:: 30 Kasım 2021 Salı

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TARSUS OSB YÖNETİM TOPLANTISI

TARSUS OSB YÖNETİM TOPLANTISI
15 Ekim 2021
Cuma 13:25

Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Ekim ayı olağan Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyet toplantısı Mersin Valisi Ali İhsan Su başkanlığında gerçekleştirildi.

Tarsus Organize Sanayi Bölgesi şantiye binasında gerçekleştirilen toplantıya, Tarsus OSB Başkan Vekili H. Ruhi Koçak, Tarsus OSB yönetim kurulu üyesi Murat Kaya, Tarsus OSB yönetim kurulu üyesi Ayhan Terban, Tarsus OSB yönetim kurulu üyesi Abdulkadir Filiz ve müteşebbis heyet üyeleri katıldı.OSB’nin son durumu hakkında sunum yapılmasıyla başlayan toplantıda, OSB’de gelinen aşama ve yapılması gereken çalışmalar tüm detaylarıyla değerlendirildi. Toplantı, gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlanmasının ardından dilek ve temenniler ile sona erdi.

Toplantının ardından Vali Ali İhsan Su Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyet üyelerinin de katılımıyla OSB şantiye sahasında çeşitli incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.Mevcut durum hakkında bilgi verilen yönetim kurulu ve müteşebbis heyet toplantılarında, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. 

Vali Su toplantıların ardından, OSB sahasında incelemelerde bulunarak yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Paylaş:  Facebook Twitter Google