:: 24 Eylül 2021 Cuma

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kırşehir Ticaret Borsası'na Kıyaslama Ziyareti

Kırşehir Ticaret Borsası'na Kıyaslama Ziyareti
04 Ağustos 2021
Çarşamba 18:26

TOBB Akreditasyon Sistemi kapsamında 20 Kasım 2015 tarihinde "Kardeş Borsa" protokolü imzalayan iki kurum Akreditasyon çalışmaları kapsamında bir araya geldi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Sistemi kapsamında Mali Yönetim, ,İnsan Kaynakları Yönetimi, Üye İlişkileri, Kalite Yönetimi, İletişim Ağı ve Borsacılık Faaliyetleri kapsamında iyi uygulamalar ve çalışmaların değerlendirildiği buluşmada, kurumsal gelişime, teknolojik gelişmeye, alt yapı hazırlıkları tamamlanan gelecekle ilgili projeler konusunda da fikir alışverişinde bulunuldu.

Kurumlar arasında kalite bilincinin arttırılmasına yönelik hizmet türleri ve iki şehirde aynı işle iştigal eden üyelerin sorunlarının çözülme noktasında yapılan uygulamalar ile borsacılık faaliyetlerine ilişkin hizmetlerin değerlendirildi.

Hayvancılık konusunda sürdürülebilir yenilikçi bir sisteme geçen Kırşehir Ticaret Borsası , hayvan pazarlarında alım satıma giren hayvanların dijital sensörler sayesinde giriş çıkış ve sayılarının tespit edileceği bir sistem kurdukları, Tarsus Ticaret Borsası’nın ise 40 bin tonluk LİDAŞ ile iki kurumun bölgelerinde üyelerine ve üreticilere hizmet noktasında gelişime devam ettikleri gözlendi.

Paylaş:  Facebook Twitter Google
SGK Müdürü Metin'den Borsa'ya ziyaret
09:28
BAKAN VARANK,TEKLİ VE YILMAZ'I KABUL ETTİ
09:23
TARSUS'TA AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASI
09:21
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN ÇAMLIYAYLA'DAKİ YOL İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
GÜNCEL

23 Eylül 2021 Perşembe 15:21

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN ÇAMLIYAYLA'DAKİ YOL İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Büyükşehir ekipleri yol iyileştirme işlemleri kapsamında da Çamlıyayla'nın Giden, Bağçatağı, Darıpınarı, Korucak, Sarıkavak, Körmenlik ve Belçınar bölgelerinde de sıcak asfaltla yama çalışması yürüttü
15:21
TARSUS SGK MÜDÜR BORSA'DA
GÜNCEL

23 Eylül 2021 Perşembe 15:18

TARSUS SGK MÜDÜR BORSA'DA

SGK Müdürü Süleyman Metin prim borçlarına ait yapılandırma hakkında Tarsus Ticaret Borsasını ziyaret ederek bilgi verdi
15:18