::
15 Temmuz 2024 Pazartesi

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tarsuslu Tiyatro Sanatçısı Erdal Türkmen Ayçe

Tarsuslu Tiyatro Sanatçısı Erdal Türkmen Ayçe Dünya Çapında Ödül Kazandı...
Tarsuslu Tiyatro Sanatçısı Erdal Türkmen Ayçe
Haber Giriş:
17 Mart 2014 Pazartesi 18:28

Aynı zamanda Üniversite öğrencisi olan Tarsus’lu genç tiyatro sanatçılarından Erdal Türkmen (Ayçe) daha önce ödül kazandığı kısa metrajlı  filminin gala gecesini davetliler huzurunda gerçekleştirdi.

Şehrimiz  Aşiyan Balo salonunda yapılan Gala gecesine Tarsus Kaymakamı Hasan Göç, Ak Parti Tarsus Belediye başkan adayı Hakkı Meniz, MHP Tarsus ilçe başkanı Ertuğrul Bodur,  Ardıçlı köyü muhtarı, Tarsus Yeni mahalle muhtarı ile  ünlü tiyatro sanatçısı Erkan Kabakçıoğlu, Tarsus-Mersin Cast Ajans yöneticileri ve oyuncuları ile davetliler katıldı.

Konuklara hitaben “Hoşgeldiniz dostlar hoşgeldiniz” başlıklı şiirini okuyarak açış konuşması yapan Erdal Türkmen-Ayçe “Baharın geliş sebebiyle düzenlemiş olduğumuz Bahar Şenliği eğlencesi ve Türkiye’yi temsil ederek birinci olduğumuz kısa metrajlı filmimizin Gala gecesi etkinliğine geldiğiniz için hepinize teşekkür ederim’ dedi.

Eğlenceli ve ikramlı olan etkinlikte ayrıca bazı kısa filmlerinde gösterimi yapıldı. Erdal  Türkmen Ayçe’ye başarısından dolayı Tarsus kaymakamı Hasan Göç  ile film yapımcıları, Ardıçlı köyü muhtarı ve MHP ilçe başkanı Ertuğrul Bodur birer teşekkür plaketi verdi. Protokol mensupları, Erdal Türkmen Ayçe’nin sanat yaşamında gösterdiği başarısının artarak devamını dilediler ve tebrik ettiler.

Daha sonra konuklar dans edip halaylar çekerek ve çeşitli oyunlar oynayarak eğlendi. İki gencin Çillo Bom gösterisi ise büyük alkış aldı.

Paylaş:  Facebook Twitter Google
Diğer Fotoğraflar
MERYAD KARADİKEN KÖYÜNE OKUL YAPACAK
KÜLTÜR - EĞİTİM

18 Mart 2024 Pazartesi 08:57

MERYAD KARADİKEN KÖYÜNE OKUL YAPACAK

Mersin Yatırımcı İş Adamları Derneği'nin (MERYAD) Tarsus'un Karadiken Köyüne okul yapacağı bildirildi
08:57