::
20 Mayıs 2024 Pazartesi

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP Tarsus İlçe Başkanı Yıldırım

‘'Hedefimiz Yerel Seçimleri Kazanmak''
MHP Tarsus İlçe Başkanı Yıldırım
Haber Giriş:
17 Kasım 2023 Cuma 09:52

MHP Tarsus ilçe başkanı Fatih Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri Mehmet İnak, Yılmaz Sönmez, Erhan Karacan ile Sabri Güngör  gazetemizi ziyaret etti.

Kurucumuz Mustafa Erdoğan ve Yazı işleri müdürümüz Ahmet Can Erdoğan  ile gazetemiz ofisinde görüşen MHP ilçe başkanı Yıldırım “Hedefimiz yerel seçimleri kazanmak” dedi.

Yıldırım “Birlik ve beraberlik içindeyiz. Göreve geldiğimiz günden bu yana partili partisiz herkesi kucaklıyoruz. Halkımızın sevgisine layık olmaya çalışıyoruz.

Göreve geldikten sonra bizi ziyarete gelen tüm hemşehrilerimize selamlarımızı sunuyor sizin aracılığınızla teşekkür ediyorum. Halkın ilgisinden dolayı ben ve yönetim kurulu üyelerimiz son derece memnunuz. Ve bizde halkımızın bu sevgi ve saygısının karşılığını vermek için gece gündüz çalışıyoruz.” dedi.

Yıldırım, Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde  Tarsus ve Mersin Büyükşehir belediye başkanlık seçimlerini partilerine kazandıracaklarının altını çizerek sözlerine şöyle devam etti:

“Milletvekilimiz  Dr.Levent Uysal ve il başkanımızla, Tarsus ilçe teşkilatımızla el eleyiz. Genel başkanımız bilge liderimiz sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin direktifleri ve hedeflerimiz doğrultusunda çalışıyoruz. Gece gündüz demeden sahadayız ve yerel seçimlerden zaferle çıkacağız. Allah’ım bizim birlik ve beraberliğimizden ayırmasın.”

Başkan Yıldırım, bölge toplantılarına katılmak üzere yarın MHP’nin Konya’daki toplantısına katılacaklar.

Gazetemiz Kurucusu Mustafa Erdoğan da MHP Tarsus ilçe başkanı Fatih Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri Mehmet İnak, Yılmaz Sönmez, Erhan Karaca ile Sabri Güngör’ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyaret karşılıklı iyi dilek ve temennileriyle sona erdi

Paylaş:  Facebook Twitter Google
ABDURRAHMAN ALTINSUCU'NUN YENİ YÖNETİM KURULU ONAYLANDI
SİYASET

20 Mart 2024 Çarşamba 17:33

ABDURRAHMAN ALTINSUCU'NUN YENİ YÖNETİM KURULU ONAYLANDI

Ak Parti Tarsus İlçe başkanı Av.Abdurrahman Altınsucu'nun yeni yönetim kurulu onaylandı
17:33
CHP Tarsus Belediye Başkan Adayı Ali Boltaç'ın Proje Tanıtım Toplantısı
SİYASET

14 Mart 2024 Perşembe 09:03

CHP Tarsus Belediye Başkan Adayı Ali Boltaç'ın Proje Tanıtım Toplantısı

SEÇER''5 YILLIK SÜREÇTE ALİ BOLTAÇ'IN VE TARSUSLULARIN YANINDA OLACAĞIZ''
09:03
MERSİN'İN HİZMETKARI OLMAYA GELİYORUZ”
SİYASET

10 Mart 2024 Pazar 11:18

MERSİN'İN HİZMETKARI OLMAYA GELİYORUZ”

Başkan Serdar Soydan, 100 Projesini kamuoyu ile paylaştı: “100 projemiz ve %100 belediyecilik anlayışımızla harekete geçiyoruz”
11:18