:: 25 Mayıs 2022 Çarşamba

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mehmet Yunus Seven Çalışmalarına Hız Verdi

Mehmet Yunus Seven Çalışmalarına Hız Verdi
13 Mayıs 2022
Cuma 16:54

İyi Partili Dr. Mehmet Yunus Seven Eczacılar Odası Tarsus Temsilciliği’ni ziyaret etti.

Eczacılar Odası Tarsus Temsilcisi Adem Oyal ziyarete ilişkin ‘’Mehmet Yunus Seven’in ziyaretinden dolayı çok memnun olduk. Ülke gündemine ve eczacıların sorunlarına ilişkin birçok konuda istişarede bulunduk’’ dedi.

 Dr Mehmet Yunus Seven ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada ‘’Eczacılarımızın hiçbir gelecek kaygısı yaşamadan görevlerini yerine getirebilmesi, eczacılık sektöründeki işleyişin ideal seviyeye ulaşması ve eczacılık mesleğinin eczacılara yüklediği halk sağlığının nöbetçisi olma misyonunu en iyi şekilde yerine getirebilmelerinin sağlanması için gereken tüm çalışmalar siyasi iktidar tarafından yerine getirilmelidir.Sağlık hizmetlerimizin temel birimini oluşturan, toplum sağlığının korunması için mücadele eden eczacılarımızın salgın sürecinde de fedakârca çalışmalarından dolayı şükranlarımı sunuyor, ülkemizin en uç noktasına kadar bu hizmeti sağladıkları için ayrıca minnettarlığımı da ifade ediyorum.’’ dedi.

Yeni eczacılık fakültelerinin açılmamasını isteyen Mehmet Yunus Seven Eczacılık Yasasına  bağlı çıkartılan yönetmeliğin tam olarak uygulanmasını, kamuda, özellikle de hastanelerde eczacılara yeni istihdam alanları açılmasının şart olduğunu söyledi. Eczacı kâr oranlarının artırılması ve buna ilaveten kutu başı sabit bir kâr eklenmesi gerektiğini savunan Mehmet Yunus Seven SGK protokollerinde var olan reçete başı hizmet bedelinin arttırılması gerektiğini ifade etti.

Paylaş:  Facebook Twitter Google
MERSİN'İN EN BAŞARILI MİLLETVEKİLİ BELLİ OLDU
SİYASET

29 Aralık 2021 Çarşamba 17:57

MERSİN'İN EN BAŞARILI MİLLETVEKİLİ BELLİ OLDU

Ankette Mersin'den sadece Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Baki Şimşek 46.1 başarı ortalaması ile 9. sırada yer aldı
17:57
MEMLEKET PARTİSİ TARSUS İLÇE BAŞKANLIĞINDA KAN DEĞİŞİMİ
SİYASET

15 Aralık 2021 Çarşamba 19:56

MEMLEKET PARTİSİ TARSUS İLÇE BAŞKANLIĞINDA KAN DEĞİŞİMİ

Yeni yönetimini oluşturan Başkan Kalmış, Memleket Partisi'nin Tarsus'ta hak ettiği noktaya erişeceğini kaydetti
19:56
CHP 98. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR
SİYASET

10 Eylül 2021 Cuma 09:18

CHP 98. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR

CHP Tarsus İlçe başkanı av.Ozan Varal partisinin 98. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla beraberindeki partililerle Atatürk Anıtı'nı ziyaret etti
09:18
SEÇİMELERDE YÜZDE YÜZ ADAYIM
SİYASET

03 Eylül 2021 Cuma 13:40

SEÇİMELERDE YÜZDE YÜZ ADAYIM

13:40