:: 18 Şubat 2018 Pazar

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TARSUS BELEDİYESİ İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ MEHMET BULUT

Tarsus Belediyesi'nin genç ve dinamik İnsan Kaynakları müdürü Mehmet Bulut, efendi kişiliği ile dikkat çekiyor.
TARSUS BELEDİYESİ İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ MEHMET BULUT
06 Şubat 2018
Salı 11:21

Tarsus Belediyesi’nin  genç ve dinamik İnsan Kaynakları müdürü Mehmet Bulut, efendi kişiliği ile dikkat çekiyor.

Bu göreve atanır atanmaz personeliyle kısa sürede kaynaşarak onların daha verimli çalışmalarına öncülük eden Bulut, Tarsus’ta sevilen ve sayılan şahsiyetler arasında yerini aldı. Açık sözlülüğü ve dürüst kişiliği onun en büyük özelliklerindendir.

Maddi değerlerden çok manevi değerlere önem vermesi onun en büyük ilkesidir.

Saygı ve nezaketi asla elden bırakmaz, sevecen ve sempatiktir. Küçük büyük demeden bütün insanları gönülden kucaklar. Tarsus’a  ve Tarsuslulara adeta sevdalı...

Yeri geldikçe gece gündüz demeden 24 saat görev başında bulunan ve sevecenliğiyle sempatik hareketleriyle çevresinin ilgisini çeken Mehmet Bulut cemiyetteki başarı grafiğiyle yükselen bir görünüm arz etmektedir.

Mehmet beyi sevenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır.

Ne diyelim?.... Sezarın Hakkı Sezara…

Ne dersin Mehmet ağabey, öyle değil mi?

 

 

Paylaş:  Facebook Twitter Google
MEHMET BABA MURAT BABA
CEMİYETİN İÇİNDEN

11 Ocak 2017 Çarşamba 19:48

MEHMET BABA MURAT BABA

Bugün bahsedeceğim Mehmet ve Murat Baba'yı tanıyanlar bilir. Bu babalık temelden gelen bir babalık. Sonradan olma değil. Yani kökteng elmedir babalıklarını.. Mehmet Baba yıllar önce 1960'lı yıllarda Baba Kırtasiyeyi açmıştı. Şimdiki Denizbankın olduğu yerde bir işyeri vardı. Mehmet Baba dürüst bir insandır. Kendisi o küçük dükkanda iş yaptı, kanaat etti, Daha sonra bayrağı oğlu Murat Baba'ya devretti.
19:48
ADNAN ÖZYÜREKOĞLU
CEMİYETİN İÇİNDEN

19 Ağustos 2016 Cuma 09:17

ADNAN ÖZYÜREKOĞLU

Tarsuslu işadamlarından Adnan Özyürekoğlu'nu birçok kişi tanır.
09:17
TURİZMCİ FERHAT BEY
CEMİYETİN İÇİNDEN

09 Nisan 2016 Cumartesi 17:10

TURİZMCİ FERHAT BEY

Tarsus'ta genç ve sevilen bir turizm işletmecisi var. Ferhat Köksal.Düzenlediği turlarla çok uygun fiyatlarla Tarsus'u Avrupa'ya Asya'ya, yani dünyaya tanıttı.Turizmle ilgili nerede toplantı varsa Tarsus'tan kalkıp gidiyor
17:10
HALİL YILMAZ
CEMİYETİN İÇİNDEN

18 Kasım 2015 Çarşamba 09:00

HALİL YILMAZ

Mersin- Tarsus Organize Sanayi Bölgesi müdürlüğünü yapan Halil Yılmaz genç ve sevilen bir müdür. İşini iyi yapan ve işini bilen bin müdür olarak tanınır. Halil Yılmaz, herkese oldukça saygılı.
09:00
HALUK BOZDOĞAN
CEMİYETİN İÇİNDEN

15 Kasım 2015 Pazar 06:35

HALUK BOZDOĞAN

Tarsus'ta “mesleğine aşık doktoru tanıyor musun” deseler hemen aklıma Dr. Haluk Bozdoğan gelir. Haluk Bozdoğan'ın gecesi yok, gündüzü yoktur. Hastaları Dr. Haluk Bozdoğan'ı görünce içine güven geliyor ve uyguladığı tedaviyle kısa sürede iyileşiyorlar.
06:35
ÖNDER EGE
CEMİYETİN İÇİNDEN

09 Kasım 2015 Pazartesi 08:51

ÖNDER EGE

Tarsus'un tanınmış avukatlarından birisidir Av. Önder Ege. Kendisi babadan gelme bir siyasetçidir. Önder Ege sevecen bir kardeşimizdir. Mesleğine son derece düşkün bir kişidir.
08:51
GÜL MURAT
CEMİYETİN İÇİNDEN

26 Ekim 2015 Pazartesi 19:07

GÜL MURAT

Adı başında Gül Murat…Yüzünden tebessüm eksik olmaz. Soyadı da Gül olunca ben kendisine Gül Murat diyorum. Büyüklerine saygılıdır, küçüklerini sever. Genç dinamik bir iş adamıdır kendisi…
19:07
EMİRCAN AKSAN
CEMİYETİN İÇİNDEN

15 Ekim 2015 Perşembe 19:21

EMİRCAN AKSAN

Yenimahalleden sonra kentimizin diğer büyük mahallesi olan Gaziler Mahallesinin sevecen muhtarı Emircan Aksan'ı herkes tanır. Emircan bey küçükle küçük, büyükle büyük olur. İkinci dönemde de mahalle muhtarlığını başarıyla sürdürüyor. Karşısına kaç aday çıkarsa çıksın, onu mahalle halkı çok seviyor ve yeniden muhtar olarak seçiyor.
19:21
ECZACI AYTAÇ
CEMİYETİN İÇİNDEN

02 Ekim 2015 Cuma 12:14

ECZACI AYTAÇ

Tarsus'ta ismi yabancı olmayan herkesimin tanıdığı bir isimdir Aytaç Eroğlu.. Yenimahalle'de Eroğlu eczanesinin sahibidir. Aytaç Eroğlu, hayırseverliliği, iyiliği ile tanınan bir sağlıkçıdır. Eczanesine gelen herkese bizatihi ilgi gösterir. Kalfaları da elemanları da yakın ilgi gösterirler, ama Aytaç Eroğlu da hastalara geçmiş olsun der ilaçlarını verir.
12:14
AYHAN KÜPELİ
CEMİYETİN İÇİNDEN

15 Eylül 2015 Salı 10:16

AYHAN KÜPELİ

Tarsus'lu genç eczacılardan Ayhan Küpeli başarılı çalışmaları ile dikkat çekiyor.Kendisi gençtir, hem eczacılık yapar hem de MHP yönetim kurulu üyesidir. Devlet Hastanesi ek binası karşısında yıllardır Ayhan Eczanesini çalıştırmaktadır.
10:16
ABDULLAH SEYHAN
CEMİYETİN İÇİNDEN

29 Ağustos 2015 Cumartesi 15:58

ABDULLAH SEYHAN

Tarsus'ta işadamı ve eski siyasetçilerden Abdullah Seyhan‘ı çok kişi yakından tanır. Çok eskilerde yani 1980'li yıllarda yedek parça satıcılığı yapan bir işadamıydı. Tarsus halkına hizmet veren bir işadamı, bir esnaf olarak tanıdığımız Abdullah Seyhan, o zamanlar bile herkese yardımcı olan bir kişiydi.
15:58
NADİR UYAR
CEMİYETİN İÇİNDEN

28 Temmuz 2015 Salı 10:27

NADİR UYAR

Tarsus'ta Uysan Makina Sanayi'nin sahibidir Nadir Uyar. Kendisi mesleğini çok seven bir kişidir. Atılımcıdır, yenilikçidir. Belki de Tarsus'ta merhum Abdurrahman ustadan sonra ilaç makinalarını üreten firmadır. Yıllardır bölgemiz ve ülkemiz çiftçilerine hizmet eden bir firmadır.
10:27
ELİFE ASLAN
CEMİYETİN İÇİNDEN

23 Temmuz 2015 Perşembe 21:01

ELİFE ASLAN

Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Fahri Tanıtım Kurulu başkanı Elife Aslan bugün Cemiyetin içinden köşemizde konuğumuz oluyor. Bugün kendisinden bahsedeceğimiz Elife Aslan her zaman sevdiğimiz saygı duyduğumuz bir hemşehrimiz. Kendisi Ziraat Mühendisliği yapmış ve devlete emek vermiştir. Görev süresince hizmetten hizmete koşmuş, yüzünün akıyla emekli olmuş bir hanımefendidir.
21:01