::
16 Temmuz 2024 Salı

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tarsus MEM'de Tavan Vinci eğitimi

Tarsus Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Koluman Otomotiv A.Ş. arasında imzalanan protokol ile firma çalışanlarına yönelik 48 saatlik İş Makineleri Operatörlüğü Kursu Eğitimi tamamlandı.
Tarsus MEM'de Tavan Vinci eğitimi
Haber Giriş:
21 Aralık 2013 Cumartesi 17:40

Tarsus Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Koluman Otomotiv A.Ş.  arasında imzalanan protokol ile firma çalışanlarına yönelik 48 saatlik İş Makineleri Operatörlüğü (Kaldırma,Taşıma,Raylı Sistem Tavan Vinci) Kursu Eğitimi tamamlandı. Eğitim sonunda 80 firma çalışanı teorik ve uygulamalı sınava alınmıştır. sınav sonunda 67 kursiyer başarılı olarak İş Makineleri Operatörlüğü (Kaldırma,Taşıma,Raylı Sistem Tavan Vinci) belgesi almaya hak kazanmıştır.

Yapılan sınavlar Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kurulan sınav kurulu ile yapılmıştır. Sınavlara Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Sefa Demir bizzat katılmıştır.

Merkez Müdürü Nurettin Ambaroğlu " İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün sınavları bizzat incelemesinin ve başında bulunmasının bizim için onur verici olduğunu belirtmek isterim. Tarsus İlçesi eğitim camiası olarak bu ve benzeri çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz. Ben kurumun adına tüm çalışanlara teşekkür ederim. Bu firmalar bölgemizin büyük çaplı firmalarıdır. Bizleri tercih ettikleri için firma yetkililerine ayrıca teşekkür ederim. bu türde protokollerimiz bölgemizin önemli firmaları ile devam edecektir. Tarsus Mesleki Eğitim Merkezi Olarak mesleki eğitime daha çok katkı sağlamayı düşünüyoruz. şu an Mersin - Tarsus Organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren Özbal Çelik boru , Berdan civata ile protokol çalışmalarımız devam etmektedir. " dedi.

Paylaş:  Facebook Twitter Google
MERYAD KARADİKEN KÖYÜNE OKUL YAPACAK
KÜLTÜR - EĞİTİM

18 Mart 2024 Pazartesi 08:57

MERYAD KARADİKEN KÖYÜNE OKUL YAPACAK

Mersin Yatırımcı İş Adamları Derneği'nin (MERYAD) Tarsus'un Karadiken Köyüne okul yapacağı bildirildi
08:57