:: 02 Haziran 2020 Salı

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mustafa ERDOĞAN Mustafa ERDOĞAN

ASAYİŞ BERKEMAL

16 Mayıs 2019 Perşembe 11:48

Tarsus İlçe Emniyet müdürü HALİS ÜNAL'ın ekip çalışması ve halkla diyaloğu takdir ediliyor.

Hele birde mülki amirimiz Kaymakam YÜKSEL ÜNAL ile dirsek temasında bulunması güzel.

 Emir ve komuta zinciri o kadar güzel  işliyor ki, bu çalışmalardan belli.

 Halka yaklaşımlarından belli.

Diyecek bir söz yok.

Allah,  devlete ve millete güç kuvvet versin.

Tarsus Kaymakamı YÜKSEL ÜNAL başta olmak üzere Emniyet Müdürü HALİS ÜNAL ve çalışma arkadaşlarına can-ı gönülden başarılar diliyoruz.

Polisimiz ve Trafik ekipleri vatandaşın can ve mal güvenliği için dimdik ayakta.

Başka kaymakam YÜKSEL ÜNAL,Tarsus Emniyet müdürü  HALİS ÜNAL ve Emniyet müdür yardımcısı OĞUZ ŞAHİN  ile ekip amirleri baş komiserler, komiserler hepsi hizmette el ele.

Ben bugün biraz trafikten de bahsedeceğim.

Şu anda Trafik Tescil Büro Amirliğinde görevli komiser muavini  BEKİR DOĞANAY bulunuyor.

Bekir beyde  trafiğe büyük önem veriyor.

Az kadro ile çok iş yapmaya çalışıyorlar.

Tarsus'ta 100 bine yakın araç var.

 Bu nedenle trafik çok önem arzediyor.

Buna rağmen  BEKİR DOĞANAY'ın başkanlığında Trafik Ekip amirliğine HASAN SAY'ın da getirilmesi olumlu bir karar.

Hasan beyde halkı tanıyan ve halka yakın bir Trafik Polisi. Vatandaş ile görevli arasında mesafe koyan Trafik Ekipler Amiri Vekili  HASAN SAY da takdir topluyor.

Bu kentte ben dahil zülfiyare dokunulduğunda vay haline. İşte bu ortamda birinin aracına ceza kesersin, yada  aracını çektirirsin, yani polis olarak görevini yaparsın. Ama basarlar yaygarayı.

Hasan Say bey, bunlara hiç aldırış etmiyor. Kendisine verilen emin ve direktifler, kanun ve nizamlar çerçevesinde amirlerinin verdiği emirler doğrultusunda şehrin trafik akışını özenle sağlamak için ekip arkadaşları ile görev başında.

Gördüğüm kadarıyla Tarsus’un Trafik Amiri  Komiser Yardımcısı BEKİR DOĞANAY ile Trafik Ekipler Amiri Vekili  HASAN SAY   canla başla çalışıyor.

Trafikteki düzensizlikleri ele alıyorlar. Bu kentte bazı bulvarların kapanması, bazılarının açılması lazım. Bazı yönlere tek şerit yol vermek lazım. Bunları Trafik Komisyonu başkanı olan Mülki Amir Kaymakam ve Emniyet müdürü ile diğer kurul üyelerinin masaya yatırması lazım.

YILDIZLAR KÖŞESİ KAVŞAĞI

Geçenlerde Yıldızlar Köşesi kavşağındaki  orta refüj  trafiğe kapatıldı. Ama bir gün içinde tekrar açtırıldı. Trafikten anlayan kişiler o kavşağın kapatılmasını istiyorlar. Ama bazıları şikayet ettiği için o kapanan kavşak tekrar açıldı.

Tarsus'ta 100 bini bulan araç trafiğinin rahatlaması için çok çalışmak gerekiyor. Bunun için genç emniyet müdürümüzün, Kaymakam YÜKSEL ÜNAL ile sık sık bir araya gelmesi  memnuniyet yaratıyor. Allah, başka kaymakamımız YÜKSEL ÜNAL olmak üzere Emniyet müdürümüz HALİS ÜNAL ve Trafik Büro amirliği yetkililerinin yar ve yardımcısı olsun..Kolay değil, 400 bin nüfuslu bir şehirde 100 bin araçla çalışmak kolay değil. Ama Tarsus ekibi az kadroyla çok iş yapıyor.

Trafik Amiri  Komiser Yardımcısı BEKİR DOĞANAY ile Trafik Ekipler Amiri Vekili  HASAN SAY’a  başarılar diliyorum. Allah hepsinin yar ve yardımcıları olsun. Allah tüm Emniyet mensuplarını ve çalışanlarını, Jandarma ekiplerimizi askerlerimizi korusun.

Onlar olmazsa biz olmayız.

 

Paylaş:  Facebook Twitter Google
YAZARIN DİĞER YAZILARI