::
16 Temmuz 2024 Salı

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

EYLÜL EĞİTİM KURUMLARI AÇILDI

EYLÜL EĞİTİM KURUMLARI AÇILDI
Haber Giriş:
30 Mart 2022 Çarşamba 09:33

Tarsus’ta Eylül Eğitim Kurumları düzenlenen bir törenle açıldı.

Yeniömerli mahallesi, Rauf Denktaş parkı karşısı Galip Ekenler apartmanında hizmete açılan Eylül Eğitim Kurumlarının  açılışına bazı eğitimciler, veliler, öğrenciler ve seçkin davetliler katıldı.

Açılışta konuşan Eylül Eğitim Kurumları kurucusu  Ferdi Türkeri, amaçlarının Tarsus’ta üniversiteye hazırlanan gençlere kaliteli eğitim vermek ve sınavlarda başarısını artırmak olduğunu, bunun içinde tecrübeli ve kaliteli bir eğitim kadrosu kurduklarını söyledi.

Türkeri “Değerli Öğretmenlerim, Kıymetli Misafirler, Sevgili öğrenciler.. Yeni bir eğitim ve öğretim hayatına  başlayan Özel Tarsus Eylül Kişisel Gelişim Kursu açılışını yapmaktan onur duyuyoruz.

 Eğitimde amaç, gençlerimizi ilgi ve yetenekleri doğrultusunda yetiştirmek, onları en iyi şekilde hayata hazırlamaktır. Bir ulusu yüksek bir toplum olarak yaşatan da, yoksulluğa düşüren de

eğitimdir. Öyleyse ülkemizin geleceği, gençlerin elindedir. Ulusal varlığımızı onurlu bir şekilde devam ettirecek nesiller de öğretmenlerin ellerinde yeşerecektir.

Bu doğrultuda ilke edindiğimiz amacımız, gençlerimizi bedensel ve zihinsel olarak sağlıklı bir şekilde yetiştirmek; onların, kendilerini mutlu kılacak ve toplumun mutluluğuna katkıda bulunacak bir meslek sahibi olmalarına yardımcı olmaktır.

Konuşmamı çok uzatmayarak kuruluş aşamasındaki zorlu süreçte desteklerini esirgemeyen başta çok kıymetli annem ve babama, daima yanımda olan ablalarım ve eniştelerime ve fiziken yanımda olamasa da her anlamda en büyük destekçim olan abime, bu süreçte yalnız bırakmayan kıymetli öğretmen arkadaşlarım ile dostlarıma ve sürecin gizli kahramanları olan öğrencilerim Arda, Metin, Oktay, Ali ve Servet’e sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Ve en büyük teşekkürü ise sürecin başından bu güne kadar inancımı tazeleyerek ve her düştüğümde daha güçlü kalkmamı sağlayan, başaramayacağım düşüncesini bir an olsun kapılmama müsaade etmeyen ve gerek bu süreçteki gerekse bu hayattaki en büyük destekçim ve en büyük şansım olan sözlüm Yaren Malazgirtli’ ye teşekkür ediyorum.” dedi.

Eylül Eğitim kurumlarında İngilizce, Almanca yabancı dilleri, Aile birleşimi, sınavlara hazırlık, ev ödevi yardımı, TOEFL, İELTS, YKS ve KPSS konularında destek sağlanacak.

Konuşmalardan sonra açılış  kurdelesi Eğitimciler, Ferdi Türkeri, gazetemiz kurucusu Mustafa Erdoğan, Belediye Meclis üyesi Fevzi Malazgirtli tarafından hayırlı uğurlu olması temennisi ile kesildi. Açılışa katılanlar sınıfları ve Eğitim kurumunu gezerek öğrencilerin oturup ders dinleyeceği sıralara oturup öğrencilik yıllarını hatırladılar.

Paylaş:  Facebook Twitter Google
MERYAD KARADİKEN KÖYÜNE OKUL YAPACAK
KÜLTÜR - EĞİTİM

18 Mart 2024 Pazartesi 08:57

MERYAD KARADİKEN KÖYÜNE OKUL YAPACAK

Mersin Yatırımcı İş Adamları Derneği'nin (MERYAD) Tarsus'un Karadiken Köyüne okul yapacağı bildirildi
08:57