::
15 Temmuz 2024 Pazartesi

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TSO'DAN EĞİTİME KATKI

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası, üyeleri ve birinci derece yakınlarına eğitim hizmeti konusunda da çeşitli kurumlarla işbirliği protokolü imzalayarak hizmet sunmaya devam ediyor
TSO'DAN EĞİTİME KATKI
Haber Giriş:
27 Temmuz 2020 Pazartesi 09:05

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası, üyeleri ve birinci derece yakınlarına eğitim hizmeti konusunda da çeşitli kurumlarla işbirliği protokolü imzalayarak hizmet sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda KTO Karatay Üniversitesi ile Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası arasında eğitim işbirliği protokolü imzalandı. Protokole göre, Oda üyeleri ve birinci derece yakınlarına üniversitenin lisans ve önlisans programlarına kayıt yaptırmaları halinde öğrenim ücretinden %15 oranında ahilik bursu sağlanacak ve 8 eşit taksitte ödeme imkânı sunulacak. Protokol 2020-2021 akademik yılını kapsıyor.

 

Eğitim işbirliği protokolü imzalanan diğer kurum da Özel Tarsus Birey Koleji. Protokol ile Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin birinci derece yakınlarının koleje kayıt yaptırmaları halinde öğrenim ücretinde %20 oranında burs imkânı sağlanacağı belirtildi.

Paylaş:  Facebook Twitter Google
MERYAD KARADİKEN KÖYÜNE OKUL YAPACAK
KÜLTÜR - EĞİTİM

18 Mart 2024 Pazartesi 08:57

MERYAD KARADİKEN KÖYÜNE OKUL YAPACAK

Mersin Yatırımcı İş Adamları Derneği'nin (MERYAD) Tarsus'un Karadiken Köyüne okul yapacağı bildirildi
08:57