:: 19 Nisan 2019 Cuma

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ORHAN ALTINÖZ

Orhan Altınöz canların canı. İnsanlara çok sıcak ve yakın.Güler yüzünü tatlı dilini hiç eksik etmez. Kendisini ben bundan 8 yıl evvel Medical Park Hastanesinde tanıdım.
ORHAN ALTINÖZ
05 Kasım 2018
Pazartesi 09:03

Orhan  Altınöz canların canı. İnsanlara çok sıcak ve yakın.

Güler yüzünü tatlı dilini hiç eksik etmez..

Kendisini ben bundan 8 yıl evvel Medical Park Hastanesinde tanıdım.

Orhan beyde insanlık var, herkese yardım etme duygusu var.
Kendisi Medical Park Tarsus Hastanesinde gelen müdür muavinliği yaptı. Uzun süre Ahmet Egin’le çalıştı, önceki müdürlerde tanıştı, yani kurumu iyi biliyor.

Hastaları ve hasta yakınlarını ilgisi ile mutlu ediyor.

XX

MAYA GÖZDE

Orhan  Altınöz, daha  sonra Maya Göz Hastanesine geçti.Orada da  yine Medical park hastanesindeki gibi tatlı dil ve güler yüzünü sergiledi. Dr.Mehmet Yunus Seven ve diğer ortakları ile birlikte abi kardeş havasında çalıştı. Maya Göz hastanesinde de hastalar ve yakınlarıyla, ilgilendi. İşletme mezunu olan Orhan  Altınöz, çalıştığı işletmeleri iyi biliyor. Maya Göz’de de göz dolduran hizmetleri oldu. Mehmet Yunus Seven ve diğer ortaklarıyla iyi ilişkiler kurup sonra vedalaşarak ayrıldı.

Xx

MERSİN SU HASTANESİ

Bundan bir müddet evvel kurulan Mersin Su Hastanesinin müdürlüğünü yapıyor.

250-300 personeli olan bu yeni ve modern hastanede genel müdürlük yapan Orhan  Altınöz’ün orada da diyaloğu doktor ve personelle çok iyi. Orada bir abi kardeş havası oluşturmuş.

Su Hastanesinde  görünen böyle. Oranın yöneticileri de Orhan  Altınöz’e son derece itimat etmişler. Onun çalışkanlığına ve  insan sevgisine güveniyorlar.

Orhan  Altınöz, hastayla hasta, doktorla doktor, personelle arkadaş oluyor.

Su hastanesi Mersin’de isim yapmış bir hastane. Burada birde Orhan  Altınöz’ün ayrıca Cemiyetle vatandaşlarla son derece diyaloğu iyi. Çok sayıda dostu olan sevilen, sayılan bir şahsiyet.

İnsanların böyle bir sürede kendisini yetiştirmesi ve Mersin gibi bir yerde tanıtması, Su Hastanesi gibi bir özel Hastanenin genel müdürlüğünü yapması güzel bir durum.

Ben onun hep gülen yüzüne alışmışım. Onun tatlı diline alışmışım. Bizimde dost hanemizden olan Orhan  Altınöz, bizi ne zaman görse saygısını, sevgisini, ilgsini esirgemez.

Gerek daha önce Medical Park’da, gerek Maya Göz’de şimdi de Mersin özel  Su Hastanesinde aynı yakınlığı gösterdi. Orhan  Altınöz, dostluğa ve arkadaşlığa çok önem veren biri. Kendisi hakkında ne yazsam, ne söylesem az. İnsanlık, tatlı dil, güler yüz bir insanda bu kadar güzel olur.

Allah, Orhan  Altınöz kardeşimin yar ve yardımcısı olsun.

Görevin çok zor, kolay değil. Bir hastanenin genel müdürlüğünü yapmak kolay değil. Sen bu zoru başarıyorsun. Başarılarını duyuyorum. Bundan da gurur duyuyorum.

İyi ki varsın Orhancığım..

Allah sana güç ve kuvvet versin..

 

Paylaş:  Facebook Twitter Google
TALAT DİNÇER
CEMİYETİN İÇİNDEN

08 Mayıs 2018 Salı 09:49

TALAT DİNÇER

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (MESOB) başkanlığını başarıyla yapan TALAT DİNÇER'i herkes tanır.. MESOB deyip geçmeyin. Bu birliği yönetmek kolay değil. Mersin genelinde 70 tane oda var. Dinçer bu 70 oda ile görüşüyor. Her gün en az 3-4 oda başkanı veya yönetimi MESOB başkanı Dinçer'in makamına varır.
09:49
ULAŞ GÜVENÇ
CEMİYETİN İÇİNDEN

27 Nisan 2018 Cuma 09:46

ULAŞ GÜVENÇ

Doktor Ulaş Güvenç, çok çalışkan ve sevilen bir doktor.Kendisi doktor olmasından dolayı çok yoğun çalışıyor. Adı gibi, Ulaş beye ulaşmak zor. Bunun nedeni mesleğidir.Kendisi mesleğini severek yapan başarılı ve iyi bir doktor.
09:46
MUSTAFA KIZIL
CEMİYETİN İÇİNDEN

23 Kasım 2017 Perşembe 15:54

MUSTAFA KIZIL

Mustafa Kızıl yabancı bir isim değil. Mustafa bey, bölgemizin insanı. Kendisi aslen Erdemlili. Ama insanlara yakınlığı ile, sevecen yapısı ile tanınır. Deneyimi had safhadadır.. Şu anda bölgemizin milletvekillerinden Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan'ın danışmanlığını yapıyor.
15:54
ORKUN VE ORÇUN KALAN KARDEŞLER
CEMİYETİN İÇİNDEN

09 Mart 2018 Cuma 12:16

ORKUN VE ORÇUN KALAN KARDEŞLER

Sevilmek, sayılmak ve iyi anılmak kadar güzel ne olabilir ki?... Tarsus'ta Bosch, Simens ve Profilo yetkili servisi ve Orkar Soğutma Sanayi alanında hizmet veren kurumun işletmecileri olan Orkun ve Orçun Kalan kardeşler gül gibi açan kalpleriyle insanlara sevgi ve saygıyla pozitif enerji veriyorlar.
12:16
OSMAN HAKAN ARSLAN
CEMİYETİN İÇİNDEN

20 Şubat 2018 Salı 13:00

OSMAN HAKAN ARSLAN

Gamgam İnşaat Genel müdürü Osman Hakan Arslan çok insancıl biridir..Sineğin kanadını bile incitmeyecek kadar kibar bir insandır
13:00
TARSUS BELEDİYESİ İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ MEHMET BULUT
CEMİYETİN İÇİNDEN

06 Şubat 2018 Salı 11:21

TARSUS BELEDİYESİ İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ MEHMET BULUT

Tarsus Belediyesi'nin genç ve dinamik İnsan Kaynakları müdürü Mehmet Bulut, efendi kişiliği ile dikkat çekiyor.
11:21
DR.BURAK TELLİOĞLU
CEMİYETİN İÇİNDEN

12 Ekim 2017 Perşembe 08:38

DR.BURAK TELLİOĞLU

Tarsus Devlet Hastanesi'nin sevilen ve sayılan doktorlarından olan Dr.Burak Tellioğlu Dahiliye Uzmanı'dır. Burak Tellioğlu karşısına gelen kim olursa olsun, herkese eşit ve aynı davranmasıdır…
08:38
OSMAN İNANDIOĞLU VE MELEKLERİ
CEMİYETİN İÇİNDEN

04 Ekim 2017 Çarşamba 12:15

OSMAN İNANDIOĞLU VE MELEKLERİ

Tarsus Lider Grup Sigorta sahibi Osman İnandıoğlu, iş dünyasındaki başarısının yanı sıra iyi bir aile babasıdır
12:15
CUMALİ YAĞCI
CEMİYETİN İÇİNDEN

27 Eylül 2017 Çarşamba 15:19

CUMALİ YAĞCI

Uzun yıllar İstanbul'da avukatlık yapmıştır. Sonra asıl mesleğini bırakarak ticarete döndü. Cumali Yağcı, yufka yüreklidir, garibanların yanında yer almayı çok sever.
15:19
MUHTAR BAYRAM ALİ TAŞ
CEMİYETİN İÇİNDEN

27 Temmuz 2017 Perşembe 09:17

MUHTAR BAYRAM ALİ TAŞ

Bayram Ali Taş, Çamlıyayla Belçınar mahallesinin sevilen muhtarıdır.Belçınar eskiden küçük bir yerdi. Şimdi burada yerleşimden dolayı genişledi. Bunun yanısıra burada genişlemeyle birlikte sorunlarda arttı. Muhtarın yükü de arttı.
09:17
ÖMER KURNAZ
CEMİYETİN İÇİNDEN

08 Şubat 2017 Çarşamba 18:03

ÖMER KURNAZ

Tarsus Emekliler Derneği Tarsus Şube Başkanı ve TÜED genel merkez mali sekreteri Ömer Kurnaz'ı herkes tanır. Kendisi tabandan gelen bir dernekçidir. Cemiyetçidir.
18:03
MEHMET BABA MURAT BABA
CEMİYETİN İÇİNDEN

11 Ocak 2017 Çarşamba 19:48

MEHMET BABA MURAT BABA

Bugün bahsedeceğim Mehmet ve Murat Baba'yı tanıyanlar bilir. Bu babalık temelden gelen bir babalık. Sonradan olma değil. Yani kökteng elmedir babalıklarını.. Mehmet Baba yıllar önce 1960'lı yıllarda Baba Kırtasiyeyi açmıştı. Şimdiki Denizbankın olduğu yerde bir işyeri vardı. Mehmet Baba dürüst bir insandır. Kendisi o küçük dükkanda iş yaptı, kanaat etti, Daha sonra bayrağı oğlu Murat Baba'ya devretti.
19:48
ADNAN ÖZYÜREKOĞLU
CEMİYETİN İÇİNDEN

19 Ağustos 2016 Cuma 09:17

ADNAN ÖZYÜREKOĞLU

Tarsuslu işadamlarından Adnan Özyürekoğlu'nu birçok kişi tanır.
09:17