::
16 Temmuz 2024 Salı

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

RİFAT HİSARCIKLIOĞLU'NDAN, BORSA'YA 72. YIL KUTLAMASI

RİFAT HİSARCIKLIOĞLU'NDAN, BORSA'YA 72. YIL KUTLAMASI
Haber Giriş:
25 Mart 2024 Pazartesi 09:07

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Tarsus Ticaret Borsası’nın yaptığı çalışmalar ile devamlı takip edilen ve toplum üzerinde büyük etkiye sahip bir kurum haline geldiğini söyledi.

 

Başkan Hisarcıklıoğlu, gönderdiği kutlama mesajında, Borsa’nın 72. kuruluş yıldönümü münasebetiyle hazırlanan ‘100. Yılımızın Yıldızları Ödül Töreni’ne çok istemesinden dolayı katılamadığını belirterek, “100.Yılımızın Yıldızları Ödül Törenine, nazik davetiniz için teşekkür ediyorum. Aynı tarihte önceden belirlenmiş ve erteleme imkânım olmayan programlarım nedeniyle davetinize icabet edemediğim için beni mazur görmenizi diliyorum” dedi.

 

Tarsus Ticaret Borsası’nın son yıllarda hem ülkemiz, hem kent, hem de üye bazında yaptığı çalışmalardan övgü ile söz eden TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu “Bugüne kadar izlediği çağdaş stratejilerle ciddi altyapı gelişmeleri sağlayan Tarsus Ticaret Borsamızı takdir ediyor, şahsınızda tüm yönetim kadrosunu ve emeği geçenleri kutluyorum. Tarsus Ticaret Borsamız, yaptığı çalışmalar ile devamlı takip edilen ve toplum üzerinde büyük etkiye sahip bir kurum haline gelmiştir. Bu anlamda ülke ekonomisine ve sosyal hayatına damgasını vurmuş, çok önemli ve güzel değerler, gelenekler oluşturmuştur” ifadesini kullandı.

 

Türk ekonomisinin aydınlık geleceğinin tesisinde Tarsus Ticaret Borsası’nın da önemli bir fonksiyon üstlendiğinin altını çizen Başkan Hisarcıklıoğlu “Ülkemizin ekonomik refahının sağlanmasına yönelik girişimleri ve yazdıkları başarı hikâyeleri, geleceğe olan güvenimizi artırmaktadır. Sizler gibi değerli girişimcilerimizin, Türk ekonomisinin lokomotifi olan özel sektörümüzü geliştirecek kalıcı adımları atma çabalarını takdirle karşılıyoruz. Sizler adına ve sizlerle birlikte yaptığımız çalışmaların, ekonomimizin selameti açısından mantıklı çıkış yolları arayanlar için yol gösterici olmasını diliyor, ödüle hak kazananları kutluyor, şahsınızda seçkin konuklarınız ile Tarsus Ticaret Borsamızın değerli yönetici ve üyelerine, selam ve saygılarımı sunuyorum” şeklinde sözlerini tamamladı.

Paylaş:  Facebook Twitter Google
Tarsus Ticaret Borsası, kuruluşunun 72. Yıldönümünde Yıldızları Zirve Yaptı
EKONOMİ

20 Mart 2024 Çarşamba 09:52

Tarsus Ticaret Borsası, kuruluşunun 72. Yıldönümünde Yıldızları Zirve Yaptı

Tarsus Ticaret Borsası, kuruluşunun 72. Yıldönümü kutlandı
09:52
Tarsus Ticaret Borsası Personellerine Ödül
12:48
Kaan Saltık'dan TSO'ya ziyaret
EKONOMİ

16 Kasım 2023 Perşembe 11:23

Kaan Saltık'dan TSO'ya ziyaret

Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Saltık Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi Koçak'ı ziyaret etti
11:23