:: 17 Ocak 2022 Pazartesi

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mersin'de 2021 yılı değerlendirme toplantısı yapıldı

Mersin'de 2021 yılı değerlendirme toplantısı yapıldı
14 Ocak 2022
Cuma 09:34

Mersin Orman Bölge Müdürü Kenan Akduman, fidanlık müdürlüğümüzde gerçekleşen toplantıda 2021 gerçekleşmelerini ve 2022 yılı hedeflerini değerlendirdi.

Toplantıya Mersin Orman Bölge Müdür Yardımcıları Mehmet Fulin, Beyhan Altıntaş ve Yaşar Yaman Sağlam, şube müdürleri, bölge müdürlüğümüz orman idari avukatı, etüt proje başmühendisi, orman işletme müdürleri ve fidanlık müdürü katıldı.

Bölge Müdürü Akduman açılış konuşmasında “2022 yılının ilk toplantısının ülkemiz, milletimiz ve kurumumuz için hayırlara vesile olmasını dilerim. 2021 yılında tüm faaliyetlerde program üstünde gerçekleşmelerin sağlanmasında emeği geçen her kademede görev yapan personelimize teşekkür ederim. 2022 yılının çok daha başarılı ve verimli geçeceğine inandığımı belirtmek isterim. Bu anlamda işletme müdürlerimizden isteğim adaletli, hoşgörülü, güler yüzlü olmaları, iş disiplinine uygun hareket etmeleri, bizlere emanet edilen kamu kaynaklarını tasarruf tedbirlerine uygun şekilde yönetmeleridir.  Programlarımızı yılın son çeyreğine bırakmadan, Tarım ve Orman Bakanlığımız ve Orman Genel Müdürlüğümüz politikalarına yakışır şekilde, kaliteden ödün vermeme, kontrolü elden bırakmama konusunda hassas davranacağınızı biliyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

2021 yılında yaşanan büyük orman yangınlarıyla ilgili yapılan çalışmalarla hakkında Gülnar ve Silifke Orman İşletme Müdürleri bilgilendirme yaptılar.

Şube müdürlerimizin, işletme müdürlüklerinin 2021 yılı performanslarını ve 2022 yılı hedeflerini değerlendiren sunumlarının ardından toplantı sona erdi.

Paylaş:  Facebook Twitter Google