:: 11 Temmuz 2020 Cumartesi

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ahmet Can ERDOĞAN Ahmet Can ERDOĞAN

BAŞKAN BOZDOĞAN'A KUMPAS MI KURULUYOR

05 Ağustos 2019 Pazartesi 10:56

Bugünlerde Tarsus Kamuoyunda 31 mart yerel seçimleri öncesinde Tarsus Belediye Başkanı Dr.Haluk Bozdoğan ile Tarsus’ta merkezi mahallelerinden bir mahallenin eski muhtarı arasında olduğu iddia edilen telefon görüşmesinin ses kayıtları yankılanıyor.
Gündeme bomba gibi düşen ses kayıtları ‘’Tarsus’ta ne oluyor? Başkan Bozdoğan’a kumpas mı kuruluyor?’’ sorularını akla getiriyor.
Önceden tezgahlandığı izlenimi veren ses kaydının deşifre edilmesinin zamanlaması dikkat çekerken, sağduyu sahibi Tarsuslular ’’Bizim için aslolan 2 kişi arasında gerçekleşen telefon görüşmesi değil, bizim için aslolan tarafların kamuoyuna yaptığı ve yapacakları açıklamalardır’’ diyerek tepki gösterirken, ‘’Şehrimizin seçilmiş Belediye başkanını daha dördüncü ayında tökezletmeye yönelik bu tür operasyonel tezgahların kaybedeni Tarsus olur. Bırakın adam sahaya bir insin, ne yapacak, ne yapamayacak, bir görelim. Doktorluğunda gösterdiği başarılı performansı, Belediye başkanlığında gösterip göstermeyeceğini hep birlikte izleyelim. Bir sonraki seçimde beğenirsek ‘devam’ deriz. Beğenmezsek ‘tamam’ deriz. 2 kişi arasındaki mahrem konuşmanın deşifre edilmesini asla tasvip etmiyor, şiddetle kınıyoruz’’ diyorlar ve şeklinde konuşuyorlar....
***
Bu soru ve değerlendirmelere biz de şu soruları ekliyoruz;
1-Tarsus Belediye başkanı Sn.Haluk Bozdoğan’ı kimler neden hedef alıyor?
2-Başkan Bozdoğan’dan kim ne istiyor?
3-Kamuoyunda dolaşan ses kayıtları bir kişinin işgüzarlığı mı yoksa büyük bir şantaj mı?
4-Şayet bu bir komplo ise bu komployu planlayıp, kuran kimler?
5-Sayın Bozdoğan’ın daha henüz çiçeği burnunda bir belediye başkanıyken, yıpratılıp, itibarsızlaştırılması kimin ya da kimlerin işine yarayacak?

Paylaş:  Facebook Twitter Google
YAZARIN DİĞER YAZILARI