::
15 Temmuz 2024 Pazartesi

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tarsus Milli Eğitim Müdürü Kalaycı engellilerin yüzünü güldürdü

Tarsus Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı, Özel Tarsus Güneş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'ne ziyarette bulunarak bilgi aldı. Ziyaretiyle engelli çocukları, aileleri ve kurum personelini sevindirdi.
Tarsus Milli Eğitim Müdürü Kalaycı engellilerin yüzünü güldürdü
Haber Giriş:
21 Ocak 2017 Cumartesi 17:13

Tarsus Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı, Özel Tarsus Güneş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ne ziyarette bulunarak bilgi aldı. Ziyaretiyle engelli çocukları, aileleri ve kurum personelini sevindirdi.

Tarsus Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre Kalaycı, Güneş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni gezerek incelemelerde ve tavsiyelerde bulundu.

Tüm eğitim personelini odasında tek tek ziyaret ederek tanıştı. Engelli çocuklarla ilgili bilgiler aldı. Şakalaşarak onları sevindirdi. Tüm öğrenciler ile fotoğraf çekindi ve küçük oyunlar oynayarak onları mutlu etti.

Kurum idarecileri, Güneş Özel Eğitim Merkezi Ailesi olarak bu ziyaretten dolayı mutlu olduklarını belirtti.Müdür  Kalaycı da bu ziyaretlerin ilerleyen zamanlarda da yapılacağını belirterek kurumdan ayrıldı

Paylaş:  Facebook Twitter Google
MERYAD KARADİKEN KÖYÜNE OKUL YAPACAK
KÜLTÜR - EĞİTİM

18 Mart 2024 Pazartesi 08:57

MERYAD KARADİKEN KÖYÜNE OKUL YAPACAK

Mersin Yatırımcı İş Adamları Derneği'nin (MERYAD) Tarsus'un Karadiken Köyüne okul yapacağı bildirildi
08:57