::
17 Haziran 2024 Pazartesi

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

METİN ALTINTAŞ

Tarsus'ta Oğuz Teknoloji Şirketi genel koordinatörü METİN ALTINTAŞ, yıllardır tanıdığımız güzel bir insan.Tatlı dilli, güler yüzlü tam bir insan dostu olan bu esnaf kardeşimi takdir etmeyen yoktur
METİN ALTINTAŞ
Haber Giriş:
03 Temmuz 2023 Pazartesi 09:59

Toplumda insanlara hizmet veren yararlı olan birçok insan var.Bunları kimse fazla tanımaz..

Mesela; Tarsus’ta Vodafone Oğuz iletişimde görev alan Oğuz Teknoloji Şirketi genel koordinatörü  METİN ALTINTAŞ, yıllardır tanıdığımız güzel bir insan.Tatlı dilli, güler yüzlü tam bir insan dostu olan bu esnaf kardeşimi takdir etmeyen yoktur.

Böyle olduğundan da başarıdan başarıya koşuyor.

Ne kadar güzel. Böyle insanları kutlamak lazım. Bende kendisini tebrik ediyorum. METİN ALTINTAŞ,  teknolojinin halkımıza ulaşmasında başrol oynuyor.

METİN ALTINTAŞ, işyerine gelen herkese güler yüzlü, müşterilerede sadık biri.  Oraya gelenlerin yüzde 75’i “Metin beyle görüşecektim” diyerek kendisini sorar. METİN ALTINTAŞ, bizatihi müşterileriyle ilgilenir hep tezgahının başındadır. Bazen de müdüriyette özel görüşmeler yapmaktadır. Bir firmanın CEO’su olmak kolay değil. METİN ALTINTAŞ, kendi sektöründe bir güzel isim yapmış. Ben kendisini 35 yıldır tanıdığım için köşeme aldım. Bunları kendisine bir övgü olsun diye  yazmıyorum. Oğuz İletişim Vodafone olarak Mersin’e de iki şube açtılar. 

METİN ALTINTAŞ, haftanın belirli günleri Mersin’e gidiyor. Bu nedenle Tarsus Vodafone mağazalarında Metin beyi göremediğinizde yanlış anlamayın, kendisi Mersin’de de işi takip ediyor.Bir sektörde insanla uğraşmak kolay değil.. Hele hele telefon sektöründe alırken de satarken de müşteriyi ikna etmek gerek.

Zaten dövize endeksli olarak cihaz fiyatları her gün yükseliyor. Müşteriye bunu fazla yansıtmamaya dikkat ediyorlar. Bazı müşterilerde telefon alırken “Metin beyle görüşelim” diyerek bizatihi METİN ALTINTAŞ ile görüşüyorlar. Metin kardeşim kibar, efendi ve ikna kabiliyeti yüksek biri.

METİN ALTINTAŞ, bu işin çıraklığından  gelmiş.. Cep Telefonları çıkalı  25 yıldan fazla oldu.  Metin beyde cep telefonları ilk çıktığı günden beri sektörde. Onun için A’dan Z’ye teknolojiyi iyi öğrenip anlatan ve kullanan bir kardeşimiz.

Hani tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır dedikleri gibi, burada da tatlı dil güler yüz önemli, ve her şeye değer. Bir müşteri bir ürün alacağı zaman, köyünden yada evinden çıkıp yola koyulduğunda  güler yüz tatlı dil gördüğü  adrese gider.

METİN ALTINTAŞ’ın çalışkan ve dürüst olması da artı değer  katıyor kendisine. Oğuz iletişim işletmecisi  EREN OĞUZ beyle de çok iyi anlaşıyor.  Eren bey de  kendisine çok güvendiğinden dolayı burada önemli hizmetler verilmekte  ve müşteri memnuniyeti de ön planda tutulmaktadır.

 EREN OĞUZ kardeşim ayrıca TSO’da görev alıp müteahhitlik yapıyor.  Vodafone Tarsus işletmesinde tüm yük  Metin beyin omuzlarında.Bugünlerde  telekomünikasyon sektöründe fiyatlar artsa da, bunları müşterilere en az şekilde yansıtmaktadır.Bu sektörde çıraklıktan tanıdığımız Metin Altındaş’ın  herkese olduğu gibi bize de saygı ve sevgisi büyük.

Bize de “BABA” diye hitap eder. Onun önemli meziyetleri ve çalışkanlığı dürüstlüğü nedeniyle bugün Cemiyetin içinden köşemize konuk ettik.Allah yolunu açık etsin, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.

ALLAH HEPİMİZİN VE TÜM

ESNAFLARIN YAR VE

YARDIMCISI OLSUN.

Paylaş:  Facebook Twitter Google
MEHMET ÜSTÜNDAĞ
CEMİYETİN İÇİNDEN

28 Haziran 2022 Salı 09:28

MEHMET ÜSTÜNDAĞ

09:28
MUSTAFA GÜÇYETMEZ
CEMİYETİN İÇİNDEN

23 Şubat 2022 Çarşamba 12:33

MUSTAFA GÜÇYETMEZ

12:33
BAŞKAN SEÇER VE MERAL SEÇER, ‘SEVGİLİLER GÜNÜ KONSERİ'NE KATILDI
CEMİYETİN İÇİNDEN

17 Şubat 2022 Perşembe 11:28

BAŞKAN SEÇER VE MERAL SEÇER, ‘SEVGİLİLER GÜNÜ KONSERİ'NE KATILDI

SEÇER: “SEVGİ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİN PANZEHİRİDİR”- “HERKES BELEDİYE BAŞKANI OLABİLİR AMA HERKES SANATÇI OLAMAZ”
11:28
FEVZİ MALAZGİRTLİ
CEMİYETİN İÇİNDEN

02 Şubat 2022 Çarşamba 08:35

FEVZİ MALAZGİRTLİ

08:35
MEHMET İNAK
CEMİYETİN İÇİNDEN

20 Aralık 2021 Pazartesi 09:43

MEHMET İNAK

09:43
MUSTAFA BOBUŞ
CEMİYETİN İÇİNDEN

15 Aralık 2021 Çarşamba 20:24

MUSTAFA BOBUŞ

20:24
MURAT BABA
CEMİYETİN İÇİNDEN

09 Ağustos 2021 Pazartesi 10:14

MURAT BABA

10:14
MEHMET ERSAYOĞLU
CEMİYETİN İÇİNDEN

18 Haziran 2021 Cuma 10:23

MEHMET ERSAYOĞLU

10:23
DOKTOR ADNAN USALAN
CEMİYETİN İÇİNDEN

22 Mart 2021 Pazartesi 09:02

DOKTOR ADNAN USALAN

09:02
ASUTAY KARDEŞLER
CEMİYETİN İÇİNDEN

25 Kasım 2020 Çarşamba 10:30

ASUTAY KARDEŞLER

10:30
MURAT AKBAŞ
CEMİYETİN İÇİNDEN

05 Ekim 2020 Pazartesi 10:35

MURAT AKBAŞ

Tarsus'un gözde okullarından olan Tarsus Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin son derece tecrübeli ve saygın müdürü Murat Akbaş'ın yüzünden tebessümü hiç eksik olmaz
10:35
KENAN YALÇINKAYA
CEMİYETİN İÇİNDEN

21 Eylül 2020 Pazartesi 09:51

KENAN YALÇINKAYA

Tarsus'un gözde eğitimcilerinden olan Tarsus Sesim Sarpkaya Fen Lisesi müdürü Kenan Yalçınkaya son derece tecrübeli ve saygın bir müdür
09:51