:: 09 Ağustos 2022 Salı

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP MERSİN MİLLETVEKİLİ BAKİ ŞİMŞEK

MHP MERSİN MİLLETVEKİLİ BAKİ ŞİMŞEK
03 Eylül 2021
Cuma 13:41

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Baki Şimşek'in Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak'ı ziyaretine, MHP Akdeniz İlçe Başkanı Mehmet Göverçile ve Hebilli Mahalle Muhtarı Cemal Tan da eşlik etti.

"Akdenizlilerin yüzü gülüyor"

Ziyarette konuşan Baki Şimşek, Akdeniz'in yıllardır ihmal edildiğine ancak Başkan Gültak'ın göreve gelmesi ile köklü değişiklikler yaşandığına vurgu yaparak, "Akdeniz, yıllardır hizmet alamamış; sadece ideolojik saplantılara kurban edilmiş bir ilçemizdi. Ancak şu an burada yaşayan herkesi kucaklıyorsunuz. Herkese ayrım yapmaksızın hizmet götürüyorsunuz. Bu yapılan hizmetler hem Akdenizli vatandaşların yüzünü güldürüyor; hem Mersinli hemşerilerimize ve Mersin'e örnek oluyor. Sizleri tebrik ediyor; başarılarınızın devamını diliyoruz" dedi.

"Akdeniz artık değişime başladı"

Başkan Gültak da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli topraklarımızın bekası için menfaatsiz ve karşılıksız bir şekilde bir araya geldiler. Biz de Akdeniz'de böylesi önemli bir yerde belediye başkanlığı görevini yürütmekteyiz. Cumhur ittifakı üyesi olarak devamlı ziyaret ediyorsunuz. Herhangi bir sorunla karşılaştığımızda bizle ilgileniyorsunuz. Bizler de yoğun bir çalışma ile birlikte Akdeniz'i toparladığımıza inanıyoruz. Akdeniz artık değişime başladı. İlçemizin daha da güzelleşeceğine inanıyorum" ifadelerini kullandı.

 

 

 

Paylaş:  Facebook Twitter Google
TARSUS BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLAYAN DOKTOR
SİYASET

24 Ocak 2022 Pazartesi 09:11

TARSUS BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLAYAN DOKTOR

AHMET KALMIŞ ''BEN TARSUS VE TARSUSLULARDAN KOPAMAM''
09:11
MERSİN'İN EN BAŞARILI MİLLETVEKİLİ BELLİ OLDU
SİYASET

29 Aralık 2021 Çarşamba 17:57

MERSİN'İN EN BAŞARILI MİLLETVEKİLİ BELLİ OLDU

Ankette Mersin'den sadece Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Baki Şimşek 46.1 başarı ortalaması ile 9. sırada yer aldı
17:57
MEMLEKET PARTİSİ TARSUS İLÇE BAŞKANLIĞINDA KAN DEĞİŞİMİ
SİYASET

15 Aralık 2021 Çarşamba 19:56

MEMLEKET PARTİSİ TARSUS İLÇE BAŞKANLIĞINDA KAN DEĞİŞİMİ

Yeni yönetimini oluşturan Başkan Kalmış, Memleket Partisi'nin Tarsus'ta hak ettiği noktaya erişeceğini kaydetti
19:56
CHP 98. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR
SİYASET

10 Eylül 2021 Cuma 09:18

CHP 98. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR

CHP Tarsus İlçe başkanı av.Ozan Varal partisinin 98. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla beraberindeki partililerle Atatürk Anıtı'nı ziyaret etti
09:18