:: 24 Mart 2019 Pazar

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tarsus'un en büyük seramik concept mağazası Tarsu Seramik açıldı

NG Kütahya Seramik 221. Mağazası Tarsu seramik açıldı
Tarsus'un en büyük seramik concept mağazası Tarsu Seramik açıldı
16 Nisan 2018
Pazartesi 09:49

NG Kütahya Seramik 221. Mağazası Tarsu seramik açıldı.

Türkiye’nin en yaygın mağaza ağına sahip olan NG Kütahya Seramik 221. Mağazasını Tarsus’ta hizmete açtı.

Seramik sektörünün öncü markalarından  NG Kütahya Seramik, Tarsus’taki iş ortağı işadamı Mahmut Kepece’nin sahipliğini yaptığı Tarsu Seramik’i bugün  hizmete açıldı.NG Kütahya Seramik’in Tarsus’taki iş ortağı Tarsu seramik’in açılışına  Tarsus Kaymakamı Yüksel Ünal, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral,Tarsus Emniyet müdürü Halis Ünal,Tarsus Belediye başkan yardımcısı Serap Kurtçu,Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Ruhi Koçak,Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası meclis başkanı Eyüphan Eyüboğlu, Tarsus Jandarma Komutanı Binbaşı Mahmut Erin,Tarsus Emniyet müdür yardımcısı Oğuz Şahin,MHP Tarsus İlçe başkanı Ertuğrul Bodur,ZMO Mersin şube başkanı Mustafa Kemal Karaoğlu,Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda değerli davetli katıldı.

 

Öte yandan yoğun programları nedeniyle mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ile Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can,Tarsu Seramik’i  ayrı ayrı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

 

 Açılışta konuşma yapan NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, konuşmasına ülkemizin hassas dönemlerden geçtiği bir süreci bizler iş dünyası temsilcileri olarak yatırımlarımızla kolay hale getirmenin gayret ve çabaları içerisinde olduklarına değinerek başladı. “Bu sene ben ve benimle birlikte Kütahya’da çalışan 5000 arkadaşım, katma değerler yaratabilmek için elimizden geldiğince var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Ortalama yaşı 36 olan Genç bir ekibe sahibiz. Hep birlikte yapılan yenilikleri tespit edip, yapılmayan neler varsa onların üzerine gidiyoruz, sektörde neler çok yapılıyorsa onları da yapmamaya çalışıyoruz. Çünkü sıradan işler sıradan çalışmalar hak ettiği değeri bulmuyor. Söz konusu olan şey emek ise bu emeğin en iyi şekilde karşılığını bulması lazım” dedi.

 

“Bizler artık Türkiye’den çıkıp dünya arenasında ürünlerimizle, markalarımızla bizi nasıl en iyi şekilde temsil edebilir bunun için çalışıyoruz. Biz tereciye tere satmayı seviyoruz. İtalya’ya, İspanya’ya, Çin’e seramik ihracatı yapıyoruz. Boyunuzdan büyük işler yapmayın diyerek büyütüldük ama biz boyumuzdan büyük işler yapıyoruz. Mağazamıza geldiğiniz zaman sizler de tanıklık edeceksiniz. 2,5 metrelik seramikler üretiyoruz. Bunu Türkiye’de gerçekleştiren ilk ve tek seramik markasıyız. Çalışmalarımızın inovatif ürünler ile ancak karşılığını bulacağını düşünüyoruz. Bu anlamda bu ürünleri Çin’e satabilmek, bizlere hem onur veriyor hem de mutlu ediyor. Yeter mi? Hayır yetmez! Artık Avrupa’da, Avrupalı devler ile baş ediyoruz. Baş etmekte değil onların içerisinde sıraya girmek hedefimiz. Tarsus mağazamız NG Kütahya Seramik bünyesindeki 221. mağazamız. Amacımız şu, tüketicilerimize en yakın noktada olmak ve bu ürünleri en iyi şekilde kendilerine ulaştırabilmek, gösterebilmek. Artık bu iş modanın bir parçası. Sadece kaplama malzemesi değil, moda ile birlikte bütünleşen mekanlara değer katan ve anlamlandıran bir ürün. Bu anlamda yeni yapmış olduğumuz yatırımlarla bunu desteklemeye devam edeceğiz.” diyerek sözlerine devam etti.

 

Tarsus Kaymakamı Yüksel Ünal da  “Çok güzel bir günde, çok güzel bir markanın, Tarsus’taki mağaza açılışına hep birlikte tanıklık ediyoruz, hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bu mağazanın bölgemize, ve Tarsus’a değer katacak.Kütahya seramik bir marka ve bir değerdir.” dedi.

 

NG Kütahya Seramik’in Tarsus’taki iş ortağı Tarsu Seramik’in sahibi Mahmut Kepece ve eşi Hülya Kepece,katılan tüm konuklara teşekkür ettiler.

 

 

 

Kur’an-ı Kerim tilaveti ve duaların ardından kurdele kesimi gerçekleştirildi.

 

 

NG Kütahya Seramik’in Tarsus’taki iş ortağı Tarsu seramik’in sahibi Mahmut Kepece ve eşi Hülya Kepece,açılışın ardından NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral’a St.Paul Kuyusu motifli bir tablo hediye etti.

Modern çizgilerini tasarımın incelikleri ile harmanlayan en modern teknolojide çalışan toplam yedi fabrikada binlerce desen, renk ve yüzlerce farklı ebattaki ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunan NG Kütahya Seramik NG Kütahya Seramik’in yeni mağazası Tarsus’ta ilk konsept seramik showroomu olma özelliğine sahip.

Tarsuslulara rahat ve keyifli bir alışveriş imkânı sunan showroom’da her beğeniye hitap edecek göz alıcı tasarımlar yer alıyor.

Ziyaretçiler, muazzam ürün çeşitliliği içerisinde kendi beğeni ve bütçelerine uygun ürünleri kolayca bulabiliyor ve Tarsu Seramik’in uzman ekibinden her konuda ayrıntılı bilgi alabiliyorlar.

Mimar ve sektör profesyonellerine ev sahipliği yapacak showroom Tarsus’ta seramik modasına yeni bir soluk getiriyor.

Adres: Gözlükule mahallesi Sait Polat Bulvarı 171/A(Eski Afra yanı)

 

Tel: 0324 504 40 30

 

 


 

Paylaş:  Facebook Twitter Google
Diğer Fotoğraflar
Giritlioğlu Ehlikeyf Restaurant'ta yenilik
GÜNCEL

23 Mart 2019 Cumartesi 10:06

Giritlioğlu Ehlikeyf Restaurant'ta yenilik

Sahipliğini rahmetli Haydar Beri ‘nin yapmış olduğu Ehlikeyf restorant el değiştirdi.
10:06
CHP'Lİ YELKOVAN AKDENİZ ORTAK SEVDAMIZ
GÜNCEL

23 Mart 2019 Cumartesi 10:03

CHP'Lİ YELKOVAN AKDENİZ ORTAK SEVDAMIZ

10:03
Yepyeni bir ekonomik düzen geliyor
GÜNCEL

23 Mart 2019 Cumartesi 10:00

Yepyeni bir ekonomik düzen geliyor

10:00
Toroslar EDAŞ Mobil Eğitim Merkezi ile Çukurova Elektrik Endüstri Meslek Lisesi'nde 300 öğrenciye eğitim verdi
GÜNCEL

23 Mart 2019 Cumartesi 09:54

Toroslar EDAŞ Mobil Eğitim Merkezi ile Çukurova Elektrik Endüstri Meslek Lisesi'nde 300 öğrenciye eğitim verdi

Toroslar EDAŞ, sektörün ihtiyacı olan nitelikli işgücünün yetiştirilmesine katkı sağlanmak amacıyla geliştirdiği Mobil Eğitim Merkezi ile yolları okula dönüştürmeye devam ediyor.
09:54
DEV BİR TESİS DAHA HİZMETTE
GÜNCEL

23 Mart 2019 Cumartesi 09:53

DEV BİR TESİS DAHA HİZMETTE

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından 247 bin metrekare arazi üzerine yapılan ve Türkiye'nin en büyük geçici hayvan bakım ve rehabilitasyon merkezi unvanına sahip Kaşlı Geçici Hayvan Bakımevi, Başkan Kocamaz'ın katılımıyla açıldı.
09:53
Kuyumcular fiyat birliği istiyor
GÜNCEL

23 Mart 2019 Cumartesi 09:48

Kuyumcular fiyat birliği istiyor

09:48
KUVAYİ MİLLİYE KATLI KAVŞAĞI'NIN %70'i TAMAMLANDI
GÜNCEL

23 Mart 2019 Cumartesi 09:46

KUVAYİ MİLLİYE KATLI KAVŞAĞI'NIN %70'i TAMAMLANDI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Ulaşım Ana Planı doğrultusunda Toroslar'da yapımına başlanan Kuvay-i Milliye Anıt Katlı Kavşağı'nda incelemelerde bulundu.
09:46
TOROS'TA FİNANSAL OKUR YAZARLIK KONUSU MASAYA YATIRILDI
GÜNCEL

23 Mart 2019 Cumartesi 09:44

TOROS'TA FİNANSAL OKUR YAZARLIK KONUSU MASAYA YATIRILDI

Toros Üniversitesi ve Diyarbakır Tanıtma Kültür ve Yardımlaşma Vakfı (DİTAV) işbirliğiyle “Finansal Okur Yazarlık” paneli düzenlendi.
09:44
EYÜP BOSTANCI'DAN OĞUZ KAYMAZ'A NEZAKET ZİYARETİ
GÜNCEL

23 Mart 2019 Cumartesi 09:39

EYÜP BOSTANCI'DAN OĞUZ KAYMAZ'A NEZAKET ZİYARETİ

Türkiye Voleybol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Genel Sekreteri Eyüp Bostancı, ''2. Lig Bayanlar Voleybol Final Müsabakaları'' öncesi Gençlik ve Spor İl Müdürü Oğuz Kaymaz'ı ziyaret etti.
09:39