:: 19 Eylül 2021 Pazar

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TİY‘İN ÜRÜN MAĞAZASI AÇILDI

TİY‘İN ÜRÜN MAĞAZASI AÇILDI
14 Haziran 2021
Pazartesi 10:00

Tarsus idmanyurdu  markalı  orijinal ürünlerin satışa sunulduğu  Store  Mağazaları törenle hizmete açıldı.

Kulüp başkanlığına Harun Şahin Kırbıyık’ın  seçilmesinden sonra başlayan değişim rüzgarı neticesinde taraftarların isteği üzerine TİY ürünlerinin satılacağı Store mağazası ile TİY Store Tır’ı hizmete açıldı.

İlk önce Şehit Mustafa Mahallesinde bulunan TİY TADER Taraftarlar Derneği altındaki Store mağazası törenle açıldı. Burada başkan Kırbıyık, TİY store mağazasının hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Ardından Cumhuriyet alanına geçildi. Buradaki TİY Tırındaki Store mağazası da törenle açıldı. Açılış öncesi halk oyunları ekibi gösterisi ve canlı müzik sunumu yapıldı. Törenlere başkan Şahin Kırbıyık’ın yanı sıra, Tarsus kaymakanı Kadir Sertel Otcu, MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek,  Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Tarsus ve Mersin eski belediye başkanlarından TİY Onursal başkanı  Burhanettin Kocamaz ile TİY  Tader  eski başkanı ve TİY yöneticisi Özer Alp ile mevcut  dernek başkanı  Halil İbrahim  Oğur da katıldı.

TİY Onursal başkanı Burhanettin Kocamaz, Tarsus İdmanyurdu’na  20 yıllık Tarsus Belediye başkanlığı döneminde sahip çıkmaya çalıştıklarını belirterek “Tarsus, bu takımı sahiplenmek zorunda. Biz TİY kulübünü belli bir gelir sağlaması için olanaklar yarattık. Ama kurumsallaşma olmayınca başarı biraz zor geliyor. Şimdi Şahin başkan gelerek görevi devraldı.. Yeni bir soluk yeni bir heyecan g eldi. İnanıyorum ki, Tarsus halkı yeni yönetimle el ele verirse başarı daha kolay gelecek ve TİY süper lige kadar yükselecektir” dedi.

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan da konuşmasında, Şahın Kırbıyık’ın çocukluk arkadaşı olduğunu, tüm  imkanlarını TİY için seferber edeceğine inandıkları için destek verdiklerini söyledi ve “Şahın Kırbıyık ve yönetimi bugüne kadar kaliteli transferler yaptı. Artık umut ve cesaret var. Herkesin el ele olduğu bir TİY var. Artık Tarsus idmanyurdunda siyasetin zerresi kalmadı. Takımımıza yeni sezonda başarılar dilerken, TİY store mağazalarının halkımıza ve taraftarlara hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Kırbıyık ise konuşmasında “Göreve gelir gelmez büyük yürüyüşü başlattık. Tarsus İdmanyurdunun 100. yılında yani 1923’de bu takım süper ligde olacaktır. Taraftarımızın istediği Store mağazamızı açtık, tesisleri yeniledik. Yakında tesislerde de açılış yapacağız ve yeni sezona güçlü bir kadroyla girerek ligde başarılar elde edip üst liglere çıkacağız” diye konuştu.

Kırbıyık, Kocamaz ve Bozdoğan’a plaket ve hediyeler vererek teşekkür etti. Açılışı müteakip taraftarlar TİY store mağazalarından TİY markalı ve orijinal lisanslı ürünlerden aldılar. TİY Store mağazalarında değişik desenlerde sarı lacivertli TİY armalı formalar, saatler, Tavlalar, Sivit formalar, Kolonyalar, cüzdanlar kupa bardak, kumbara,  hijyen ürünleri gibi birbirinden değişik ürünler satışa sunuldu.

Taraftarlar grupları ise  Şahin Kırbıyık ve Tarsus idmanyurdu lehine sloganlar attılar, meşaleler yakarak meydanı sarı lacivert dumanlara boyadılar.

  

 

Paylaş:  Facebook Twitter Google
‘13. TARSUS YARI MARATONU' 28 KASIM TARİHİNDE KOŞULACAK
SPOR

30 Temmuz 2021 Cuma 16:35

‘13. TARSUS YARI MARATONU' 28 KASIM TARİHİNDE KOŞULACAK

TARSUS YARI MARARTONU YÜRÜTME KURULU İLK TOPLANTISINI YAPTI
16:35
TARSUS İDMANYURDU'NDAN KAMUOYUNA AÇIKLAMA
SPOR

26 Temmuz 2021 Pazartesi 09:51

TARSUS İDMANYURDU'NDAN KAMUOYUNA AÇIKLAMA

09:51
TARSUS'UN GURURLARI OLİMPİYATLARDA
SPOR

24 Temmuz 2021 Cumartesi 11:45

TARSUS'UN GURURLARI OLİMPİYATLARDA

Dr. Haluk Bozdoğan, Olimpiyatlara katılan Tarsuslu sporcularımız Milli voleybolcu Tuğba Şenoğlu ve milli güreşçi Osman Göçen ‘e Tokyo 2020 olimpiyatlarında başarılar diledi
11:45
TİY, KAMP ÇALIŞMASINA BAŞLADI
SPOR

19 Temmuz 2021 Pazartesi 17:09

TİY, KAMP ÇALIŞMASINA BAŞLADI

17:09
GSK KADIN HENTBOL TAKIMI'NDAN BAŞKAN SEÇER'E ZİYARET
10:01
TİY CENK GÖNEN İLE ANLAŞTI
SPOR

16 Haziran 2021 Çarşamba 09:51

TİY CENK GÖNEN İLE ANLAŞTI

09:51
TİY‘İN ÜRÜN MAĞAZASI AÇILDI
SPOR

14 Haziran 2021 Pazartesi 10:00

TİY‘İN ÜRÜN MAĞAZASI AÇILDI

10:00
TARSUS'TA DOSTLUK MAÇI
SPOR

14 Haziran 2021 Pazartesi 09:41

TARSUS'TA DOSTLUK MAÇI

09:41
GELECEĞİN KADIN SPORCULARI BAŞARIYA KOŞUYOR
15:57