:: 17 Ocak 2022 Pazartesi

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tarsus Madeni Sanatkarlar Odası Başkan Kiltaş'la devam

Tarsus Madeni Sanatkarlar Odası Başkan Kiltaş'la devam
14 Ocak 2022
Cuma 09:52

Tarsus  Madeni Sanatkarlar Odası’nın yapılan genel kurulunda üyelerinden tam destek gören Oda Başkanı Kaplan Kiltaş ve ekibi bir hizmet dönemi için daha vize aldı.

Tarsus Şoförler ve otomobilciler Odası Toplantı salonunda  yapılan açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oy birliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşımız ile devam eden genel kurulda Divan Başkanı Talat Dinçer tarafından okunan gündem maddeleri olduğu gibi kabul edildi.

Oda Başkanı Kaplan Kiltaş tarafından okunan çalışma programı genel kurulca oy birliğiyle kabul edildi. Daha sonra ise hesap ve denetim kurulu raporu ile gelecek dönem çalışma ve tahmini bütçe okundu ve okunan raporlarlar oy birliğiyle kabul gördü.

Daha sonra ise Tarsus Madeni Sanatkarlar odası başkanı Kaplan Kiltaş’’Dün olduğu gibi bugünde yarında esnafın yanındayız.’’dedi.

Ardından seçimlere geçildi.Tek liste halinde gidilen seçimlerde üyelerinden güven oyu alan Başkan Kaplan Kiltaş ve ekibi bir hizmet dönemi için daha iş başına getirildi.

Kaplan Kiltaş Başkanlığındaki Tarsus Madeni Sanatkarlar Odası yönetimi şu isimlerden oluştu:

‘’ Hayri Başlı,Nihat Dikici,Alpaslan kent,Ahmet Yücel Temzikan,Ahmet Uğuz,Mustafa Ulusoy ve Şefik Genç’’

Denetim kurulu ise Selim Tuncer,Yusuf Çopur ve Süleyman Bostan’’

Tarsus Şoförler ve otomobilciler Odası Toplantı salonunda  yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Tarsus Sosyal Güvenlik merkezi müdürü Süleyman Metin, Tüed Tarsus şube başkanı ve genel merkez  genel mali sekreteri Ömer Kurnaz,Tarsus 1.nolu Esnaf kefalet kooperatifi başkanı Mahmut Şahin,Tarsus 2.nolu Esnaf Kefalet Kooperatifi başkanı Bektaş Aslan,Tarsus Bakkallar ve Bayiler odası başkanı Erdoğan Yalçın,Tarsus Şoförler ve Otomobilciler odası başkanı Duran Şen,Tarsus Fotoğrafçılar odası başkanı Cumali Taş,Tarsus Tyhafiyeciler ve Züccaciyeciler odası başkanı Hüseyin Özkır,Tarsus Kahveciler odası başkanı Halil Şekerci,Tarsus Lokantacılar odası başkanı Ali Tavman, Tarsus Ayakkabıcılar odası başkanı Ersin Deveci, Tarsus Mermerciler odası başkanı Erdal Turgut, Tarsus İnşaat Malzemecileri imalat ve satıcıları odası başkanı Mustafa Güçyetmez Tarsus kasaplar odası başkanı Nail Uçak, Belediye Meclis  üyeleri Hakan Canan Can,Gürbüz Günaştı,Aydın Polat,MAYA Göz Tıp merkezi sahibi Opr.Dr.Mehmet Yunus Seven ile oda üyeleri katılım gösterdi.

 

Paylaş:  Facebook Twitter Google
Eğitim-İş Tarsus şubesi'nden zam talebi
13:33
TARSUSLULAR, BÜYÜKŞEHİRİN ‘KURTULUŞ HAFTASI ETKİNLİKLERİNE YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ
VİDEO

29 Aralık 2021 Çarşamba 17:42

TARSUSLULAR, BÜYÜKŞEHİRİN ‘KURTULUŞ HAFTASI ETKİNLİKLERİNE YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Açılışı Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer tarafından yapılan etkinlikler büyük ilgi gördü
17:42
Tarsus'ta Sağlık çalışanlarından bir günlük iş bırakma eylemi
VİDEO

17 Aralık 2021 Cuma 17:41

Tarsus'ta Sağlık çalışanlarından bir günlük iş bırakma eylemi

Devlet Hastanesi önünde gerçekleşen iş bırakma eylemi ve basın açıklamasına Mersin Tabip Odası, Ses Mersin Şubesi, Genel Sağlık İş, Birlik Dayanışma Sendikası, Mersin Aile Hekimleri Derneği destek verdi
17:41
SELÇUK TOGO SON YOLCULUĞUNA DUALARLA UĞURLANDI
VİDEO

15 Aralık 2021 Çarşamba 20:04

SELÇUK TOGO SON YOLCULUĞUNA DUALARLA UĞURLANDI

Tarsus'un hafızası olarak bilinen 92 yaşında vefat eden merhum Selçuk Togo'nun cenazesi Tarsus Şehir mezarlığından öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi
20:04
TARSUSLU GAZİLER TARİHİN KALBİNE YOLCULUK YAPTI
09:22
Tarsus'ta Tarım Kredi Kooperatif Marketin ikinci şubesi açıldı
VİDEO

03 Aralık 2021 Cuma 09:24

Tarsus'ta Tarım Kredi Kooperatif Marketin ikinci şubesi açıldı

Mersin'in 9'uncusu uncusu Türkiye'de 581'inci Tarım Kredi Kooperatif Market Tarsus'ta açıldı.
09:24