:: 17 Ocak 2022 Pazartesi

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TARSUS BİRİKETÇİLER VE KAROCULAR ODASINDA ERDAL TURGUT YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

Esnaf Kefalet Kooperatifi Toplantı salonunda gerçekleştirilen kongrede divan başkanlığını MESOB Başkanı Talat Dinçer yaptı
TARSUS BİRİKETÇİLER VE KAROCULAR ODASINDA ERDAL TURGUT YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ
12 Ocak 2022
Çarşamba 17:55

-Tarsus Biriketçiler, Karocular, Büzcüler, Mermerciler, Mozaikçiler ve Büz borucuları esnaf odasının genel kurulu yapıldı. Mevcut başkan Erdal Turgut yeniden seçilerek güven tazeledi.

Esnaf Kefalet Kooperatifi Toplantı salonunda gerçekleştirilen kongrede divan başkanlığını MESOB Başkanı Talat Dinçer yaptı. Açılıştan sonra saygı duruşunda bulunulup istiklal marşı okundu.

Ardından  Oda’nın  yönetim ve denetim kurulu faaliyet raporları okunarak ibra edildi. Başkan Erdal Turgut yaptığı konuşmada, 154 üyeleri bulunduğunu,  Pandemi döneminde esnafların sıkıntılı ve zor bir dönemden geçtiğini belirterek “Pandemi döneminde bizlerin yanında olan, desteğini esirgemeyen halkımıza ve  kentimizin yöneticilerine teşekkür ederim” dedi.

Dilek ve temennilerden sonra seçimlere geçildi. Tek liste ile yapılan seçimlerde Erdal Turgut Başkanlığındaki yeni yönetim güven oyu aldı.

Asil üyeliklere Ramazan Cuci, Halil Yıldırım, Sevilcan Bal, Özkan Gülbahar, Namık Kemal Çoban, Osman Karakulak seçilirken Denetim kuruluna ise Ali Keser, Ramazan Yıldırım ve Hilmi Özer seçildi.

 

Paylaş:  Facebook Twitter Google