:: 09 Ağustos 2020 Pazar

:

:

:
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yusuf ÖZTAN Yusuf ÖZTAN

TARSUS İDMANYURDUNUN İLK YARIDA SON MAÇI

14 Aralık 2019 Cumartesi 14:58

TFF İkinci Ligi Beyaz Grup ekiplerinden Tarsus idmanyurdu   geçen Pazar sahasında tarihindeki en f arklı skorlardan birini elde etti. TİY rakibi Zonguldak  Kömürspor’u 7-1 yendi. Takımımız bu hafta sonunda ilk yarının son maçını  oynayacak. TİYAnkara’da Hacettepe ile yapacağı maç ile ilk yarıyı tamamlayacak.

Sarı-lacivertlerin  şu anda 25 puanı var ve 6. sırada bulunuyor.

xxx

TARSUS İDMANYURDUNDA, GÖREV BÖLÜMÜ

Geçen gün  gerçekleştirilen  Olağanüstü Genel kurulda seçilen TİY  yeni yönetimi kendi aralarında  görev bölümünü  yaptı.

Buna göre    görev dağılımı şu şekilde gerçekleşti:.

Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Musa Atay, As Başkan Ali Yıldırım,  2. Başkan Hasan Şemsi, 2. Başkan Ferit Çetiner, 2. Başkan Nil Özveren Aşkın, 2. Başkan Erden Zaman, 2. Başkan Fikri Bucak, 2. Başkan Hakan Canan Can, 2. Başkan  Murat Aydoğan,  2. Başkan Veyis Avcı, Genel Sekreter Berdan Kaya, Genel Sekreter Yardımcısı Görkem  Gözen,  Muhasip Üye Önder Erdoğan, Kulüp İdare Amiri Hüseyin Kaplan, Genel Kaptan Duran Çalışır.

 

BOZDOĞAN’A TEŞEKKÜR

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan’a maddi ve manevi desteklerinden  dolayı teşekkür eden Tarsus idmanyurdu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Musa Atay, verilen görevi en iyi şekilde yerine getireceklerini,  yeni seçilen yönetim kurulu arkadaşlarıyla birlikte uyum içerisinde çalışarak, Tarsus halkının ve taraftarlarının desteğiyle Tarsus idmanyurdu’nu en iyi yerlere  getirmenin gayret ve çabası içerisinde olacaklarını  belirtti.

XX

REŞADİYE SPORUN AS BAŞKANI SEYHAN BAYIR

Reşadiye Spor Kulübü  as başkanı Seyhan Bayır, Tarsus Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğüne Atandı. .

Amatör kulüplerimizden  Reşadiye Spor Kulübü Adına Tuncay Beyceoğlu Bir Kutlama Mesajı  yayınlayarak Seyhan Bayırı kutladı ve görevinde başarılar diledi. Beyceoğlu “As başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyoruz. .” dedi.

xx

TARSUSLU HALTERCİMİZ  ZEYNEL ABİDİN MERGEN AVRUPA 3’ÜNCÜSÜ

Tarsus  İlçe Müdürlüğü  Tarsus Gençlik Spor Kulübü sporcusu Zeynel Abidin Mergen silkme ve koparmada  Avrupa 3’üncüsü oldu.

Tarsus İlçe Müdürü Murat Tarsuslu, “İlçe Müdürlüğü  Tarsus Gençlik Spor Kulübü olarak Zeynel Abidin Mergen  adlı  sporcumuzla gurur duyuyoruz.

06-16 Aralık 2019 tarihlerinde İsrail’de yapılmakta olan “Yıldızlar ve U15 Avrupa Halter Şampiyonası” U15 kategorisi 55 kg .da yarışan İlçe Müdürlüğü  Tarsus Gençlik Spor Kulübümüz sporcusu Zeynel Abidin Mergen silkme ve koparmada aldığı dereceyle Avrupa 3’üncüsü oldu.” dedi.

xx

TİY KULÜP AMİRİ, BOZDOĞAN’I ZİYARETETTİ

Tarsus İdmanyurdu Kulübü İdare Amiri Hüseyin Kaplan, başkan Haluk Bozdoğan’ı ziyaret etti.

Başkan,  Kaplan'ın nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, Cumhuriyet ile yaşıt güzide kulübümüzün başarısı için görev alan tüm yönetim kurulu üyelerine başarılar dilerim” dedi.

xx

BARBAROSSPOR TAKIMI KURULUYOR

Kentimizin Amatör Spor Kulüplerinden Barbaros Spor Kulübünün Başkanı  Avukat Yılmaz Talay, Başkan Haluk Bozdoğan’ı ziyaret etti.

Yılmaz Talay ile birlikte  Başkan Yardımcıları  Yunus Bektaş ile İzzet Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri  Fehmi Yavuz, Mehmet Yavuz,  İlhan Dipçi ve  Aziz Şahin'de ziyarette hazır bulundu. Başkan Bozdoğan “Barbarosspor yöneticilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” derken heyet, başkana 33 numaralı takım forması hediye ettiler.

 

 

 

 

 

Paylaş:  Facebook Twitter Google
YAZARIN DİĞER YAZILARI