:: 23 Mart 2018 Cuma

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

DR.BURAK TELLİOĞLU

Tarsus Devlet Hastanesi'nin sevilen ve sayılan doktorlarından olan Dr.Burak Tellioğlu Dahiliye Uzmanı'dır. Burak Tellioğlu karşısına gelen kim olursa olsun, herkese eşit ve aynı davranmasıdır…
DR.BURAK TELLİOĞLU
12 Ekim 2017
Perşembe 08:38

Tarsus Devlet Hastanesi’nin sevilen ve sayılan doktorlarından olan  Dr.Burak Tellioğlu Dahiliye Uzmanı’dır.

Burak Tellioğlu  karşısına gelen kim olursa olsun, herkese  eşit ve aynı davranmasıdır…

Mesleğine aşina olup, tıbbi gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendisini yenilemesidir…

Her şeyden önemlisi, herkese gülerek candan pozitif yaklaşarak önce moral vermesidir…

Güler yüzü, sempatik haliyle Tarsus’ta aranılan isim haline gelen saygıdeğer doktorumuz kesinlikle insanları çok seven değerli bir şahsiyet.

Ve bu nedenle de onun şahsında önce kendisine, sonrada tüm sağlık çalışanlarına başarılar dileyerek “Allah Razı olsun” diyoruz..

Hastalarıyla yakından ilgilenip,mesleğinin bilgi ve tecrübesinin gereklerini en güzel bir biçimde uygulayan Dr.Burak Tellioğlu bizimde çok sevdiğimiz kadim dostlarımız arasında yer alıyor.

Eh!..böyle doktoru kim sevmez ki?

Öyle değil mi Sayın Tellioğlu ne dersiniz?

 

 

 

 

Paylaş:  Facebook Twitter Google
MUHTAR BAYRAM ALİ TAŞ
CEMİYETİN İÇİNDEN

27 Temmuz 2017 Perşembe 09:17

MUHTAR BAYRAM ALİ TAŞ

Bayram Ali Taş, Çamlıyayla Belçınar mahallesinin sevilen muhtarıdır.Belçınar eskiden küçük bir yerdi. Şimdi burada yerleşimden dolayı genişledi. Bunun yanısıra burada genişlemeyle birlikte sorunlarda arttı. Muhtarın yükü de arttı.
09:17
ÖMER KURNAZ
CEMİYETİN İÇİNDEN

08 Şubat 2017 Çarşamba 18:03

ÖMER KURNAZ

Tarsus Emekliler Derneği Tarsus Şube Başkanı ve TÜED genel merkez mali sekreteri Ömer Kurnaz'ı herkes tanır. Kendisi tabandan gelen bir dernekçidir. Cemiyetçidir.
18:03
MEHMET BABA MURAT BABA
CEMİYETİN İÇİNDEN

11 Ocak 2017 Çarşamba 19:48

MEHMET BABA MURAT BABA

Bugün bahsedeceğim Mehmet ve Murat Baba'yı tanıyanlar bilir. Bu babalık temelden gelen bir babalık. Sonradan olma değil. Yani kökteng elmedir babalıklarını.. Mehmet Baba yıllar önce 1960'lı yıllarda Baba Kırtasiyeyi açmıştı. Şimdiki Denizbankın olduğu yerde bir işyeri vardı. Mehmet Baba dürüst bir insandır. Kendisi o küçük dükkanda iş yaptı, kanaat etti, Daha sonra bayrağı oğlu Murat Baba'ya devretti.
19:48
ADNAN ÖZYÜREKOĞLU
CEMİYETİN İÇİNDEN

19 Ağustos 2016 Cuma 09:17

ADNAN ÖZYÜREKOĞLU

Tarsuslu işadamlarından Adnan Özyürekoğlu'nu birçok kişi tanır.
09:17
TURİZMCİ FERHAT BEY
CEMİYETİN İÇİNDEN

09 Nisan 2016 Cumartesi 17:10

TURİZMCİ FERHAT BEY

Tarsus'ta genç ve sevilen bir turizm işletmecisi var. Ferhat Köksal.Düzenlediği turlarla çok uygun fiyatlarla Tarsus'u Avrupa'ya Asya'ya, yani dünyaya tanıttı.Turizmle ilgili nerede toplantı varsa Tarsus'tan kalkıp gidiyor
17:10
HALİL YILMAZ
CEMİYETİN İÇİNDEN

18 Kasım 2015 Çarşamba 09:00

HALİL YILMAZ

Mersin- Tarsus Organize Sanayi Bölgesi müdürlüğünü yapan Halil Yılmaz genç ve sevilen bir müdür. İşini iyi yapan ve işini bilen bin müdür olarak tanınır. Halil Yılmaz, herkese oldukça saygılı.
09:00
HALUK BOZDOĞAN
CEMİYETİN İÇİNDEN

15 Kasım 2015 Pazar 06:35

HALUK BOZDOĞAN

Tarsus'ta “mesleğine aşık doktoru tanıyor musun” deseler hemen aklıma Dr. Haluk Bozdoğan gelir. Haluk Bozdoğan'ın gecesi yok, gündüzü yoktur. Hastaları Dr. Haluk Bozdoğan'ı görünce içine güven geliyor ve uyguladığı tedaviyle kısa sürede iyileşiyorlar.
06:35
ÖNDER EGE
CEMİYETİN İÇİNDEN

09 Kasım 2015 Pazartesi 08:51

ÖNDER EGE

Tarsus'un tanınmış avukatlarından birisidir Av. Önder Ege. Kendisi babadan gelme bir siyasetçidir. Önder Ege sevecen bir kardeşimizdir. Mesleğine son derece düşkün bir kişidir.
08:51
GÜL MURAT
CEMİYETİN İÇİNDEN

26 Ekim 2015 Pazartesi 19:07

GÜL MURAT

Adı başında Gül Murat…Yüzünden tebessüm eksik olmaz. Soyadı da Gül olunca ben kendisine Gül Murat diyorum. Büyüklerine saygılıdır, küçüklerini sever. Genç dinamik bir iş adamıdır kendisi…
19:07
EMİRCAN AKSAN
CEMİYETİN İÇİNDEN

15 Ekim 2015 Perşembe 19:21

EMİRCAN AKSAN

Yenimahalleden sonra kentimizin diğer büyük mahallesi olan Gaziler Mahallesinin sevecen muhtarı Emircan Aksan'ı herkes tanır. Emircan bey küçükle küçük, büyükle büyük olur. İkinci dönemde de mahalle muhtarlığını başarıyla sürdürüyor. Karşısına kaç aday çıkarsa çıksın, onu mahalle halkı çok seviyor ve yeniden muhtar olarak seçiyor.
19:21
ECZACI AYTAÇ
CEMİYETİN İÇİNDEN

02 Ekim 2015 Cuma 12:14

ECZACI AYTAÇ

Tarsus'ta ismi yabancı olmayan herkesimin tanıdığı bir isimdir Aytaç Eroğlu.. Yenimahalle'de Eroğlu eczanesinin sahibidir. Aytaç Eroğlu, hayırseverliliği, iyiliği ile tanınan bir sağlıkçıdır. Eczanesine gelen herkese bizatihi ilgi gösterir. Kalfaları da elemanları da yakın ilgi gösterirler, ama Aytaç Eroğlu da hastalara geçmiş olsun der ilaçlarını verir.
12:14
AYHAN KÜPELİ
CEMİYETİN İÇİNDEN

15 Eylül 2015 Salı 10:16

AYHAN KÜPELİ

Tarsus'lu genç eczacılardan Ayhan Küpeli başarılı çalışmaları ile dikkat çekiyor.Kendisi gençtir, hem eczacılık yapar hem de MHP yönetim kurulu üyesidir. Devlet Hastanesi ek binası karşısında yıllardır Ayhan Eczanesini çalıştırmaktadır.
10:16
ABDULLAH SEYHAN
CEMİYETİN İÇİNDEN

29 Ağustos 2015 Cumartesi 15:58

ABDULLAH SEYHAN

Tarsus'ta işadamı ve eski siyasetçilerden Abdullah Seyhan‘ı çok kişi yakından tanır. Çok eskilerde yani 1980'li yıllarda yedek parça satıcılığı yapan bir işadamıydı. Tarsus halkına hizmet veren bir işadamı, bir esnaf olarak tanıdığımız Abdullah Seyhan, o zamanlar bile herkese yardımcı olan bir kişiydi.
15:58