::
16 Temmuz 2024 Salı

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP TARSUS İLÇE YENİ YÖNETİMİ MAZBATASINI ALDI

CHP TARSUS İLÇE YENİ YÖNETİMİ MAZBATASINI ALDI
Haber Giriş:
16 Ağustos 2023 Çarşamba 09:11

CHP  Tarsus ilçe Teşkilatının  yapılan olağan kongresi sonunda Selahattin Şahin Başkanlığında oluşan yeni yönetim kurulu, İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldı.Adalet Sarayı’nda mazbatasını alan CHP ilçe başkanı Selahattin Şahin ve ilçe  yöneticiler, ardından Cumhuriyet Alanı Atatürk anıtına çelenk bırakıp, saygı duruşunda bulunup, İstiklal Marşı’nı okudular.

Burada bir konuşma yapan CHP Tarsus İlçe Başkanı Eczacı Selahattin Şahin, “Değerli CHP ailem ve kıymetli Tarsus halkı; 8 Ağustos’ta sizlerin büyük katılımıyla gerçekleştirdiğimiz kongremizde, bu büyük ailenin onayı ile ben ve ekibim CHP Tarsus ilçe yönetimine layık görüldük.

Almış olduğumuz büyük sorumluluğun ve gireceğimiz zorlu sürecin farkındayız.Yönetici arkadaşlarımla birlikte tüm zorlukların altından kalkacak güce, deneyime ve azme sahip olduğumuzu belirtmek isterim” dedi.

Konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkan Şahin, “Çok değerli yoldaşlarımla birlikte her zaman vurguladığım gibi ilk hedefimiz birlik, beraberlik içerisinde çok çalışarak yerel seçimlerde başarıya ulaşmak olacaktır.

Mersin Büyükşehir Belediyemizin ve Tarsus Belediyemizin CHP’li başkanlar tarafından yönetilmeye devam etmesi için biz üzerimize düşeni gücümüzün son noktasına kadar yapacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Ben çıktığımız bu yolda tüm yönetici arkadaşlarıma, aldıkları bu büyük sorumluluk için teşekkür ediyorum ayrıca bu şerefli ve onurlu görev için hepsini tebrik ediyorum.

Bizim en büyük görevimiz Cumhuriyet Halk Partisi’ni layıkıyla temsil etmek ve önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda Cumhuriyet değerlerine sahip çıkmaktır” ifadelerini kullandı.

Mazbatalarını alan CHP yönetim kurulunu, bir önce ki dönem ilçe Başkanı Av. Ozan Varal, CHP Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Ali Uyan,Yusuf Tıbık, Kadın Kolları Başkanı Belda Boroğlu ile Gençlik Kolları Başkanı Adil Bal ve partililer yalnız bırakmadı.

Paylaş:  Facebook Twitter Google
ABDURRAHMAN ALTINSUCU'NUN YENİ YÖNETİM KURULU ONAYLANDI
SİYASET

20 Mart 2024 Çarşamba 17:33

ABDURRAHMAN ALTINSUCU'NUN YENİ YÖNETİM KURULU ONAYLANDI

Ak Parti Tarsus İlçe başkanı Av.Abdurrahman Altınsucu'nun yeni yönetim kurulu onaylandı
17:33
CHP Tarsus Belediye Başkan Adayı Ali Boltaç'ın Proje Tanıtım Toplantısı
SİYASET

14 Mart 2024 Perşembe 09:03

CHP Tarsus Belediye Başkan Adayı Ali Boltaç'ın Proje Tanıtım Toplantısı

SEÇER''5 YILLIK SÜREÇTE ALİ BOLTAÇ'IN VE TARSUSLULARIN YANINDA OLACAĞIZ''
09:03
MERSİN'İN HİZMETKARI OLMAYA GELİYORUZ”
SİYASET

10 Mart 2024 Pazar 11:18

MERSİN'İN HİZMETKARI OLMAYA GELİYORUZ”

Başkan Serdar Soydan, 100 Projesini kamuoyu ile paylaştı: “100 projemiz ve %100 belediyecilik anlayışımızla harekete geçiyoruz”
11:18