::
15 Temmuz 2024 Pazartesi

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TARSUSLU ÇOCUKLAR TEKNOLOJİ ODASI'NA KAVUŞTU

Tarsuslu çocuklar tam donanımlı yepyeni bir teknoloji laboratuvarına kavuştu. Sağlık ve Eğitim Vakfı'na (SEV) bağlı Tarsus SEV Ortaokulu'nda hizmete sunulan Teknoloji Odası, Tarsus'taki yüzlerce öğrencinin teknoloji alanındaki çalışmalarına ev sahipliği yapacak.
TARSUSLU ÇOCUKLAR TEKNOLOJİ ODASI'NA KAVUŞTU
Haber Giriş:
20 Şubat 2019 Çarşamba 11:31

Tarsuslu çocuklar tam donanımlı yepyeni bir teknoloji laboratuvarına kavuştu. Sağlık ve Eğitim Vakfı’na (SEV) bağlı Tarsus SEV Ortaokulu’nda hizmete sunulan Teknoloji Odası, Tarsus’taki yüzlerce öğrencinin teknoloji alanındaki çalışmalarına ev sahipliği yapacak.

ABD Adana Konsolosluğu tarafından geçtiğimiz yıl Small Grant Proje Yarışması düzenlendi. Yarışmada, 1000’in üzerinde proje arasından Tarsus SEV Teknoloji Odası seçilerek hibe almaya hak kazandı. Tarsuslu çocukları teknoloji ile buluşturup, yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri sosyal sorumluluk çalışmalarına ev sahipliği yapacak Tarsus SEV Ortaokulu Yüzüncü Yıl Binası’nda yer alan Teknoloji Odası, düzenlenen törenle hizmete sunuldu.

Tarsus SEV Teknoloji Odası’nın açılış törenine; ABD Adana Konsolosu Alejandro Hoot Baez ve ekibi, Sağlık ve Eğitim Vakfı (SEV) Genel Müdürü Binnur Karademir, SEV Tarsus Kampusu yöneticileri, Tarsus SEV Ortaokulu kadrosu, Okul Aile Birliği temsilcileri ve öğrenciler katıldı.

Paylaş:  Facebook Twitter Google
MERYAD KARADİKEN KÖYÜNE OKUL YAPACAK
KÜLTÜR - EĞİTİM

18 Mart 2024 Pazartesi 08:57

MERYAD KARADİKEN KÖYÜNE OKUL YAPACAK

Mersin Yatırımcı İş Adamları Derneği'nin (MERYAD) Tarsus'un Karadiken Köyüne okul yapacağı bildirildi
08:57