:: 30 Kasım 2021 Salı

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TÜM EMEKDER TARSUS ŞUBESİNDEN BAŞKAN SEÇER'E ZİYARET

TÜM EMEKDER TARSUS ŞUBESİNDEN BAŞKAN SEÇER'E ZİYARET
13 Ekim 2021
Çarşamba 09:04

Tüm Emek-Der Tarsus şubesi Mersin Büyük Şehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i makamında ziyaret etti.

Başkan Bülent Gözener ve beraberindeki dernek  yönetim kurulu üyeleri, Seçer’e çiçek vererek görevinde başarılar dilediler.  Gözener  ziyaret sırasında, 30 Haziran Emekliler günü ve haftasında derneklerinde  yapılan  etkinliklere gerekse 4 ağustos da yapılan  3. olağan genel kurulua gerekli ilgi ve alakayı göstermesinden dolayı Mersin Büyük Şehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer’e teşekkür etti.

Gözener “Sayın Seçer’e  görüşmemiz sırasında kendilerine emeklilerimizin sorunlarıyla ilgili bilgiler verdik. Bize her daim yakın ilgi ve alaka göstermesinden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi saygı ve sevgilerimizi ilettik. Kendisi de ziyaretimizden memnun olduğunu belirtti. “ dedi.

Gözener ayrıca  Aliefendioğlu köyünde Vatan Partisince  düzenlenen Üretim Devrimi Kurultayı’na  katıldıklarını belirterek burada  halka ve Doğu Perinçek’e emeklilerin sorunlarını anlattıklarını, TBMM’de grubu bulunan veya bulunmayan tüm partilerden Emeklilerin sorunlarına yönelik çözüm beklediklerini söyledi. Gözener,  Perinçek’e emeklilerin sorunlarını içeren ve bir yazılı metin vererek emekliler için destek istedi.

Paylaş:  Facebook Twitter Google