:: 25 Mayıs 2022 Çarşamba

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TARSUS BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLAYAN DOKTOR

AHMET KALMIŞ ''BEN TARSUS VE TARSUSLULARDAN KOPAMAM''
TARSUS BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLAYAN DOKTOR
24 Ocak 2022
Pazartesi 09:11

Tarsus’un tanınmış kalp doktorlarından ve Memleket Partisi Tarsus ilçe başkanı Dr. Ahmet Kalmış  Canlı yayında  Tarsus Belediye Başkan adaylığını açıkladı.  Kalmış “Ben Tarsus’tan kopamam. Önümüzdeki  yapılacak belediye başkanlığı seçimlerinde Tarsus Belediye Başkan adayıyım” dedi.

Tarsus Ekspres gazetemizin ofisinde  gerçekleşen  ve  Ahmet Yılmaz’ın çekimleri ile sosyal medyadan binlerce kişiye ulaşan canı yayında Gazetemiz kurucusu Mustafa Erdoğan ve  MEDYAD Başkanı Okan Çalışkan Tarsus, sağlık, doktorluk, siyaset ve Tarsus üzerine ilginç sorular sordular.

Çalışkan ve Erdoğan’ın canlı yayında sorularını cevaplandıran Kalmış’a  gazeteciler “Tarsus’un kalbi size emanet. Bunu sağlık açısından da siyasi açıdan da devam ettirin” dediler.

Kalmış ise konuşmasında  “Halkın duası beni besliyor, ayakta tutuyor. Gece saat 03.00’de bile bir kalp krizi geçiren insanın yakını arası, o kişiyi gidip kurtarmak ve onların yakınlarının duası bana güç ve heyecan veriyor. İnsani olarak sağlıkta başarılı olmak beni çok mutlu ediyor” dedi.

Partisinin günden güne güçlendiğini kaydeden Kalmış, üye kayıtlarının devam ettiğini  belirterek “Ben Tarsuslu hemşehrilerimi çık seviyorum. Şimdiden açıklıyorum. Tarsus Belediye Başkan adayıyım. Bunu buradan halkımıza ve size açıklıyorum” dedi.

Bugüne kadar herkesin kalbine dokunan başarılı kalp doktorlarından  Kalmış “Herkesi partimize davet ediyorum” diye konuştu.

Tarsus’un  başarılı kalp doktoru Ahmet Kalmış neden siyasete girdiğini de canlı yayında açıkladı. Kalmış “Ben siyasete girerek insanlara daha güzel ve daha çok hizmet vermek istiyorum. Siyasetle insanlara daha kolay ve sık ulaşmak için yola çıktım. İnsanları gönlünde daha çok yer almak ve halkımıza, kentimize hizmet için yola çıktık” dedi.

 

 

Paylaş:  Facebook Twitter Google
MERSİN'İN EN BAŞARILI MİLLETVEKİLİ BELLİ OLDU
SİYASET

29 Aralık 2021 Çarşamba 17:57

MERSİN'İN EN BAŞARILI MİLLETVEKİLİ BELLİ OLDU

Ankette Mersin'den sadece Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Baki Şimşek 46.1 başarı ortalaması ile 9. sırada yer aldı
17:57
MEMLEKET PARTİSİ TARSUS İLÇE BAŞKANLIĞINDA KAN DEĞİŞİMİ
SİYASET

15 Aralık 2021 Çarşamba 19:56

MEMLEKET PARTİSİ TARSUS İLÇE BAŞKANLIĞINDA KAN DEĞİŞİMİ

Yeni yönetimini oluşturan Başkan Kalmış, Memleket Partisi'nin Tarsus'ta hak ettiği noktaya erişeceğini kaydetti
19:56
CHP 98. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR
SİYASET

10 Eylül 2021 Cuma 09:18

CHP 98. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR

CHP Tarsus İlçe başkanı av.Ozan Varal partisinin 98. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla beraberindeki partililerle Atatürk Anıtı'nı ziyaret etti
09:18
SEÇİMELERDE YÜZDE YÜZ ADAYIM
SİYASET

03 Eylül 2021 Cuma 13:40

SEÇİMELERDE YÜZDE YÜZ ADAYIM

13:40