:: 06 Ağustos 2021 Cuma

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TARSUS'TA EĞİTİMDE YENİ BİR SOLUK ''AY KOLEJİ''

Tarsus'ta eğitimin yeni yüzü olan Ay Koleji Anaokulu/İlkokulu yeni eğitim ve öğretim yılına hazır
TARSUS'TA EĞİTİMDE YENİ BİR SOLUK ''AY KOLEJİ''
14 Eylül 2020
Pazartesi 11:26

Tarsus’ta eğitimin yeni yüzü  olan Ay Koleji Anaokulu/İlkokulu  yeni eğitim ve öğretim yılına hazır.

Kuruculuğunu  Müge Ay’ın yaptığı Ay Koleji Anaokulu/İlkokulu eğitimde çocuklara ve gençlere iyi bir gelecek için kolları sıvadı. Akıllı Çocuklar Kreşi olarak eğitim hizmeti vermeye başlayan Müge Ay, büyük fedakarlıklarda bulunarak Tarsus’a yepyeni bir kolej  kazandırdı. Ay Koleji anaokulu ve ilkokul eğitimi vermek üzere açıldı.

82 Evler mahallesi Emniyet Müdürlüğü  karşı çaprazında Eski Çukurova fabrikası karşısında bulunan  Ay Koleji, anaokulu ve ilkokul öğrencilerine eğitim için hazırlandı.

Ay Koleji çocukların okul öncesi dönemlerinin oldukça önemli olduğunu bilerek çok yönlü gelişmeleri için zengin bir çevre sunuyor. Kendini  ve çevresini doğru anlayıp ifade edebilen, hayatına ve doğaya katkı sağlayıp hep pozitife yönelebilen, güçlü çocuklar için  Ak Koleji doğru bir ilk adım.  Ay Koleji, anaokulu ve ilkokulunda pandemi tedbirlerine uygun sınıflarda öğrenim gören çocuklar için ayrıca okul bahçesinde kurulan mini hayvanat bahçesinde midilli atı, tavşan, tavuk, kuzu, kaplumbağa gibi hayvan dostları da yer almakta.

Ay Kolejinde uzman psikolog eşliğinde çocuklara psikolojik rehberlik, psiko-drama, oyun terapi çalışmaları ve gelişim testleri uygulanmakta.

Ay Koleji, anaokulu ve ilkokulunda İngilizce eğitimi, drama eğitimi, mutfak atölyesi, Fen ve doğa etkinlikleri, Sanat atölyesi, Türkçe Dil eğitimleri, Akıl oyunları ve satranç, müzik, oyun bahçesi, binicilik uygulamaları ile bir okuldan daha fazlasını bulmak mümkün.

Müge Ay “Ay Koleji, anaokulu ve ilkokulunda eğitim bambaşka. İyi bir gelecek  iyi bir eğitimle başlar. Biz bunun için varız” dedi.

Ay Koleji’nde öğrencilerin hijyen, sosyal mesafe kuralları çerçevesinde öğrenimlerini sürdürmeleri için gerekli tüm tedbirler alındı

Bilgi için Tel. 0 324 614 74 54 ve 0 536 970 97 62 Tarsus

 

Paylaş:  Facebook Twitter Google
BÜYÜKŞEHİR'İN “YAZ DOSTUM” KONSERLERİ TARSUS'TA DA TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR
KÜLTÜR - EĞİTİM

10 Haziran 2021 Perşembe 11:56

BÜYÜKŞEHİR'İN “YAZ DOSTUM” KONSERLERİ TARSUS'TA DA TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

Yeni normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte yerel müzisyenlerin sahne aldığı konserler renkli görüntülere sahne oluyor
11:56
MEGA EĞİTİM KURUMLARI TARSUS'TA EĞİTİMİN ODAK NOKTASI OLDU
KÜLTÜR - EĞİTİM

24 Mayıs 2021 Pazartesi 09:52

MEGA EĞİTİM KURUMLARI TARSUS'TA EĞİTİMİN ODAK NOKTASI OLDU

Kurucu Remzi Kaya ve eğitim kadrosu parmakla gösteriliyor
09:52
Tarsus Hasan Karamehmet İlkokulu
07:10