::
16 Temmuz 2024 Salı

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tarsus TSO Meclisi TOBB'da Bilgilendirme Seminerine katıldı

Tarsus TSO Meclisi TOBB'da Bilgilendirme Seminerine katıldı
Haber Giriş:
14 Mart 2024 Perşembe 08:59

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Oda/Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerine katıldı.TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde yapılan seminerde Tarsus TSO meclis üyeleri iki gün süresince farklı oturumlarda bilgi sahibi olurken, çeşitli konularda istişarelerde bulundu.

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H. Ruhi Koçak ve Meclis Başkanı Hüsnü Yağcı, bilgilendirme seminerlerinin, içinde bulundukları kurumu tanımak için çok güzel bir fırsat olduğunu ifade ederek, bu imkânı sundukları için TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve TOBB çalışanlarına teşekkürlerini sundular.Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri’ne katıldı.​Hisarcıklıoğlu burada yaptığı konuşmada, bu bilgilendirme seminerlerinin, içinde bulundukları kurumu tanımak için çok güzel bir fırsat olduğunu söyledi.

TOBB’un Türkiye’nin en demokratik kurumu olduğunu, herkesin buraya seçilerek geldiğini vurgulayan Hisarcıklıoğlu, meclis üyelerinin il ve ilçelerinin kanaat önderi olduğunu belirtti.Bu işlerde para pul olmadığını ifade eden TOBB Başkanı, işlerinden, evlerinden ve arkadaşlarından fedakarlık ettiklerini söyledi.

Hisarcıklıoğlu, sorumlu oldukları meslek komitelerindeki üyelerini asla ihmal etmemelerini, bu süreçte onları ziyaret ederek, sıkıntılarını dinlemelerini istedi. Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Hisarcıklıoğlu, ortak akıl ile ortak paydada hareket etmelerini tavsiye etti.

 

Paylaş:  Facebook Twitter Google
Tarsus Ticaret Borsası, kuruluşunun 72. Yıldönümünde Yıldızları Zirve Yaptı
EKONOMİ

20 Mart 2024 Çarşamba 09:52

Tarsus Ticaret Borsası, kuruluşunun 72. Yıldönümünde Yıldızları Zirve Yaptı

Tarsus Ticaret Borsası, kuruluşunun 72. Yıldönümü kutlandı
09:52
Tarsus Ticaret Borsası Personellerine Ödül
12:48
Kaan Saltık'dan TSO'ya ziyaret
EKONOMİ

16 Kasım 2023 Perşembe 11:23

Kaan Saltık'dan TSO'ya ziyaret

Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Saltık Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi Koçak'ı ziyaret etti
11:23