:: 25 Mayıs 2022 Çarşamba

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TARSUS TİCARET BORSASI'NDAN AYTEKİN İNÇ'E ZİYARET

TARSUS TİCARET BORSASI'NDAN AYTEKİN İNÇ'E ZİYARET
05 Kasım 2021
Cuma 10:27

Tarsus Ticaret Borsası gerçekleştirdiği üye ziyaretlerinde Borsaya hizmet vermeye gönül vermiş üyeleri ile de istişarede bulunarak talep ve isteklerini dinlemeye, birlikte çözüm üretmeye devam ediyor.

 

Borsa Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Seçer ve Genel Sekreter Hasan Şanlı,  Özinç Çırçır - Aytekin İnç’i iş yerinde ziyaret etti.

 

Gündeme dair konular ile Borsanın faaliyetleri üzerinde görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Aytekin İnç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, yarım asra yakındır borsa üyesi olmaktan gurur duyduğunu, uzun yıllar Meclis Başkanlığı yaptığını belirterek, “1976 yılında başlayan Borsa üyeliğim, 1985 de Meclis üyeliği ile devam etti. Uzun yıllar Meclis Başkanı olarak görevde bulundum. Tarsus Ticaret Borsası'nın bugün geldiği noktadan büyük memnuniyet ve gurur duyuyorum. Şiar edindiğimiz misyonumuz “BİZ” olabilmek her kuruma, kurumda görev alanlara nasip olmaz. Bu başarı, bu yükseliş tamamen aidiyet duygusu ile tanımlanabilir.” 

İnç, birlik ve beraberlik anlayışı içinde yürütülen her iş başarıyı doğurur diyerek “Tarsus Ticaret Borsası , her zaman üyeleri ile onların gücüyle , güveniyle hizmetini yürüyor. Yönetim Kurulu, Meclisi, üyeleri, genel sekreteri ve personeli ile Tarsus'un ekonomi ve ticaretinin yanında sosyo kültürel yapısına dokunuşları ve daha birçok alanda  gelişimine  önemli katkıları bulunuyor. Borsamızın Tarsus ve ülkenin yararına olan her şeye öncülük edeceğine ve geçmişte olduğu gibi gelecekte de ilkleri gerçekleştireceğine ve daha bir cok başarıya imza atacağına yürekten inanıyorum” dedi.

Başkan Yardımcısı Seçer , “Yarım Asra yakındır Borsa üyesi, sektörünün duayeni bir büyüğümüz olarak Borsamıza verdiğiniz emek ve hizmetler için teşekkür ederiz.Tarsus ekonomisine yön veren tarım sektörünün iş erbaplarının  birbirleri ile arasında köprüleri sağlamlaştırma adına organize ettiğimiz bu ziyaretler ile uzun yıllardır Borsa’ya hizmet veren, gönül veren, üyelerimizi de Genel Sekreterimiz ile ziyaret ederek, bir anlamda hem gönüllerini alarak hem de yüzlerini görme imkanı buluyoruz” dedi.

Seçer ziyaretin sonunda Tarsus Ticaret Borsasının gelişmesine katkı sağlayan, emek harcayan Aytekin İnç’e teşekkür plaketi takdim etti.

 

Paylaş:  Facebook Twitter Google
Tarsus Ticaret Borsası 70 Yaşında
09:17
TAKİK TOPLANDI
EKONOMİ

04 Mart 2022 Cuma 10:22

TAKİK TOPLANDI

10:22
MESKİ, ARAÇ VE İŞ MAKİNELERİNİN BAKIMINA DEVAM EDİYOR
EKONOMİ

03 Mart 2022 Perşembe 12:35

MESKİ, ARAÇ VE İŞ MAKİNELERİNİN BAKIMINA DEVAM EDİYOR

MESKİ, 1 YILDA 5 BİN 887 ADET BAKIM VE ONARIM GERÇEKLEŞTİRDİ
12:35
Tarsus'un ve TSO'nun Gurur Tablosu
EKONOMİ

11 Şubat 2022 Cuma 09:10

Tarsus'un ve TSO'nun Gurur Tablosu

09:10
TARSUS YENİ ESNAF KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI BEKTAŞ ASLAN
EKONOMİ

10 Ocak 2022 Pazartesi 10:59

TARSUS YENİ ESNAF KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI BEKTAŞ ASLAN

''ORTAKLARIMIZDAN ALDIĞIMIZ GÜÇLE HİZMET KERVANIMIZA EMİN ADIMLARLA DEVAM EDİYORUZ''
10:59
BAŞKAN MURAT KAYA MÜJDELİ HABERİ VERDİ
10:57