::
16 Temmuz 2024 Salı

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TADER 2023-2024 Akademik Yılı Burs Başvuruları Başlıyor

TADER 2023-2024 Akademik Yılı Burs Başvuruları Başlıyor
Haber Giriş:
04 Kasım 2023 Cumartesi 15:26

TADER Başkanı Semih Özsu Burs Fonu ile ilgili yaptığı açıklamada;’’ Hayırsever vatandaşlarımızın yaptığı bağışlarla verdiğimiz Eğitim Bursumuzdan Tarsuslu öğrencilerimiz faydalanabilmektedir. Gençlerimizi çok önemsiyoruz. Tarsus’umuzun ve ülkemizin geleceği olan kıymetli Öğrencilerimize destek olmak, öğrenim yaşamlarına bir nebzede olsa maddi, manevi katkıda bulunmak için çabalıyoruz

Bu anlamda kurduğumuz, TADER Burs Fonumuzdan Türkiye’nin 81 ilinde okuyan Tarsuslu üniversite öğrencileri yararlanmaktadır. Derneğimiz tarafından verilen burstan yararlanma koşulları, burs başvurusunun nasıl yapılacağı, verilen bursun niteliği gibi hususlar “Burs Fonu Yönetmeliği’nde belirtilmektedir.

Burstan faydalanmak isteyen öğrencilerin, taderankara.org web sitemizden BURSFONU bölümünü tıkladıktan sonra aşağıdaki linkten indirecekleri Başvuru Formunu eksiksiz olarak doldurup, burs.taderankara@gmail.com mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

Başvuru formunda beyan ettikleri bilgilerle ilgili resmi evraklar; değerlendirmeler sonucunda burs alacak öğrencilerimizden ayrıca istenecektir.

Öğrencilerimiz; Başvuru formunda beyan ettiği bilgilerin resmi evraklarını teslim edemezse başvurusu geçersiz sayılacaktır’’ dedi.

 

Paylaş:  Facebook Twitter Google
MERYAD KARADİKEN KÖYÜNE OKUL YAPACAK
KÜLTÜR - EĞİTİM

18 Mart 2024 Pazartesi 08:57

MERYAD KARADİKEN KÖYÜNE OKUL YAPACAK

Mersin Yatırımcı İş Adamları Derneği'nin (MERYAD) Tarsus'un Karadiken Köyüne okul yapacağı bildirildi
08:57