::
16 Temmuz 2024 Salı

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Türk Eğitim-Sen Tarsus Şubesi Kongresi

Türk Eğitim-Sen Tarsus Şubesi başkanlığına yeniden Necmeddin Ellibin seçildi.
Türk Eğitim-Sen Tarsus Şubesi Kongresi
Haber Giriş:
19 Kasım 2013 Salı 19:30

Türk Eğitim-Sen  Tarsus Şubesinin olağan kongresi  Pazar günü yapıldı.75. Yıl Kocatepe Ortaokulu'nda yapılan kongrede mevcut başkan Necmettin Ellibin güven tazeledi.

Kongreye, Tarsus Belediye başkanı ve MHP  Mersin Büyükşehir belediye başkan adayı Burhanettin Kocamaz, MHP Tarsus belediye başkan adayı Şevket Can, bazı başkan aday adayları, Belediye Meclis üyelerinden bazıları, davetliler, üyeler ve basın mensupları katıldı. Kocamaz açılışta bir konuşma yaparak  emek veren herkesi ve yeni seçilecek yönetimi kutladı.

Açılıştan sonra saygı duruşu yapılıp istiklal marşı okundu. Divan başkanlığına Hamza Çelik getirilirken başkan  Necmettin Ellibin kısa bir konuşma yaptı. Ellibin ‘Türkiye Kamu Sen bünyesinde bulunan  sendikamız Türk Eğitim-Sen, demokrasiye inanır. Sendikamızda bunun eng üzel örneğini uyguluyoruz, sergiliyoruz” dedi ve kendisinin yeniden yönetime aday olduğunu söyledi. Yönetim kurulu,denetim kurulu faaliyetlerinin ibrasından sonra seçimlere geçildi. Seçimler tek Liste olarak yapıldı. Ellibin, oy kullanan 91 delegenin oyunu alarak yeniden yönetime seçildi.

Yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Necmettin Ellibin, Yaşar Yılmaz, Osman Serin,  Özcan Kayadibi, Hüseyin Bayraktar, Hüdaverdi Kurt, Gökhan Atay.

Denetleme kurulu : Cengiz Küpeli, Hasan Bayraktar, Saniye Akar, Disiplin kurulu: Mesut Akkoyun, Ayhan Çetin, Mehmet Keçelioğlu. Merkez genel kurulu delegeleri: Özcan Kayadibi,  Yaşar Yılmaz.

 

Paylaş:  Facebook Twitter Google
MERYAD KARADİKEN KÖYÜNE OKUL YAPACAK
KÜLTÜR - EĞİTİM

18 Mart 2024 Pazartesi 08:57

MERYAD KARADİKEN KÖYÜNE OKUL YAPACAK

Mersin Yatırımcı İş Adamları Derneği'nin (MERYAD) Tarsus'un Karadiken Köyüne okul yapacağı bildirildi
08:57