:: 22 Eylül 2019 Pazar

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TARSUS SYDV MÜDÜRÜ SARMAN'IN MUTLU GÜNÜ

Tarsus Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı müdürü Ahmet Sarman'ın avukat oğlu Burak, Avrupa İslam Toplumu Teşkilat başkan yardımcısı Mehmet Ateş'in İlahiyat fakültesi öğrencisi kızı Şeyma ile dünya evine girdi
TARSUS SYDV MÜDÜRÜ SARMAN'IN MUTLU GÜNÜ
26 Ağustos 2019
Pazartesi 09:09

Tarsus Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı müdürü Ahmet Sarman’ın avukat oğlu Burak Sarman ile Avrupa İslam Toplumu Teşkilat başkan yardımcısı Mehmet Ateş’in  İlahiyat fakültesi öğrencisi kızı Şeyma Ateş ile dünya evine girdi.

Almanya Frankfurt’tan Tarsus’a  gelin gelen Şeyma ile avukat Burak Sarman’ın mutluluğu görülmeye değerdi.

Toy Bahçesinde gerçekleştirilen düğüne Tarsus Kaymakamı Yüksel Ünal, Ak Parti Tarsus ilçe başkanı Nevzat Çetin ile bazı yönetim kurulu üyeleri, Tarsus ilçe tarım ve orman müdürü Hayri Erdoğan, Tarsus eski ilçe tarım müdürü Mehmet Kara, Sosyal Hizmet merkezi müdürü Hüseyin Çelik, Ak Parti Tarsus eski ilçe başkanı İbrahim Gül,  Anadolu Gençlik Derneği Tarsus şube başkanı Ayhan Bayram, Eğitim Birsen Tarsus şube başkanı Sacid Meltem, Çamlıyayla-Tarsus Muhtarlar Derneği başkanı Mustafa Naci Güllü, Tarsus Ashabı Kehf  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Erhan Bozkurt ,Evrensel Hafızlar Derneği Marmara bölge başkanı Bülent Acun,Albaraka Türk Tarsus şube müdürü Yiğit Okur, Tarsus Kızılay şube başkanı Abdurrahim Gümüş, Tarsus İyilik Der başkanı Murat İnan, Tarsus davet ve kardeşlik vakfı başkanı Cumali Bozdağ, Avrupa İslam Toplumu Milli Görüş Teşkilatı Genel başkan yardımcısı Murat İleri,Sosyal Hizmetler Başkanı Dr.Mustafa Uyanık,İdari İşler başkanı Zeki Topak, Hessen  Bölge başkanı Bilal Kaçmaz,İtalya Bölge başkanı Osman Duran,Eski Gençlik teşkilat başkanı Mehmet Şenel, Avrupa Hasene başkanı Mesut Gülbahar, Evrensel Sevgi ve Kardeşlik Derneği (eskad)başkanı Mustafa Sinan Gökçe , İhsan sohbetleri sorumlusu Ali Börek, Tarsus Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı personeli ve kalabalık bir davetli topluluğu katılarak,genç çiftin mutluluğuna ortak oldular.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu başkanı Lütfi Elvan, Milli Gençlik vakfı başkanı Salih Turhan ile birer telgraf göndererek, genç çifti tebrik ettiler.

Tarsus Belediye başkanı Dr.Haluk Bozdoğan da bu mutlu güne ortak olarak çiçek gönderdi.

Gelin Şeyma sadeliğini ve  zerafetini gösteren kıyafetiyle prensesleri aratmazken, Damat Burak da  aynı şıklığı ve efendi ve sempatik kişiliğiyle dikkat çekiyordu.

Misafirleri mekan girişinde  karşılayan gelin ile damadın anne ve babası Fadime Mehmet Ateş ile Selvinaz-Ahmet Sarman  düğün boyunca konuklarıyla yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik gösterip, dost ve akrabalarıyla mutluluklarını paylaştılar. Ateş ve Sarman aileleri davetlileri memnun etmek için ellerinden gelen hürmet ve misafir perverliklerini gösterdiler.

Oldukça güzel bir atmosferde gerçekleşen düğün yemekli  yapıldı.

Muhammed Okur’un sunumunu gerçekleştirdiği  merasim Ankara Oran Sitesi Camii imam hatibi Sefa Kahraman’ın Kuran-ı Kerim tilavetiyle başladı.

Ardından  Avrupa milli görüş teşkilatı genel başkan yardımcısı Murat İleri

ile Tarsus Kaymakamı Yüksel Ünal birer konuşma yaparak,aile yuvasının önemine dikkat çektiler.

Ezgi sanatçısı Yusuf Karaburç,Yusuf Esmece de türkü ve ezgileriyle  düğüne renk kattılar.

Düğün duasını ise Avrupa Milli Görüş Teşkilatı Hessen bölge başkanı ilahiyatçı Bilal Kaçmaz yaptı.

Bizde Tarsus Ekspres Gazetesi olarak Şeyma ve Burak’ın    yaşamları boyunca bir yastıkta kocamaları ve mutluluk içinde olmalarını diliyoruz.

 

Paylaş:  Facebook Twitter Google
TARSUS'TA MUHTEŞEM SÜNNET DÜĞÜNÜ
MAGAZİN

25 Haziran 2019 Salı 10:33

TARSUS'TA MUHTEŞEM SÜNNET DÜĞÜNÜ

Kirveliğini Tarsus'un tanınmış simalarından İhsan Kocamaz'ın yaptığı Titizler Tarım'ın sahiplerinden İlhan Ttitiz'in küçük oğlu Demirhan görkemli ve şık bir sünnet düğünüyle erkekliğe ilk adımı attı
10:33
DİLAN İLE ÇAĞATAY NİŞANLANDI
MAGAZİN

24 Haziran 2019 Pazartesi 08:59

DİLAN İLE ÇAĞATAY NİŞANLANDI

Ulaşım A.Ş. yönetim kurulu başkanvekili Halit Koç'un biricik kızı Dilan ile Ahmet Demiröz'ün oğlu Çağatay gerçekleştirilen görkemli bir nişan töreniyle evliliğe ilk adımı attı
08:59
HABABAM SINIFI'NIN YAŞAYAN EFSANELERİNDEN, BAŞKAN SEÇER'E ZİYARET
MAGAZİN

20 Haziran 2019 Perşembe 08:57

HABABAM SINIFI'NIN YAŞAYAN EFSANELERİNDEN, BAŞKAN SEÇER'E ZİYARET

Yeşilçam'ın unutulmaz film serisi Hababam Sınıfı'nın yaşayan efsaneleri, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'i makamında ziyaret etti. Mersin halkı ile bir söyleşi gerçekleştirmek için gelen usta oyuncular, Başkan Seçer'den Mersin'e de Hababam Sınıfı Müzesi kazandırılmasını istedi
08:57
MÜLAYİM VE AKKOYUN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
MAGAZİN

11 Haziran 2019 Salı 12:03

MÜLAYİM VE AKKOYUN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Tarsus'lu Boksör Yusuf Mülayim ve eşi Emine Mülayim oğullarını evlendirdi
12:03
SAKARYA'DAN TARSUS'A GELİN GELDİ
MAGAZİN

04 Mayıs 2019 Cumartesi 11:46

SAKARYA'DAN TARSUS'A GELİN GELDİ

Tarsus'lu Uras ailesi Sakarya'dan Tarsus'a gelin getirdi. Figen Uras'ında yeğeni olan damat bey, hayatını Sakaryalı Sevilay hanım ile birleştirdi.
11:46
OKSAL VE SOYDAN AİLESİ'NDEN DİLLERE DESTAN DÜĞÜN
MAGAZİN

02 Mayıs 2019 Perşembe 11:15

OKSAL VE SOYDAN AİLESİ'NDEN DİLLERE DESTAN DÜĞÜN

Tarsus'un seçkin ailelerinden, CHP Mersin eski milletvekili Ali Oksal'ın oğlu Kıvanç ile Soydan İnşaat'ın sahibi Ayhan Soydan'ın kızları Göksu Adana Sheraton Otelinde gerçekleştirilen sade ve şık bir nikah ve düğün töreniyle hayatlarını birleştirerek dünya evine girdi.
11:15
CÜNEYT BEYAZTOPRAK'IN MUTLU GÜNÜ
MAGAZİN

01 Mayıs 2019 Çarşamba 12:32

CÜNEYT BEYAZTOPRAK'IN MUTLU GÜNÜ

Yenimahalle-Reşadiye mahallesi sakinlerinden Recep ve Gülzemin Gök çiftinin oğulları Halil Gök, hayatını Elif ve Cüneyt Beyaztoprak çiftinin güzel kızları Mukaddes Beyaztoprak ile birleştirdi.
12:32
ERSİN VE SÜMEYYE'NİN MUTLU GÜNÜ
MAGAZİN

27 Nisan 2019 Cumartesi 10:38

ERSİN VE SÜMEYYE'NİN MUTLU GÜNÜ

Çamlıyayla Eşrafından Sümeyye ile Ermin Ünlü evlenerek mutlu bir yuva kurdu
10:38
BAŞKAN SEÇER İLK NİKÂHINI KIYDI
MAGAZİN

23 Nisan 2019 Salı 09:45

BAŞKAN SEÇER İLK NİKÂHINI KIYDI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer göreve başlamasının ardından nikâh memuru cübbesini giyerek ilk nikâhını kıydı. Dilara ve Ozan çiftinin nikâh akdini gerçekleştiren Başkan Seçer, genç çiftin en özel günlerinde mutluluklarına ortak oldu
09:45
ERTUĞRUL BODUR'UN MUTLU GÜNÜ
MAGAZİN

19 Şubat 2019 Salı 11:37

ERTUĞRUL BODUR'UN MUTLU GÜNÜ

MHP Tarsus ilçe başkanı Ertuğrul Bodur'un oğlu Mümin Bodur, Cansu Karakuyu ile dünya evine girdi
11:37
YILIN MUHTEŞEM DÜĞÜNÜ
MAGAZİN

05 Şubat 2019 Salı 12:08

YILIN MUHTEŞEM DÜĞÜNÜ

Tarsus Madeni Sanatkarlar odası Başkanı Kaplan Kiltaş hemşire kızı Fatma Kiltaş'ı gerçekleştirilen şık bir düğün merasimiyle evlendirdi.
12:08
DİLLERE DESTAN DÜĞÜN
MAGAZİN

08 Ocak 2019 Salı 10:36

DİLLERE DESTAN DÜĞÜN

Tarsus Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Mahmut Şahin'in oğlu banka müdürü Ramazan Şahin Mersin Navona Otelinde gerçekleştirilen sade ve şık bir nikah ve düğün merasimiyle evlendirdi.
10:36