:: 25 Eylül 2018 Salı

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tarsus'un en büyük seramik concept mağazası Tarsu Seramik açıldı

NG Kütahya Seramik 221. Mağazası Tarsu seramik açıldı
Tarsus'un en büyük seramik concept mağazası Tarsu Seramik açıldı
16 Nisan 2018
Pazartesi 09:49

NG Kütahya Seramik 221. Mağazası Tarsu seramik açıldı.

Türkiye’nin en yaygın mağaza ağına sahip olan NG Kütahya Seramik 221. Mağazasını Tarsus’ta hizmete açtı.

Seramik sektörünün öncü markalarından  NG Kütahya Seramik, Tarsus’taki iş ortağı işadamı Mahmut Kepece’nin sahipliğini yaptığı Tarsu Seramik’i bugün  hizmete açıldı.NG Kütahya Seramik’in Tarsus’taki iş ortağı Tarsu seramik’in açılışına  Tarsus Kaymakamı Yüksel Ünal, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral,Tarsus Emniyet müdürü Halis Ünal,Tarsus Belediye başkan yardımcısı Serap Kurtçu,Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Ruhi Koçak,Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası meclis başkanı Eyüphan Eyüboğlu, Tarsus Jandarma Komutanı Binbaşı Mahmut Erin,Tarsus Emniyet müdür yardımcısı Oğuz Şahin,MHP Tarsus İlçe başkanı Ertuğrul Bodur,ZMO Mersin şube başkanı Mustafa Kemal Karaoğlu,Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda değerli davetli katıldı.

 

Öte yandan yoğun programları nedeniyle mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ile Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can,Tarsu Seramik’i  ayrı ayrı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

 

 Açılışta konuşma yapan NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, konuşmasına ülkemizin hassas dönemlerden geçtiği bir süreci bizler iş dünyası temsilcileri olarak yatırımlarımızla kolay hale getirmenin gayret ve çabaları içerisinde olduklarına değinerek başladı. “Bu sene ben ve benimle birlikte Kütahya’da çalışan 5000 arkadaşım, katma değerler yaratabilmek için elimizden geldiğince var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Ortalama yaşı 36 olan Genç bir ekibe sahibiz. Hep birlikte yapılan yenilikleri tespit edip, yapılmayan neler varsa onların üzerine gidiyoruz, sektörde neler çok yapılıyorsa onları da yapmamaya çalışıyoruz. Çünkü sıradan işler sıradan çalışmalar hak ettiği değeri bulmuyor. Söz konusu olan şey emek ise bu emeğin en iyi şekilde karşılığını bulması lazım” dedi.

 

“Bizler artık Türkiye’den çıkıp dünya arenasında ürünlerimizle, markalarımızla bizi nasıl en iyi şekilde temsil edebilir bunun için çalışıyoruz. Biz tereciye tere satmayı seviyoruz. İtalya’ya, İspanya’ya, Çin’e seramik ihracatı yapıyoruz. Boyunuzdan büyük işler yapmayın diyerek büyütüldük ama biz boyumuzdan büyük işler yapıyoruz. Mağazamıza geldiğiniz zaman sizler de tanıklık edeceksiniz. 2,5 metrelik seramikler üretiyoruz. Bunu Türkiye’de gerçekleştiren ilk ve tek seramik markasıyız. Çalışmalarımızın inovatif ürünler ile ancak karşılığını bulacağını düşünüyoruz. Bu anlamda bu ürünleri Çin’e satabilmek, bizlere hem onur veriyor hem de mutlu ediyor. Yeter mi? Hayır yetmez! Artık Avrupa’da, Avrupalı devler ile baş ediyoruz. Baş etmekte değil onların içerisinde sıraya girmek hedefimiz. Tarsus mağazamız NG Kütahya Seramik bünyesindeki 221. mağazamız. Amacımız şu, tüketicilerimize en yakın noktada olmak ve bu ürünleri en iyi şekilde kendilerine ulaştırabilmek, gösterebilmek. Artık bu iş modanın bir parçası. Sadece kaplama malzemesi değil, moda ile birlikte bütünleşen mekanlara değer katan ve anlamlandıran bir ürün. Bu anlamda yeni yapmış olduğumuz yatırımlarla bunu desteklemeye devam edeceğiz.” diyerek sözlerine devam etti.

 

Tarsus Kaymakamı Yüksel Ünal da  “Çok güzel bir günde, çok güzel bir markanın, Tarsus’taki mağaza açılışına hep birlikte tanıklık ediyoruz, hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bu mağazanın bölgemize, ve Tarsus’a değer katacak.Kütahya seramik bir marka ve bir değerdir.” dedi.

 

NG Kütahya Seramik’in Tarsus’taki iş ortağı Tarsu Seramik’in sahibi Mahmut Kepece ve eşi Hülya Kepece,katılan tüm konuklara teşekkür ettiler.

 

 

 

Kur’an-ı Kerim tilaveti ve duaların ardından kurdele kesimi gerçekleştirildi.

 

 

NG Kütahya Seramik’in Tarsus’taki iş ortağı Tarsu seramik’in sahibi Mahmut Kepece ve eşi Hülya Kepece,açılışın ardından NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral’a St.Paul Kuyusu motifli bir tablo hediye etti.

Modern çizgilerini tasarımın incelikleri ile harmanlayan en modern teknolojide çalışan toplam yedi fabrikada binlerce desen, renk ve yüzlerce farklı ebattaki ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunan NG Kütahya Seramik NG Kütahya Seramik’in yeni mağazası Tarsus’ta ilk konsept seramik showroomu olma özelliğine sahip.

Tarsuslulara rahat ve keyifli bir alışveriş imkânı sunan showroom’da her beğeniye hitap edecek göz alıcı tasarımlar yer alıyor.

Ziyaretçiler, muazzam ürün çeşitliliği içerisinde kendi beğeni ve bütçelerine uygun ürünleri kolayca bulabiliyor ve Tarsu Seramik’in uzman ekibinden her konuda ayrıntılı bilgi alabiliyorlar.

Mimar ve sektör profesyonellerine ev sahipliği yapacak showroom Tarsus’ta seramik modasına yeni bir soluk getiriyor.

Adres: Gözlükule mahallesi Sait Polat Bulvarı 171/A(Eski Afra yanı)

 

Tel: 0324 504 40 30

 

 


 

Paylaş:  Facebook Twitter Google
Diğer Fotoğraflar
YENİ ESNAF KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI ARSLAN'DAN ZİYARET
GÜNCEL

25 Eylül 2018 Salı 08:56

YENİ ESNAF KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI ARSLAN'DAN ZİYARET

Tarsus Yeni Esnaf Kefalet Kooperatifi başkanı Bektaş Aslan, gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.
08:56
AYHAN KOÇ'DAN ZİYARET
GÜNCEL

25 Eylül 2018 Salı 08:55

AYHAN KOÇ'DAN ZİYARET

Tarsus'ta uzun yıllar eczacılık yapan ve geçtiğimiz yıllarda mesleğini noktalayan Koç Eczanesi sahibi eczacı Ayhan Koç, gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.
08:55
MUHARREM AYI AŞURE LOKMASI BUGÜN
GÜNCEL

25 Eylül 2018 Salı 08:54

MUHARREM AYI AŞURE LOKMASI BUGÜN

Alevi Kültür Dernekleri Tarsus şubsi'nini Muharrem ayı aşure lokması yapılacak.
08:54
SARIKAYA'DA HİZMETİN ADRESİ
GÜNCEL

25 Eylül 2018 Salı 08:50

SARIKAYA'DA HİZMETİN ADRESİ

Sarıkaya'da asfalt yol çalışmaları sonrası parke hizmetleri de hız kesmeden devam ediyor
08:50
2. Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali Bu Yıl Aşık Veysel Anısına Düzenlenecek
GÜNCEL

25 Eylül 2018 Salı 08:49

2. Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali Bu Yıl Aşık Veysel Anısına Düzenlenecek

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ikinci kez gerçekleştirilecek olan ‘Mersin Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali'nin basın toplantısı gerçekleştirildi.
08:49
Vali Su Bağımlılık ile Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısına Başkanlık Etti
GÜNCEL

25 Eylül 2018 Salı 08:48

Vali Su Bağımlılık ile Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısına Başkanlık Etti

‘Mersin Bağımlılık İle Mücadele Koordinasyon Kurulu Toplantısı' Vali Ali İhsan Su başkanlığında yapıldı.
08:48
Vali Su, Erdemli ve Silifke'de İncelemelerde Bulundu
GÜNCEL

25 Eylül 2018 Salı 08:47

Vali Su, Erdemli ve Silifke'de İncelemelerde Bulundu

Vali Ali İhsan Su Erdemli ve Silifke ilçelerine geçerek çeşitli incelemelerde bulundu.
08:47
Milletvekillerinden Vali Ali İhsan Su'ya Ziyaret
GÜNCEL

25 Eylül 2018 Salı 08:46

Milletvekillerinden Vali Ali İhsan Su'ya Ziyaret

24 Haziran 2018 günü gerçekleştirilen genel seçimlerde 27. Dönem Mersin Milletvekili seçilen Behiç Çelik ve Zeki Hakan Sıdalı ile Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal Vali Ali İhsan Su'yu ziyaret etti.
08:46
AKDENİZ BELEDİYESİ, ŞEHİTLERİN HATIRASINI YAŞATIYOR
GÜNCEL

25 Eylül 2018 Salı 08:45

AKDENİZ BELEDİYESİ, ŞEHİTLERİN HATIRASINI YAŞATIYOR

Akdeniz Belediyesi, Şehit olan kahraman askerlerin isimlerini, yeni yaptığı veya baştan sona yenilediği parklara vererek, onların isimlerini ve anılarını yaşatmaya devam ediyor.
08:45
Vali Su, Kişisel Verileri Koruma Kurumu Başkanını Kabul Etti
GÜNCEL

25 Eylül 2018 Salı 08:44

Vali Su, Kişisel Verileri Koruma Kurumu Başkanını Kabul Etti

Vali Ali İhsan Su, ‘Kişisel Verileri Koruma Kurumu Farkındalık Çalıştayı'na katılmak üzere ilimize gelen Kişisel Verileri Koruma Kurumu Başkanı Prof. Dr. Faruk Bilir'i kabul etti.
08:44
ÇUKUROVA SANAYİ ORTAOKULUNA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
GÜNCEL

24 Eylül 2018 Pazartesi 11:46

ÇUKUROVA SANAYİ ORTAOKULUNA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Tarsus Çukurova Sanayi Ortaokulu müdürü Mehmet Erişik'e yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlı olması nedeniyle ziyarette bulunduk.
11:46
TOROS ÜNİVERSİTESİ İLE MEDICAL PARK ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ
GÜNCEL

24 Eylül 2018 Pazartesi 09:03

TOROS ÜNİVERSİTESİ İLE MEDICAL PARK ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

Toros Üniversitesi ile VM Medical Park Hastanesi arasında sağlık hizmetleri alanında iş birliği protokolü imzalandı.
09:03
CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel
GÜNCEL

24 Eylül 2018 Pazartesi 09:02

CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel

CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel'in çiftçilerin su ve elektrik borçlarının destek ödemelerinden kesilmesine İlişkin Açıklama yaptı.
09:02