:: 30 Kasım 2021 Salı

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mustafa ERDOĞAN Mustafa ERDOĞAN

BOZDOĞAN'A HATIRLATMA

11 Haziran 2021 Cuma 09:31

Vatandaşın çok önemli bir isteğini Tarsus Belediye Başkanı Dr.Haluk Bozdoğan’a iletiyorum..

Bunu bir kaç kez yazdım.

Halk tarafından da bu konuda istek var.

Kırklarsırtı’nda yapılmış olan 15 bin kişilik Atatürk Gösteri Merkezi’nin kapalı olması vatandaşı üzüyor. Tarsus Belediye Başkanı HALUK BOZDOĞAN’ın bu yeri bir an evvel kullanıma açması isteniyor. Buraya 15 milyon TL harcandı,  ama 2.5 yıldır kapalı duruyor. Burası yapılmış, burayı ya işletin yada yıkın diyorlar.

Yıkılmayacağına göre burayı  kullanıma açın.

Bunu  halkımız Tarsus Belediye Başkanı HALUK BOZDOĞAN’dan istiyor.  Yapar yapmaz kendi bileceği iş.

Bizden hatırlatması..

xx

KAYMAKAMIN DİKKATİNE

Yeni hastane kavşağında her gün kazalar olmaya başladı.

Maddi hasarlı kazalar insanları üzüyor, moralleri bozuyor. Bu kavşaktaki çalışmanın hatalı olduğunu herkes söylüyor. Konunun acilen Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu’nun  başkanlığında bu işten anlayan mühendislerce değerlendirilmesi gerek.  Burada yerinde etüd yaparak daha büyük kazalara sebebiyet verilmeden bu  kavşağın düzeltilmesi şart.

Hatırlatayım ki, bu kavşak uluslar arası bir yolda. D -400 yolundan büyük tonajlı araçlarda geçiyor. Aynı Asya ile Avrupa’yı birbirine bağlayan  köprüler gibi.

Burada yanlış uygulama yapıldığından çok kazalar oluyor. O nedenle Kaymakam KADİR SERTEL OTCU’nun konuya duyarlılık göstermesi,  işinin uzmanları mühendislere inceletip konuyu ilgili makamlara bildirmesi isteniyor. Önümüzdeki aylarda yeni Devlet Hastanesi açıldığında hastaneye gelecek olan ambulanslar ve yaralı getirecek araçlar hızlı geleceğinden   ALLAH KORUSUN burada daha çok kaza olacağı aşikardır. Bunları hatırlatıp Kaymakam beyin durumu Karayolları Bölge müdürlüğüne aktarması isteniliyor.
Bizden hatırlatması.

Çünkü burada sıkıntı çok. Bu bulvardaki kavşak düzenlemesi buraya yakışmamış.

Bir an evvel hatadan vazgeçilip düzeltilmelidir.

xx

MEHMET YUNUS SEVEN..

Bir önemli konuyu sizlerle paylaşıyorum.

Tarsus’taki önemli Göz doktorlarından ve  önceki dönem belediye meclis üyesi olan MEHMET YUNUS SEVEN herkesim tarafından sevilen bir isim...

İşinden zaman buldukça siyaset yapan ve vatandaşlarla iç içe olan Maya Göz Hastanesinin sahiplerinden MEHMET YUNUS SEVEN geçtiğimiz günlerde  çok geniş çaplı bir kamuoyu araştırması yaptırtmış.

 Tarafsız bir şekilde yapılan bu kamuoyu anket çalışmasının sonucu nedir şu anda bilemiyorum. Sanırım anket çalışmaları tamamlandığında  neticesi kamuoyuyla paylaşılacaktır.

Kamuoyunun merakla beklediği bu araştırmanın sonucunu şahsen bende merak ediyorum. MEHMET YUNUS SEVEN bunu açıklar mı açıklamaz mı bilemiyorum. Doğrusu bende çok merak ediyorum.

Şimdiden bu kamuoyu araştırmasının, anketin hayırlı olmasını temenni ediyorum.

xx

HERKESİN CUMASI MÜBAREK OLSUN, SAĞLIKLI MUTLU GÜNLER DİLİYORUM..

 

Paylaş:  Facebook Twitter Google
YAZARIN DİĞER YAZILARI