::
16 Temmuz 2024 Salı

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Toplum Destekli Polis'den gazetemize ziyaret

Toplum Destekli Polis'den gazetemize ziyaret
Haber Giriş:
17 Kasım 2023 Cuma 09:31

Tarsus Emniyet Müdürlüğü Toplu Destekli Büro Amirliği ekipleri gazetemizi ziyaret ederek, Yazı İşleri Müdürümüz Ahmet Can Erdoğan’a vatandaşlara yönelik gerçekleştirdikleri  genel güvenlik, asayiş konularıyla ilgili faaliyetlere ilişkin  bilgilendirmede bulundular.

Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Toplum Destekli Polis birimi halkı bilgilendiriyor.

Aileleri, çocukları ve gençleri kötü alışkanlıklara karşı uyaran ve bilgilendiren Toplum Destekli Polis ekibi aile içi iletişim, güvenli trafik ve güvenli internet kullanımı gibi konularda broşür bastırarak bunu kentimiz genelinde dağıtmaya başladı.

Anne ve babaların bilgisi için çocukların güvenliği için uyarılarda bulunan  Toplum Destekli Polis ekibi ayrıca internetin riskleri, zararlı yazılımlar ve güvenlik internet kullanımı için nelere dikkat edilmesi gerektiği gibi konularda broşürlerle ailelere bilgi veriyor.

Trafik kurallarına  harfiyen uyulması için Güvenli Trafik bilgisi veren Toplum Destekli Polisler “En değerli varlığınız hayatınızdır. Trafik kurallarına uyun, hayatınıza sahip çıkın” diyerek herkesimin daha rahat ve huzur içinde yaşaması için insanları bilgilendirmeye devam edecek.

 

 

 

Paylaş:  Facebook Twitter Google
UYSAL'DAN 15 TEMMUZ MESAJI
GÜNCEL

13 Temmuz 2024 Cumartesi 09:52

UYSAL'DAN 15 TEMMUZ MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili ve MYK Üyesi Dr. Levent Uysal, 15 Temmuz hain darbe girişiminde canını feda eden şehitleri anarak Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile ilgili yazılı açıklamada bulundu.
09:52
KAMYONA ARKADAN ÇARPNA TIR SÜRÜCÜSÜ YARALANDI
10:59
YENİ HEM MÜDÜRÜ SÖKER GÖREVE BAŞLADI
GÜNCEL

08 Temmuz 2024 Pazartesi 10:52

YENİ HEM MÜDÜRÜ SÖKER GÖREVE BAŞLADI

10:52