:: 17 Şubat 2020 Pazartesi

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CİLDİYE UZMANI DR. ULAŞ GÜVENÇ

CİLDİYE UZMANI DR. ULAŞ GÜVENÇ
28 Kasım 2019
Perşembe 09:33

Oldu bitti, tıpa çok önem veren bir kişiyim.

Tıp camiası çok önemli..

Tıp öğrenimi gören  ve hipokrat yemini etmiş doktorlarımıza güvenimiz var.

Dermatoloji (cildiye) doktoru ULAŞ GÜVENÇ, Tarsus’ta geçmişte görev yaptı. Medical Park Tarsus Hastanesi ilk açıldığında şehrimizde görev yaptı. Sonra Mersin’de kendine özel bir muayenehane açtı. Burası bölgemizdeki en güzel muayenehanelerden birisi.

Forum içinde açtığı bu muayenehaneyi görenler bilir. Olsa olsa böyle güzel olur. Burası başarılı doktorlar ve hemşirelerle hizmet veriyor.

Bu arada Medical Park Hastanesinde işine devam ediyor. Hastalarından da teşekkür alıyor.

Medical Parkta da yeri olan ULAŞ GÜVENÇ burada da hastalarını kabul ediyor.

Durum böyle olunca Tarsus’taki hastaları Mersin’e gidip geliyor.

Dermatoloji deyip geçmeyin. Cilt üzerine güzellik üzerine önemli bir görev yapan Dr. ULAŞ GÜVENÇ Tarsus’taki hastalarının devamlı olarak sistemlerine katkı sunuyor. Medical Park Hastanesi, Tarsus Hastanesi yöneticileri de ULAŞ GÜVENÇ ile diyalog kurarak Tarsus’a devam ettiler. Ulaş bey böylece haftada 2 gün Salı ve cumaları kentimize geliyor. Medical Park Tarsus Hastanesinde görev alan Doktor ULAŞ GÜVENÇ, şehrimizde de hasta kabul ediyor.

Medical Park Hastanesinin Tarsus ve Mersin’deki hastanelerinde hizmet sunan ULAŞ GÜVENÇ her iki birime gelen hastalarını tedavi ediyor, şifa dağıtıyor. Ulaş bey devamlı kendisini yenileyen ve geliştiren bir doktor. Zaman buldukça Yurtiçi ve yurtdışı seminerlerine katılıyor. Gece gündüz demeden çalışan bu genç, dinamik ve sevecen doktorumuz ULAŞ GÜVENÇ, güler yüzü tatlı dili ile hastalara ayrı bir moral ve şifa veriyor.

Biliyorsunuz insanlarda tatlı dil ve güler yüz çok önemlidir.

Ulaş bey sürekli olarak mesleki anlamda kendisini yeniliyor. Dermatoloji (cildiye) konusunda günümüzde en çok aranılan doktorlar arasındadır ULAŞ GÜVENÇ. Çünkü insanlar kendini yenilemek istiyor. Bilhassa hanım efendiler bu konuya daha çok önem veriyor.

Dr. ULAŞ GÜVENÇ beyin yeniden Medical Parka gelmesi büyük bir memnuniyetle karşılanıyor.

Hani bir söz var.. İyinin iyisi söylenir ya?

Cilt doktorları da kendi alanında önemli bir görev yapıyor.

Ben hastalara, tüm insanlara şifa dağıtan doktorlarımıza Allah’tan sağlık ve başarılar diliyorum. Doktorlarımız  şifa verirken Allah kendilerine kolaylık versin diyornum.

Hipokrat yemini etmiş tüm doktorlarımız gibi ULAŞ GÜVENÇ  beye de tekrar kentimize hoş geldiniz diyorum.

Allahım ona güç kuvvet versin.

O da hastalara şifa dağıtsın.

İyiki ULAŞ GÜVENÇ gibi doktorlarımız var.

 Yine Medical Partk Tarsus  Hastanesinin yöneticilerine de teşekkür ediyorum. Dr. Ulaş Güvenç gibi bir doktoru haftada iki gün Tarsus’a getirerek çok iyi ve yerinde bir iş yaptılar. Teşekkürler hepinize..

Paylaş:  Facebook Twitter Google
OLCAY TOK
CEMİYETİN İÇİNDEN

23 Ekim 2019 Çarşamba 09:31

OLCAY TOK

Cemiyetçilik çok önemlidir. Toplumla uğraşmak ve bir yerlere gelmek kolay değildir. Cemiyetin sevdiği, saydığı kişiler unutulmaz. Ataların bir sözü vardır. Herkes ektiğini biçer derler ya? Tıpkısının aynısı olanlardan OLCAY TOK müdürümüzü Cemiyetin içinden köşemize konuk ediyoruz
09:31
UZM.DR.ALİ HAFTA
CEMİYETİN İÇİNDEN

18 Ekim 2019 Cuma 10:19

UZM.DR.ALİ HAFTA

Aman doktor canım doktor derler ya? Doktor ve sağlık denilince akan sular durur. Bu doktor değerli bir hemşehrimiz. Herkesin yakından tanıdığı doktor Ali Hafta
10:19
PROF.DR. SELAHATTiN ÇAYAN
CEMİYETİN İÇİNDEN

15 Ekim 2019 Salı 13:32

PROF.DR. SELAHATTiN ÇAYAN

Prof. Dr. Selahattin Çayan değerli bir doktor ve değerli bir hemşehrimiz. Daha öncede Prof. Dr. Selahattin Çayan hakkında yazı yazmış olabiliriz. Ama ÇAYAN gibi insanları sık sık yazmak gerek
13:32
HASAN AKÜZÜM
CEMİYETİN İÇİNDEN

10 Ekim 2019 Perşembe 09:40

HASAN AKÜZÜM

Tarsus'un değerlerinden olan Hasan Aküzüm aktif bir işadamı. Aktif bir siyasetçi. İki önemli işi bir arada yürütüyor. kendisi dost canlısı. Ofisi sabahtan akşama kadar dostları ile dolar taşar.
09:40
ALİ SEÇER
CEMİYETİN İÇİNDEN

12 Haziran 2019 Çarşamba 09:56

ALİ SEÇER

Güzel insanlardan bahsetmek çok güzel.İnsanlar ne kadar zengin olursa olsun ne kadar makam sahibi olursa olsun, güzel olmak ahlaklı olmak güzel. Bu tür insanlardan bahsetmekte güzel.
09:56
RAMAZAN ŞAHİN
CEMİYETİN İÇİNDEN

09 Mayıs 2019 Perşembe 11:01

RAMAZAN ŞAHİN

11:01
DOKTOR FERİT ÜNAL
CEMİYETİN İÇİNDEN

08 Mayıs 2019 Çarşamba 10:34

DOKTOR FERİT ÜNAL

Eldeki değerler gittiği zaman kıymeti ancak o zaman bilinir. Düne kadar Tarsus Devlet Hastanesinin ortopedi bölümünün ana damarı gibi olan Dr. Ferit Ünal'ı bazı kişiler maalesef çok incitti. Doktoru oradan oraya atadılar. Bu durum doktor beyin iliğine tak dedi ve istifa etti.
10:34
ADNAN KAZIM USALAN
CEMİYETİN İÇİNDEN

30 Ocak 2019 Çarşamba 09:22

ADNAN KAZIM USALAN

Yardımcı Doçent Dr. ADNAN KAZIM USALAN. Göğüs Hastalıkları uzmanı..Medical Park Hastanesinin gözde doktorlarından biri. Yıllardır başladığı görevi başarıyla yürüten çok değerli bir hekim.
09:22
MUSA ATAY
CEMİYETİN İÇİNDEN

28 Kasım 2018 Çarşamba 08:54

MUSA ATAY

Doktor Musa Atay herkesin yakından tanıdığı bir doktordur. Kendisi doktor olarak herkesin beyninde yer yapmıştır. Kalben de sevgi ile yer edinmiştir. Kolay değil, 35 yılı aşkındır aynı yerde doktorluk yapıyor. Tarsus'taki Devlet hastanelerinde görev yapması ile kendisini herkes tanıyor ve seviyor.
08:54
ATEŞ
CEMİYETİN İÇİNDEN

15 Kasım 2018 Perşembe 08:34

ATEŞ

Soy ismi gibi Ateş. Bu Ateş, YAKUP ATEŞ.. Son derece insanlığa önem veren bir hemşehrimiz. Büyüğünü küçüğünü bilen, görgü ve geleneklerine sahip çıkan, gelenekleri sürdüren bir işadamıdır YAKUP ATEŞ
08:34
ORHAN ALTINÖZ
CEMİYETİN İÇİNDEN

05 Kasım 2018 Pazartesi 09:03

ORHAN ALTINÖZ

Orhan Altınöz canların canı. İnsanlara çok sıcak ve yakın.Güler yüzünü tatlı dilini hiç eksik etmez. Kendisini ben bundan 8 yıl evvel Medical Park Hastanesinde tanıdım.
09:03
MEHMET GÜNGÖR
CEMİYETİN İÇİNDEN

02 Kasım 2018 Cuma 09:10

MEHMET GÜNGÖR

Tarsus'ta Mehmet Güngör denilince akla başarılı bir muhasebeci gelir.Kentimizde Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir olan biridir Mehmet Güngör
09:10
HASAN AKÜZÜM
CEMİYETİN İÇİNDEN

06 Temmuz 2018 Cuma 10:57

HASAN AKÜZÜM

Tarsus'ta sevilen bir işadamıdır Hasan Aküzüm.Şu sıralar eski AFRA yanında Barış Oto Galeri Sahipliğini yapmaktadır.Dostlarına yardımcı olmayı çok sever.
10:57