::
15 Temmuz 2024 Pazartesi

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MEGA EĞİTİM KURUMLARI TARSUS'TA EĞİTİMİN ODAK NOKTASI OLDU

Kurucu Remzi Kaya ve eğitim kadrosu parmakla gösteriliyor
MEGA EĞİTİM KURUMLARI TARSUS'TA EĞİTİMİN ODAK NOKTASI OLDU
Haber Giriş:
24 Mayıs 2021 Pazartesi 09:52

Tarsus Şehit İshak mahallesi Nene Hatun caddesi üzerinde faaliyet gösteren Mega Kişisel Gelişim Eğitim kursu  öğrencilerin ikinci adresi haline geldi.

Kuruculuğunu Remzi Kaya’nın yaptığı  Mega Kişisel Gelişim kursu’nda  6,7,8,9,10,11,12 sınıf ve mezun gruplara sınavlara hazırlık dersleri  veriliyor.

Kaliteli kadroyla  kaliteli öğretim yapılan Mega Kişisel Gelişim kursu’ndan  velilerde öğrenciler de memnun

‘’Mega kişisel gelişim kursu olarak başarılı bireyler yetiştirmek amacıyla tecrübeli kadromuzla öğrencilerimize destek veriyoruz. 6,7,8,9,10,11,12 sınıf ve mezun gruplara sınavlara hazırlık dersleri  vermekteyiz .’’diyen Remzi Kaya  tüm öğrenci ve velilerle iyi diyalog kurup seviyeyi daha da yükseltmek için elinden geleni yapıyor.

Özellikle veliler ‘’Mega kişisel gelişim kurumunda destek alan öğrencilerde başarısızlık  ve yetersizlik diye bir şey olamaz. Çünkü başarısız olanlar çok kısa sürede başarılı hale getirilmektedir.’’ diye konuştular.

‘’Doğru tercih, doğru adres’’ parolasıyla yoğun sınıf eğitim programı,modüler konu anlatımlı bireysel etüdler,sınıf etüdleri,okula destek çalışmaları, konu tarama sınavları, deneme sınavları,Türkiye geneli deneme sınavları,dil eğitim programı ve nitelikli kaynak kitaplarıyla öğrencilere eğitim veriyor.

Paylaş:  Facebook Twitter Google
MERYAD KARADİKEN KÖYÜNE OKUL YAPACAK
KÜLTÜR - EĞİTİM

18 Mart 2024 Pazartesi 08:57

MERYAD KARADİKEN KÖYÜNE OKUL YAPACAK

Mersin Yatırımcı İş Adamları Derneği'nin (MERYAD) Tarsus'un Karadiken Köyüne okul yapacağı bildirildi
08:57