:: 09 Ağustos 2022 Salı

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İYİ PARTİ'DEN BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİ

İYİ PARTİ'DEN BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİ
15 Ekim 2021
Cuma 13:20

İyi Parti Tarsus İlçe Başkanlığı’nca  birlik ve beraberliği güçlendirmek maksadıyla  "İktidara Yürürken İyi Partili Tarsuslular’’ adlı yemek düzenlendi.

Su Sesi Cafe Restaurant düzenlenen Yemeğe  İYİ Parti GİK üyesi Burhanettin Kocamaz, İYİ  Parti Tarsus ilçe başkanı Danyal Mercan ve partlililer  katıldı.

Yoğun katılımın olduğu yemekte konuşan İlçe Başkanı Danyal Mercan,’’Yapılacak ilk seçimlerde İYİ Parti’yi hem Tarsus’ta hem Mersin’de hem de Türkiye’de birinci parti yapacağız. İYİ Parti hem anketlerde, hem de sokakta elini sıktığımız, köylerde gözlerine baktığımız, kentlerde derdi ile dertlendiğimiz vatandaşın gösterdiği ilgi ve alakayla Türkiye’de oylarını en hızlı yükselten parti konumundadır. Vatandaşlarımız Mersin’de Mersin’in kalbi Tarsus’ta bizleri bir umut, bir çare, bir çözüm olarak görüyor.

Tarsus’ta yürüttüğümüz köy, muhtarlık, esnaf, hal ve sivil toplum ziyaretleri gösteriyor ki İYİ Parti Tarsus’ta ve Tarsus’un katkıları ile birinci parti olmaya ilerliyor.

Nerde birlik varsa orada dirlik, düzen olur. Sizin bu birlikteliğiniz; yokluklar, imkansızlıklar baskılar altında yaptığınız bu onurlu mücadele partimizi buralara taşımıştır. Rehavete kapılmadan daha fazla çalışmaya, sıkılmadık el, çalınmadık kapı, uğranmadık dükkan, girilmedik gönül bırakmadan mücadeleye devam etmemiz gerekiyor.Hep birlikte ilk seçimlerde Mersin’de önemli başarılar elde edeceğiz. Zorlu hedefleri kolay kılacağız, parlamenter sistemin ilk seçimlerinde Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i Başbakan yapacağız.

Konuşmaların ardından İYİ Parti GİK üyesi Burhanettin Kocamaz,  üye kayıtlarındaki başarılarından dolayı emeği geçenlere plaket takdimi ve yeni katılan üyelerimize rozetlerini taktı.

Paylaş:  Facebook Twitter Google
TARSUS BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLAYAN DOKTOR
SİYASET

24 Ocak 2022 Pazartesi 09:11

TARSUS BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLAYAN DOKTOR

AHMET KALMIŞ ''BEN TARSUS VE TARSUSLULARDAN KOPAMAM''
09:11
MERSİN'İN EN BAŞARILI MİLLETVEKİLİ BELLİ OLDU
SİYASET

29 Aralık 2021 Çarşamba 17:57

MERSİN'İN EN BAŞARILI MİLLETVEKİLİ BELLİ OLDU

Ankette Mersin'den sadece Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Baki Şimşek 46.1 başarı ortalaması ile 9. sırada yer aldı
17:57
MEMLEKET PARTİSİ TARSUS İLÇE BAŞKANLIĞINDA KAN DEĞİŞİMİ
SİYASET

15 Aralık 2021 Çarşamba 19:56

MEMLEKET PARTİSİ TARSUS İLÇE BAŞKANLIĞINDA KAN DEĞİŞİMİ

Yeni yönetimini oluşturan Başkan Kalmış, Memleket Partisi'nin Tarsus'ta hak ettiği noktaya erişeceğini kaydetti
19:56
CHP 98. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR
SİYASET

10 Eylül 2021 Cuma 09:18

CHP 98. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR

CHP Tarsus İlçe başkanı av.Ozan Varal partisinin 98. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla beraberindeki partililerle Atatürk Anıtı'nı ziyaret etti
09:18