, işbirliği ve eğitim faaliyetlerine açık olduklarını belirtirken, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası’nı tek durak ofis olarak görebileceklerini söyledi.

Çukurova Uluslararası Havalimanı’nda sunacakları hizmet kapsamında 180’e yakın kişiyi istihdam edecek olan Çelebi Hava Servisi A.Ş. kariyer planlamasını kariyer net üzerinden açtığı ilanla duyurmaya başladı.

Paylaş:  Facebook Twitter Google
Tarsus Ticaret Borsası, kuruluşunun 72. Yıldönümünde Yıldızları Zirve Yaptı
EKONOMİ

20 Mart 2024 Çarşamba 09:52

Tarsus Ticaret Borsası, kuruluşunun 72. Yıldönümünde Yıldızları Zirve Yaptı

Tarsus Ticaret Borsası, kuruluşunun 72. Yıldönümü kutlandı
09:52
Tarsus Ticaret Borsası Personellerine Ödül
12:48
Kaan Saltık'dan TSO'ya ziyaret
EKONOMİ

16 Kasım 2023 Perşembe 11:23

Kaan Saltık'dan TSO'ya ziyaret

Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Saltık Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi Koçak'ı ziyaret etti
11:23