::
16 Temmuz 2024 Salı

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Serdar Soydan ''Halkımızın helal oylarına sahip çıkacağız''

Serdar Soydan ''Halkımızın helal oylarına sahip çıkacağız''
Haber Giriş:
29 Mart 2024 Cuma 22:38

Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, seçim çalışmalarının sonuna geldiklerini belirterek, ”Pazar günü hepimizin öncelikli görevi, halkımızın helal oylarına sahip çıkmaktır. Güzel bir 1 Nisan sabahına hep beraber uyanacağız ve Mersin’de değişimin ilk günü olacak. Sandık başında olan tüm görevli arkadaşlarımıza yardımcı olacağız ve bizlerde Mersin’in geleceğine sahip çıkacağız.” Dedi. 

“Her görüşten insanımızın oyuna talibiz” 

Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Seçimi nedeniyle bir açıklama yapan Soydan, “Sandık önümüze geldi. Her görüşten insanımızın oyuna talibiz. Biz Mersin’e hizmet etmek için yola çıktık ve hiç kimseyi arkamızda bırakmayacağız. Çok büyük emekler var. İnşallah seçimi de biz kazanacağız.” İfadelerini kullandı.  

“Durmadan çalışacağız, başaracağız”

Yürüdüğü yolda kendisini yalnız bırakmayan herkese minnet borcu olduğunu kaydeden Serdar Soydan, şunları söyledi: “Desteklerini esirgemeyen, her gittiğimiz yerde bizleri güler yüzle karşılayan tüm hemşehrilerimize yürekten teşekkür ediyor ve bize olan inancınıza sahip çıkacağımıza söz veriyoruz. Durmadan çalışacağız, başaracağız ve hep birlikte kazanacağız.”

Paylaş:  Facebook Twitter Google
UYSAL'DAN 15 TEMMUZ MESAJI
GÜNCEL

13 Temmuz 2024 Cumartesi 09:52

UYSAL'DAN 15 TEMMUZ MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili ve MYK Üyesi Dr. Levent Uysal, 15 Temmuz hain darbe girişiminde canını feda eden şehitleri anarak Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile ilgili yazılı açıklamada bulundu.
09:52
KAMYONA ARKADAN ÇARPNA TIR SÜRÜCÜSÜ YARALANDI
10:59
YENİ HEM MÜDÜRÜ SÖKER GÖREVE BAŞLADI
GÜNCEL

08 Temmuz 2024 Pazartesi 10:52

YENİ HEM MÜDÜRÜ SÖKER GÖREVE BAŞLADI

10:52