::
21 Şubat 2024 Çarşamba

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İnleyen Nağmeler Derneğinin Kış Konseri Büyük İlgi Gördü

İnleyen Nağmeler Derneğinin Kış Konseri Büyük İlgi Gördü
Haber Giriş:
11 Aralık 2023 Pazartesi 11:14

Tarsus İnleyen Nağmeler  Musiki Derneğinin kış konseri büyük ilgi gördü.

Tarsus Belediyesi Nikah salonunda düzenlenen kış konserine  birçok seçkin davetli katılarak sanat musikisi üzerine söylenen şarkıları dinlediler, zaman zaman sanatçılara eşlik ettiler.

Mehmet Tevfik Utku’nun şef olarak görev yaptığı Tarsus İnleyen Nağmeler  Musiki Derneğinin kış konserinde sunumu Salih İpek yaptı.

“Sevda yüklü şarkılarla size geldik” diyen Tarsus İnleyen Nağmeler  Musiki Derneği yönetimi ve solistler konser boyunca dinleyenlere güzel saatler geçirdi. Dernek başkanı  Feryal Soydan Bulut “Tarsus İnleyen Nağmeler  Musiki Derneği olarak düzenlediğimiz kış konserimizde içinizi ısıtacak eserlerle karşınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizleri yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ediyorum. Şefimizle, saz heyetimizde, solistlerimizle Sevda yüklü şarkılarla size geldik” diyerek katılımcılara teşekkür etti.

İki bölüm halinde sunulan konsere katılanlar zaman zaman solistlere ve koroya eşlek ederek neşeli bir akşam geçirdiler.

 

Paylaş:  Facebook Twitter Google
Mersin ''2. Uluslararası Tarsus Festivali'ne Hazır
KÜLTÜR - EĞİTİM

07 Kasım 2023 Salı 17:46

Mersin ''2. Uluslararası Tarsus Festivali'ne Hazır

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından, geçtiğimiz yıl ‘Kleopatra' teması ile ilki düzenlenen Uluslararası Tarsus Festivali, bu yıl da ‘Şahmeran Yılı' teması ile gerçekleştirilecek
17:46